P2w, cena, premiera

• P2w, cena, premiera

Witam serdecznie forumowych świrów, ogólnie rzecz biorąc przymierzam się do kupna Albion Online, jestem graczem który kocha grind i powolny progress, jednak mam kilka pytań. Na forum pojawiły sie pytania o p2w, użytkownicy rozpisali się, jednak nie znalazłem satysfakcjonującej dla siebie odpowiedzi, stąd pytanie. Czy gracze którzy zapłacą będą mieli dostęp do czegoś, czego zwykły gracz nie będzie w stanie osiągnąć? Mam na myśli jakieś specjalne przedmioty etc, chciałbym jeszcze sie dowiedzieć, czy walutę którą zdobywamy w grze można zamienić na walutę premium. Czas na drugie pytanie, cena. Obecnie albion kosztuje w najtańszym egzemplarzu ok. 120 zł, czy po premierze wiadomo coś na temat zmiany tej ceny?. Ostatnie pytanie to premiera, kiedy można się jej spodziewać?

Wszystkim z góry dziękuje za udzielone odpowiedzi :)

Pozdrawiam. Izaack :)
    • P2W : Nie ma itemów w grze , czy boostów za które musisz płacić prawdziwym hajsem

Ale za realną kasę możesz kupić golda w grze od firmy albion . Czyli jeżeli wpłacisz im 1000zł to stać cię na wszystko czego dusza zapragnie i wszystko co znajdziesz na AH .

Możesz wymienić golda na premium .

Jeżeli jesteś ostrym grinderem to zapraszam do Gildii Gentlemen :D
    • Izaack wrote:

Na forum pojawiły sie pytania o p2w, użytkownicy rozpisali się, jednak nie znalazłem satysfakcjonującej dla siebie odpowiedzi, stąd pytanie. Czy gracze którzy zapłacą będą mieli dostęp do czegoś, czego zwykły gracz nie będzie w stanie osiągnąć?
      gracze którzy kupili Pakiety na starcie dostaną te rzeczy które zawiera dany pakiet (przykładowo Legendarny dostanie konia i woła)oraz gold adekwatny do pakietu jaki kupiliśmy

Izaack wrote:

chciałbym jeszcze sie dowiedzieć, czy walutę którą zdobywamy w grze można zamienić na walutę premium
      tak można

Izaack wrote:

Obecnie albion kosztuje w najtańszym egzemplarzu ok. 120 zł, czy po premierze wiadomo coś na temat zmiany tej ceny?
      nie ma jeszcze informacji

Izaack wrote:

Ostatnie pytanie to premiera, kiedy można się jej spodziewać?
      w marcu ma być wipe a kilka miesięcy po nim ma wystartować gra lecz w to wątpię :)
    • Witaj.

1. Ogólnie nie ma p2w. Jedyną różnicą jaką można zaobserwować to przy zakupie danego pakietu startowego.
      - najdroższy pakiet dostęp 1 dnia bety
      - średni pakiet dostęp 2 dnia bety
      - najtańszy pakiet dostęp 3 dnia bety

Każdy z tych pakietów zawiera określoną ilość golda premium i parę drobnych przedmiotów (tak ogólnie napisane).

W grze możesz wszystko sam zdobyć co inni sobie kupią np za rl :)

2. Silverem (drop z mobków, questów) możesz kupić premium tak samo jak goldem (waluta za rl)

3. Nie liczyłbym na to, że AO będzie tańsze xD

4. Miejmy nadzieję, że niebawem :)

Pozdro.

Join Albion Online here
    • Dziękuje wszystkim za odpowiedź :)

Ancq wrote:

Jeżeli jesteś ostrym grinderem to zapraszam do Gildii Gentlemen
      Chętnie bym do was dołączył, tylko nie jestem pewien czy gra jest warta swoich pieniędzy.

Grodar wrote:

1. Ogólnie nie ma p2w. Jedyną różnicą jaką można zaobserwować to przy zakupie danego pakietu startowego.
      - najdroższy pakiet dostęp 1 dnia bety
      - średni pakiet dostęp 2 dnia bety
      - najtańszy pakiet dostęp 3 dnia bety
      Czyli jeżeli nie będę miał ochoty ładować więcej pieniędzy w grze to i tak będę w stanie wszystko osiągnąć? I jak dużą przewagę daje kupno waluty premium. Co do AO bardziej spodziewam się wzrostu ceny :)
    • Premium samo w sobie daje ci możliwość kupna wyspy, odnawiania punktów nauki i chyba tyle z tych ważniejszych.

Samo premium jest konieczne i czy kupisz je za gold czy za silver to jest to aspekt gry, który musi mieć każdy gracz :)

Gold jest tylko ułatwieniem dla graczy - dla mnie nie ma znaczenia czy mam gold czy silver (jedno i drugie jak się pomyśli można generować na +)

W kwestii gildii to zapraszam do wątku z gildiami na naszym forum AO (Jesteśmy tam my oraz inne ciekawe polskie gildie).
      Warta swoich pieniędzy tylko muszą nad nią jeszcze trochę popracować :p

Join Albion Online here
    • Grodar wrote:

Premium samo w sobie daje ci możliwość kupna wyspy, odnawiania punktów nauki i chyba tyle z tych ważniejszych.

Samo premium jest konieczne i czy kupisz je za gold czy za silver to jest to aspekt gry, który musi mieć każdy gracz

Gold jest tylko ułatwieniem dla graczy - dla mnie nie ma znaczenia czy mam gold czy silver (jedno i drugie jak się pomyśli można generować na +)
      Dla grodara to bez róznicy czy gold czy silver,bo pewnie produkuje to w swojej gildijnej mennicy :)
      No po prostu mistrz ekonomii :)
      Gra jest P2W tylko "fani gry" tak jak wyborcy PiS'u nigdy złego słowa nie powiedzą na swoją grę czy partie,bo są zaślepieni i tak trwają w swoich przekonaniach.

Premium masz na określony czas,który daje Ci bonusy np:
      1.+20 punktów nauki każdego dnia
      2.+50% sławy(fejm,exp) zdobywany w grze
      3.+50% zdobywania srebra i łupów z potworów
      4.+50% do fejmu z rolnictwa
      5.Podwójne plony z rolnictwa
      6.Połowa podatku z rynku
      7.Podwójna prędkość hodowlana zwierząt

Acha walutę,którą zdobywasz w grze możesz wymienić na premium ale pamiętaj,że koszt jest uwarunkowany obecną ceną złota.

The post was edited 2 times, last by Szachu ().