ArgaKhan

• Merhabalar. Ben Tunahan Yeniyayla 21 yaşındayım. Konyalıyım, Amasyada Elektrik-Elektronik okuyorum. Oyunu yaklaşık 10 gün önce gördüm. Çok uzun zamandır bu tip oyun arıyordum ama nedense görmemiştim. En sonunda grafikleri ve ingilizce olması nedeniyle başlamayıp beklediğim ultima online ye başlayım deyip araştırmalarım sonucunda denk geldim. Başlayıp başlamama konusunda tereddüt ettim başta, 100tl az değil biliyorsunuz. twitch yayıncılarına ve daha birçok insana sorduktan sonra genellikle olumsuz yorum almama rağmen risk alıp başladım. Oyuna bayağı acemi kaldım sonuçta daha ilk okula giderken sadece metin2 oynamıştım ve ondan sonra mmo türünde ilk kez oyun oynuyorum, ama bayağı hoşuma gitti. Gelecek sene için ağır bir çalışma programım var ama mutlaka zaman bulacağımı düşünüyorum bu oyunu oynamak için. Normalde oyunlarda çift kılıç(veya çift hançer) ninja oynamayı severim ama bu oyunda tam bilemediğim için okçu oldum ve 3 günüm olmasına rağmen 4T WarBow yaptım ve at,öküz besliyorum. Yavaş yavaş kavrıyorum sanırım.

Neyse çok konuştum. Herkese iyi oyunlar dilerim :D
    • Su an icin oyunda ölü dönem diyebiliriz hem WoW un gelmesi hemde betanın uzaması cogu top guild hatta top olmayan bazı sığ Türk guildlerinin de oyunu bırakmasına sebep oldu diyebiliriz. Su an aslında ögrenme asaması icin en iyi donemlerden ama su donemde beklentini yuksek tutma o beklentiyi Release sakla ve tekrardan hoş geldin:D
    • ruhbann wrote:

Su an icin oyunda ölü dönem diyebiliriz hem WoW un gelmesi hemde betanın uzaması cogu top guild hatta top olmayan bazı sığ Türk guildlerinin de oyunu bırakmasına sebep oldu diyebiliriz. Su an aslında ögrenme asaması icin en iyi donemlerden ama su donemde beklentini yuksek tutma o beklentiyi Release sakla ve tekrardan hoş geldin:D
      Ruhban yardırmışsın yine :D Boş geçmiyorsun bakıyorum :D :D
    • İkinize de teşekkür ediyorum. Oyunu uzun süre oynayacağımı düşünüyorum ama sadece bilgisayardan oynayabilmem ve gelecek okul döneminde çok önemli ve zorlayıcı projelerde çalışacak olmam sizden biraz geri düşmeme neden olabilir. Ama zevk aldığım sürece sorun olacağını sanmıyorum.
    • Wvatha wrote:

ruhbann wrote:

Su an icin oyunda ölü dönem diyebiliriz hem WoW un gelmesi hemde betanın uzaması cogu top guild hatta top olmayan bazı sığ Türk guildlerinin de oyunu bırakmasına sebep oldu diyebiliriz. Su an aslında ögrenme asaması icin en iyi donemlerden ama su donemde beklentini yuksek tutma o beklentiyi Release sakla ve tekrardan hoş geldin:D
      Ruhban yardırmışsın yine :D Boş geçmiyorsun bakıyorum :D :D
      Yok be reis oyun bası şöyle yapacaz böyle yapacaz asacaz kesecez efsane olacaz diyen Türk guildlerinin fıs cıkmasından:D
    • ArgaKhan wrote:

İkinize de teşekkür ediyorum. Oyunu uzun süre oynayacağımı düşünüyorum ama sadece bilgisayardan oynayabilmem ve gelecek okul döneminde çok önemli ve zorlayıcı projelerde çalışacak olmam sizden biraz geri düşmeme neden olabilir. Ama zevk aldığım sürece sorun olacağını sanmıyorum.
      illeseus un dedigi gibi bu oyunda geri kalırım diye dusunme illa hardcore oynamak zorunda degilsin kapı esiklerinde pusuya yatip adam katledebilirsin efsane keyiflidir gvg lerden veya diger hardcore seylernden daha eglenceli:D:D:D
    • Vay be oyun ücretsiz oldu ve halen oynuyorum. Gerçi çok arada ve nadiren girdiğim için her girdiğimde tekrar alışması uzun sürüyor. Oyun çok pvp odaklı gibi geliyor halen pve de yapacak çok bir şey bulamıyorum. Bu arada tekrar hoşbuldum :D