K3epkE - Nowy czekający na Bete ;)

• W Scoia nie jest wymagane bycie no life ;) większość z nas to ludzie dorośli, pracujący czy studiujący więc mało kto może pozwolić sobie na granie 24, ale jakaś aktywność już jest wymagana. Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o Polskich gildiach to polecam odwiedzić ich fora lub serwery Ts. Tam możesz zadawać pytania, pogadać z członkami/leaderami i zdecydować czy pasuje Ci dana gildia i czy Ty do niej pasujesz ;)
    • Roskuwacz dzięki za tę wiadomość. Wiesz głównie bałem się o to, że czasami nadchodzą tygodnie co człowiek po prostu nie może no i tez kobieta życie itp ;d No i druga co najważniejsza rzecz to nie liczyłem, że mógłbym dołączyć do gildii która jak by nie było góruje w tej grze ;) Zawsze w grach przygotowywałem postać prawie na maxa oraz wiedzę do najwyższej półki aby mieć coś do powiedzenia ;) Ale z takiej strony z pewnością poczytam o Was więcej i napiszę tam gdzie powinienem aby to wszystko nabrało mocy prawnej.
    • Nonnack wrote:

W Scoia nie jest wymagane bycie no life ;) większość z nas to ludzie dorośli, pracujący czy studiujący więc mało kto może pozwolić sobie na granie 24, ale jakaś aktywność już jest wymagana. Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o Polskich gildiach to polecam odwiedzić ich fora lub serwery Ts. Tam możesz zadawać pytania, pogadać z członkami/leaderami i zdecydować czy pasuje Ci dana gildia i czy Ty do niej pasujesz ;)
      Ahh.... :)

kambej wrote:

On jeszcze nie wie że jest coś takiego jak gildyjny tax ! :D
      Szkodziu w becie jak będzie za duży to będę oburzony :cursing:
      maks 100% wiecej nie bedzie :)
      :)