Kiedy otwarta Beta

• a ja polecam ; ) gra ma na tyle obszerny kontent i jest sanboxem że warto poznać świat i rządzące nim zasady jak i mechaniki przed oficjalną premierą(nie ma jeszcze podanej konkretnej daty) co chwile coś dodają i gra się rozwija z miesiąca na miesiąc. Gram od 2 lat i nie znudziła mi się i raczej nie znudzi bo jeśli grasz z gildią to jest świetny fun. Jeśli masz ochotę pograć bo cie gierka zaciekawiła i nie szczędzisz grosza żeby zakupić podstawowy founder pack to nie zastanawiaj się i wkrocz do świata Albionu!
      Wałęsa Polskiego Community #Solidarność

Who is RED shall be dead!
    • Szachu wrote:

Trwa ostateczna beta,a po ostatecznej becie ....kolejna "zamknięta" beta xD
      Ten deweloper ma taki duży nos jak Kakao Games,a może to już ta sama firma??:D
      Miała być ostatnia, ale wyszła im kupa a nie gra, bo porównując obecne granie do tego z poprzedniej bety to aktualnie mamy tragedię.
      Wiadomo, że każdy by chciał już grać bez wipa na horyzoncie, ale jaki jest sens wydawać kompletnie niegotowy projekt?
      Zmiana mapy świata była koniecznym krokiem, aktualny wytwór kompletnie im nie wyszedł, ale z tego co zapowiedzieli, to po wipie będziemy mieć mapę, w której zebrane są atuty tej z obecnej jak i poprzedniej bety. Według mnie, zapowiada się to na prawdę bardzo obiecująco.
      Gdyby wypuścili Albiona na siłę w takim stanie, były to koniec tej gry, bezpowrotnie wręcz.
      Trzeba zacisnąć zęby i wykazać sporo cierpliwości jeszcze.
      Mam nadzieję, że będzie warto.

My reff link! -->> HERE <<--
    • I apologize for any inconvenience. If you still wish to play the game when there is a fresh start so you can be even with everyone else, there is definitely going to be another wipe coming this summer.

Odpowiedz supportu na moje zapytanie co dalej z gra, dostalem ja 25.03.16 ;)

Na razie radzę się co najwyżej przyglądać grze, bo twórcy nie potrafią w ciągu trzyletniej bety zbalansować nawet gatheringu i zmieniają plany i koncepcje co patch. Do tego ich zapowiedzi = / = rzeczywistość, a brak szacunku dla graczy/klientów to coś co zemścić się może śmiercią przed premierą, w którą nie do końca potrafię uwierzyć. Pomysł na grę świetny, wykonanie w pewnych aspektach też, ale brak konsekwencji i brak umiejętności wyciągania wniosków zabija tę grę. Ja co miesiąc/dwa sprawdzam, czy oświeciło twórców czy nadal błądzą we mgle i mam coraz mniej nadziei.
    • Zgadzam sie z kolega Lukaszem :) devsi to kpina zero podejscia do klienta rozumiem to ze chca wydac dobra gre ale jednak skoro mieli zamierzenia ktore chcieli spelnic to powinny byc jasno okreslone juz na poczatku ( a byly), i niepotrzebnie zmieniali zdanie z bety na bete , i to dzieki temu jest teraz jak jest
    • macie złe podejście do tego . Gra jest skierowana do casuali i to oni będą utrzymywać tą grę .ktoś kto kupi jutro ta grę nie będzie marudzil ze ta gra była lepsza niż teraz i ze nie warto w nią grać . Wielu z Was tutaj uważa się za lepszych od innych i dlatego zakładanie ze wasze zdanie jest ważniejsze od zdania innych a dla devsow gracz to gracz nie istotne ile gra tylko ile wydaje kasy na grę bo przecież wiadomo że oni muszą zarobić na swoim produkcie bo po to stworzyli tą grę i bardziej martwią się jak przyciągnąć nowych graczy niż utrzymać starych i z tym musicie się koledzy prosi pogodzic
    • dfgfdg wrote:

macie złe podejście do tego . Gra jest skierowana do casuali i to oni będą utrzymywać tą grę .ktoś kto kupi jutro ta grę nie będzie marudzil ze ta gra była lepsza niż teraz i ze nie warto w nią grać . Wielu z Was tutaj uważa się za lepszych od innych i dlatego zakładanie ze wasze zdanie jest ważniejsze od zdania innych a dla devsow gracz to gracz nie istotne ile gra tylko ile wydaje kasy na grę bo przecież wiadomo że oni muszą zarobić na swoim produkcie bo po to stworzyli tą grę i bardziej martwią się jak przyciągnąć nowych graczy niż utrzymać starych i z tym musicie się koledzy prosi pogodzic
      skoro ty sie z tym godzisz to twoja sprawa, tworcy obiecali kilka rzeczy i mieli sie tego trzymac. Teraz maja w d* obecnych graczy i ok - zaplacilem i to moj problem. Jednak narzekania na takie podejscie mi zakazac nie moga, tak samo jak odradzanie zakupu gry. Jakbys kupil gre i na drugi dzien by zamkneli serwery to tez by bylo dla ciebie ok, bo "mogą"?
    • Dodam, ze jak sami devsi pisali - gra miala byc hardcore PvP i full loot, wiec nie gadaj o casualach. To teraz tak zaczyna wygladac - obietnice byly inne. Mozna to porownac do np. Sony i Jangjong z chin. Ten drugi chce sprzedac raz produkt i to uwaza za sukces. Sony chce, zebys mial caly dom w ich sprzecie. Ja na gry wydaje naprawde sporo, tutaj mam najwyzszy pakiet, ale jesli nadal podejscie tworcow bedzie chinskie to ani zlotowki wiecej nie zobacza ode mnie.
    • zapłaciłem za tą grę jak każdy z was i nie mam wpływu na to co zrobią devsi , po prostu się z tym pogodziłem i gram dalej , a co do hardcore pvp w poście wyżej to nie jest to pierwszagra gdy słyszę takie narzekania że gra nie jest tak hardcorowa jak miała być ale graczy hardcorowych jest pewnie z 1% reszta to casuale i też się za takiego uważam i nic nie poradzimy na to że devsi zrobili tą gre dla kasy i chcą zarobić jak najwięcej a żeby to zrobić muszą iść w stronę casuali dzięki którym ich konta nigdy nie będą puste , taki jest niestety ten świat dzisiejszych gier , tak jak pisał shagi my już zapłaciliśmy więc nasze zdanie się już nie liczy dla nich :)