Poradnik Dla Nowicjuszy

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Poradnik Dla Nowicjuszy

Witaj Drogi Graczu,

Byc jestes nowy w Swiecie Albionu, jestes ambitna osoba, ktora ceni relaks, lubi konkurowac i poszukujesz dobrej rady. Na forum Albion Online, znajduje sie bardzo duzo dezinformacji. Byc moze, niefortunnie spedzisz duzo czasu w gildii, ktora okaze sie pomylka. Wiem to ze swojego doswiadczenia, poniewaz spedzilem w takiej gildii tydzien jako rekrut - nie lubie tracic czasu jakkolwiek.

Forum nie jest dobrym swiadectwem, z kim masz do czynienia i czy dana grupa osob posiada pozytywne osobowosci czy sa aktywni w grze, czy znaja mechanike gry, czy rangi przydzielane sa na podstawie znajomosci danej osoby z przeszlosci, a nie aktywnosci, doswiadczenia i inicjatywy.

Ponizsze dane mozesz podwazac, ignorowac lub mozesz rowniez wziac do serca. Zwroc uwage na statystyke znajdujaca sie obok ikony czaszki (czyli tzw. PvP / kill value jak rowniez na klase; np. postac DPS wyposazona w halabarde, ktora byla podczas tej bety najlepsza bronia solo charaktyryzujaca sie duzymi uszkodzenia i duza mobilnoscia @Szagi powinna posiadac duza liczbe zabojstw).

Bronie oznaczone znakiem wykrzynika wskazuja na wyjatkowa przydatnosc w PvP (np. halabarda!, glacial!, warbow!).

Jezeli nastepujaca postac tak jak np. w przypadku @Szagi jest klasa DPS, posiada dlugi staz grania i posiada bardzo niski wspolczynnik PvP - mozesz postawic pytanie dlaczego (aktywny gracz klasy DPS z dobrej gildii, powinien posiadac okolo 10 mln wartosci PvP po 3 miesiacach; bardzo aktywny gracz okolo 15mln). Mozesz rowniez kwestionowac rady dawane Ci na tym forum przez takie osoby, ktore nie spelniaja tego kryterium.

Ponizsze dane pomoga Ci znalezc odpowiednie towarzystwo do gry zaleznie od Twoich potrzeb (jezeli lubisz jedynie rozmowy na forach np. wybierz towarzystwo osob znajdujacych sie powyzej naglowka WZORCE). Nie zachecamy jakkolwiek do naglego przylaczenia sie do gildii przedstawionej we wzorcach (byc moze ona juz nie istnieje w chwili kiedy czytasz ten post), na pewno znajdziesz cos dla siebie.

@Nastukany
      Gildia: Siignum
      Ranga Gildyjna: Prawa Reka
      Klasa: DPS
      PvP: 587,724
      Skutecznosc: Bardzo Niska
      Czas gry: 9 miesiecy

@Nonnack
      Gildia ScoiaTael
      Ranga Gildyjna: Oficer
      PvP: 235,393

@Szagi
      Gildia: ScoiaTael
      Ranga Gildyjna: Zalozyciel
      Klasa: DPS (halabarda!)
      PvP: 670,437

@sdelg
      Ranga Gildyjna: Mistrz Wojenny
      Klasa: DPS (glacial!)
      PvP: 1,586,181

@Shiw0lt
      Klasa: DPS (pazury)
      PvP: 1,073,069

@Alusatian
      Ranga Gildyjna: Oficer
      Klasa: DPS (noze / pazury)
      PvP: 818,306

@Vorgav
      Gildia: Siignum
      Klasa: DPS (warbow!, halabarda!, glacial!)
      PvP: 209,071

@Fikus
      Ranga Gildyjna: Czlonek
      PvP: 149,411

@Istvan
      PvP: 1,296,920

@Zwierzak
      Ranga Gildyjna: Gwardzista
      Klasa: DPS (szpony)
      PvP: 1,811,311

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      WZORCE (gildia US / AU / PL):

@ostreidiis
      Gildia: Stardust
      PvP: 16,331,000
      Skutecznosc: Bardzo Wysoka
      Czas gry: 3 miesiece

@thefinalgetsuga
      Ranga Gildyjna: Mistrz Gildii
      Klasa: Healer (nie klasa DPS)
      PvP: 1,771,587
      Skutecznosc: Bardzo Wysoka
      Czas gry: 3 miesiece

@Warden
      Klasa: Tank (nie klasa DPS)
      PvP: 4,207,678
      Skutecznosc: Samoocena / Konflikt Interesow
      Czas gry: 4 miesiace

Dieser Beitrag wurde bereits 30 mal editiert, zuletzt von Warden ()

• Jestem ciekaw czemu nie wkleiłeś tu profilu Hammermena który jest oficerem u nas, grał cała betę aktywnie i jest o ile pamiętam 17 w rankingu pvp za to wkleiłeś osoby które : oficerami nie są/nie grały całą betę/grały na suporcie :D Nie ma to jak autoreklama i ból dupki... tylko za co ? Za to ze ktoś nie docenił twojej sztuki ? Zapomniałem jeszcze dodać że każdy kto gra supportem z marszu jest skreślony jako wiarygodny i nie powinniście brać pod uwagę jego porad/zdania/uwag bo ma mało kill fame :<
    • Alusatian schrieb:

Za to ze ktoś nie docenił twojej sztuki ?
      Nie jestes tutaj po to zeby doceniac cokolwiek tylko grac w Albion Online, byc milym i dawac dobre rady. Nie oczekuje od Ciebie niczego, poniewaz nie potrzebuje Ciebie ani Twojej gildii.

Nie chce aby nowicjusze w Albionie byli dezinformowani przez osoby znajdujace sie na liscie i tracily czas w ten sposob.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Warden ()

• OMUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA KUR*A skisłem xDDDDD gdzie ja jestem dpsem? muahahaha xD ja warbow? ja halabarda? :D looool xD Całe życie na suporcie healu a tu człowiek takich rzeczy się dowiaduję o maaatko xDD Dobre xDD

Stary, przecież nawet sam niedawno odkryłeś mój kanał, sam mówiłeś że jestem Vorgav z Vorgav Gaming, i tam każdy mój filmik jest nature pov, więc jak, powiedz mi jak? :DD Jak zostałem u ciebie DPSem? :D
    • Tak jak i ja stałem się DPS na dagerach/clawach co jest bzdurą (pomijam ze są to akurat 2 bronie które mam najniżej wyfarmione bo do magicznego T6, skuteczność się zgadza), 9 miesięcy też nie grałem ale to forum dużo zdzierży więc pisz dalej śmiało. Prosił bym cię Wardenie o wskazanie mi moich szkodliwych postów na tym forum które mogły by zaszkodzić nowemu graczowi. Dużo ich nie mam więc bez problemu znajdziesz :D Jak dla mnie jest to temat na wylewanie żali ewentualnie nieudolna próba wywołania shitstormu.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Alusatian ()

• Nie przejmujcie się chłopaki, Maciek i mnie chyba nie lubi bo też mi dał rolę dps zamiast supporta ;(
      Macieju teraz zrobiło mi się przykro, czemu mi arcane nie napisałeś łachudro !

Tak swoją drogą zastanawiam się czy nie powinni tego zmienić aby kill fame dostawała osoba która powala na kolana a nie wciska przycisk egzekucja. Toż łatwiej jest podejść i dobić niż powalić.

Edit.
      I Ty @Shiw0lt najlepszy nasz healerze, nowym dpsem jesteś xD

discord.gg/DZtUtGd - join us, we have nuts ! zapraszamy do rekrutacji, darmowe orzeszki dla każdego :)

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von sdelg ()

• Zapomniałeś dodać

Fastdead – złodziej wyciąga ludzi z innych gildii, został wyrzucony z każdej polskiej gildii.Umiera jako 1wszy
      Nastukany – złodziej wyciąga ludzi z innych gildii, został wyrzucony z każdej polskiej gildii, Summonuje gówno burze na forum lv 2.
      Vorgav – Kradnie itemy z item shopu albion online, Hakuje server kalkulatorem.
      Szagi – Były gm Skoja, summonuje gówno burze lv 3, Ustąpił gm, bo woli grać w tibie.

Snipak - Pakuje stopcepsy , Biega po 20 km dziennie , Dzieki albionowi zjada 2kg cebuli dziennie

Sinodius – Specialnie dla niego zostanie stworzony artefakt o nazwie sakwa sinodiusa bonus 10% gold, w wolnym czasie sadzi kapustę w ogródku.
      Dylan – Odsiaduje 10 lat w zawieszeniu za kradzież lizaków przedszkolakom.
      Ghorion – Złożył pakt milczenia w zakonie Jezuitów.

Dzięki za tak świetny temat naprawdę myślę ze szybko Awansujesz w Polskiej społeczności.
    • PORADNIK , WZORCE hahahahahahha leże :D

To jeśli już ktoś nowy zawitał do tego jakże wartościowego tematu to powiem Wam jedną rzecz. Cyferki obok statystyki Kill fame są nic nie warte od początku istnienia tej gry. Dlaczego? A no dlatego, że jak idziecie grupką się pobić na PvP to killfame z zabitych graczy dzieli się na całą grupę i od zawsze podział ten był zbugowany. A nabić miliony killvalue można zabijając noobcharka z kilkoma itemkami, więc nie wiem kto normalny oceniałby innego gracza na podstawie nic nie znaczącej statystyki. Problem ten był niejednokrotnie poruszany przez graczy:

więcjeśli ktokolwiek szuka dobrej ekipy do gry, to radziłbym raczej szukać wśród weteranów obytych z grą, a nie jakichś forumowych krzykaczy :)