Powitać!

• Witam wszystkich serdecznie, zwłaszcza starych znajomych z DMki. Weteran giercowania z tej strony z zamiłowaniem do PvP ale również handlu i dyplomacji. Pierwsze kroki jeszcze za czasów studiów poł roku od startu na DMce, piękne wspomnienia. Później większość tytułów jaka wychodziła. Zazwyczaj sporo PvP, im więcej praktyki tym lepsze wyniki ;)
      Kurczak, mieszane uczucia dotyczące kupienia founder’s packa. Niby nie ma problemu, jednak tyle tytułów gryzie piach.
      Jak ogólnie temat gildii się przedstawia i sił gildyjnych teraz w becie? Pewnie polska społeczność będzie w awangardzie i ciężko będzie w polish only ugrać cokolwiek?
    • Witaj.

W tej becie jest kilka polskich gildii oraz niektóre z nich mogą konkurować z gildiami anglojęzycznymi itd. Więc jeżeli chodzi o "polish only" to nie jest wybór czysto patriotyczny lecz te gildie naprawdę liczą się w świecie AO.

Co do zakupu founder packa to nic Ci nie mogę powiedzieć, każdy musi zdecydować czy jednak Albion jest grą którą chce wesprzeć oraz w nią grać. Z mojej strony mogę polecić Ci obejrzenie filmików z różnych walk lub zapoznanie się z jakimś streamem, to one pokazują prawdziwą rozgrywkę. Jeżeli będziesz miał jakieś pytania dotyczące gry to zapraszam na ts3- ts3.scoiatael.pl spróbujemy odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania.

Pozdrawiam.