Co wiesz o osobie przed tobą?

• Co wiesz o osobie przed tobą?

Cze fszystkim!

Chciałbym trochę ożywić ten dział i nadać mu trochę zabawy/fanu, tak więc zaczerpnąłem pewien pomysł z innego forum.
      Jak można się łatwo domyślić, zabawa polega na napisaniu co wiemy o osobie, która jest nad nami.

Mój post rozpoczyna grę, więc kolejna osoba pisze, co wie o mnie itd.

np. Wiem, że ma tyle i tyle lat, ma na imię tak i tak, lubi to i to, jego nick jest taki a taki, na forum nic nowego nie wnosi tylko pisze do każdego nowego usera WELCOME TO THE FORUMS! :thumbsup: , zrobił niezłe filmiki na utubie, dobrą akcję czy trapa, coś śmiesznego, noobskiego, troluje ludzi, ma niezła laskę na fb itp. itd.

Można oczywiście pisać wiele innych informacji.

p.s O jednej osobie możemy pisać wielokrotnie (różni userzy), tylko żeby nie powtarzało się, że Grodar będzie pisał o Nogare 10x - raz każdy może opisać jedną osobę, a tą osobę mogą inni też opisywać.

Tak więc... do dzieła!
      Have a fun guys
      :thumbup:

The post was edited 1 time, last by Tajger ().

• Wiem że Okocim ma nick Okocim i chyba rodzice też dali mu tak na imię :D Ma coś 24 lata +-. Ponoć ujebał rok studiów (ale jest usprawiedliwiony bo były wtedy testy Albiona) :P. Fajnie się z nim walczy (szczególnie o inne tereny). Jest no-life. I nawet fajny koleś :D

PS.
      Ma głos jak seryjny morderca :P

Legends Never Die!
    • Vukios wariacie miałeś mnie opisać. :D Nie przeczytałeś dokładnie tematu ocb, ale dobra niech będzie nic się nie stało. Okocim został OPISANY przez ciebie Vukios! Nieźle! :D
      Osoba która jako ostatnia napisała post powinna być opisana. :P

O Vukiosie wiem tylko tyle, że jest Power Abuserem. TAK TAK jesteś. ;) Zabijał wszystko w Albionie co się rusza, ruszało tj. KGB i innych, ponadto nie odstawiał swojej kuszy na sekundę w domku, bo był zawsze gotowy by skopać komuś tyłek na rzecz dobra gildii Scoia'TAel.
      Dobry z niego explorer i hunter. Zawsze wkur**ł się na TS'ie jak ktoś nie był w szyku lub został na tyłach za bardzo albo był przed drużyną podczas hanta z kolegami. :D
      Dbał zawsze o "linię" - perfekcyjny.

Nick nie wiem skąd się wział, a wydaję mi się,
      że siedząc na KUVecie programował coś na IOS'ie.

geneza
      VUKIOS -
      vuk - kuv (od tyłu)
      IOS - iphone operating system

Tak więc Vukios jest chyba dobrym programistą w IOS. :thumbsup:
    • Grasuje nocami zwykle po 22, wybitnie szybki posiada 2 przyśpieszenia podstawowa broń topór .
      Należał do nocnego odłamu wiewiórek czaił się na surowce gdy nikogo innego nie było w okolicy ,
      miał skłonność do poruszaniu się w przodzie grupy wykorzystując nader często swoje atutowe przyśpieszenia .
      Nie przypominam sobie bym go leczył co oznacza ze był skąpy i pazerny ( czyli mi nie zapłacił ) .
      Prawdopodobnie był właścicielem legendarnego domu wypełnionego szafami .
    • Dobromir - Mistyczny grinder. Robi to co zwykłym ludziom wydaję się niemożliwe, potrafi zmieniać asteroidy (EVE) podczas rozgrywki w Lola, mówiąc "Zastanawiam się co kupić". Na dorenira napotkałem się podczas przygody w grze o nazwie "Haven and Hearth" w której zostałem powstrzymany przed anihilacją jego osady. Podczas wielu gier robił za wytrwałego parobka.

Podczas testów AO Dorenir postanowił nie spać przez pierwsze dni oraz odpuścić sobie szkołę, aby móc zbierać surowce i mordować niewinne króliczki. W walkach PVP był znakomitym kapłanem i większość osób w Wiewiórkach zawdzięcza mu dłuższy żywot postaci.

Skąd ta nazwa? Kiedyś opowiadał o genezie "Dorenira" lecz nie mogę sobie przypomnieć, lecz w Albionie znany jest pod postaciami Dorenir,Dobromir,Boromir,Ja.
      Jest osobą która ma poczucie humoru, spokojną, lubiącą godzinami udawać że jest AFK. Jest fanem Szekspira oraz miłośnikiem historii. Ma 19 lat oraz nijaki głos.

PS.
      Kiedyś robiłem mu krzyżówkę genetyczną lecz nie chcielibyście wiedzieć co mi wyszło....

• Tajger to mistrz koxu kroczący przez świat Albion Online w rytmie Eye of The Tiger. Jest pewnie prototypem cyborga stworzonego przez Japończyków, bo czy on w ogóle jadł i spał przy okazji ostatnich testów? Niech ktoś wklei jakikolwiek dowód na to, że był chociaż na minutę offline! Człowiek kombajn, wszystko zrobi i mordę obije.
    • Wątek zamarł na 7 lat... A szkoda, bo pomysł był (a raczej - jest) bardzo ciekawy. =)
      Z góry przepraszam, że odkopuję coś z tak odległych czasów, ale po prostu nie mogłem przejść obok tego obojętnie.

Istvan'a nie znam osobiście, jednak sądząc po avatarze śmiało określam go mianem fana Albion'a. Ponadto niemal każdy wątek na polskim forum (a przynajmniej w ostatnim czasie) posiada jego odpowiedź, robi to też przeszło siedem lat, więć więź z Albionem i forum musi być ogromna. Z tego co kojarzę, jest jeszcze zapaleńcem hellgate'ów, chociaż nie jest to informacja z pierwszej ręki.

Serdecznie zapraszam każdego do wzięcia udziału w tej zabawie, większość mnie pewnie nie zna, więc możecie pominąć mój post i podzielić się swoją wiedzą o Istva'nie.
      New project, new team, new future. Join today - VaWoo#4097

Wiki? Oh, yea we've got sth - wiki.albiononline.com