Powrót z ​Brecili​​en na Kontynent

• Powrót z ​Brecili​​en na Kontynent

Jak wrócić z itemami z Brecilien na Kontynent Królewski? Nie chce się iść ścieżkami, a skoro można tam dotrzeć bezpiecznymi strefami to i taka powinna być możliwość powrotu.
    • Z tego co próbowałem da się bezpiecznie tyle że trzeba zostawić eq. To niestety mocne przegięcie bo nie było żadnej informacji jak się przechodziło przez portal na mistach.

The post was edited 1 time, last by xxxTAKITAMxxx: Zmieniają się słowa na takie których nie napisałem ().

• Ta nowa aktualizacja to POMYŁKA wydana tylko po to aby było uzasadnienie do podwyższenia ceny za premium. Dziś tj 01.12.2022 SBI po raz kolejny napluło w twarz graczom SOLO jak i tym którzy nie chcą brac udziału w PVP. Od dziś obozy w the mists wymuszają PVP pewnie dlatego że wpadał tam jakiś rozsądny exp/fame a to przecież NIEŁADNIE expić nie wydając na gre prawdziwych pieniędzy. Zaraz pewnie jakiś uległy fanatyk napisze "ale można kupić premium za srebro!!!" Taa kiedyś i owszem była taka opcja, obecnie nie spędzając w grze kilku godzin dziennie i nie będąc graczem PVP zarobienie srebra na premium graniczy z cudem bo i GDZIE? tzw "Open World" oblegany do tego stopnia że już kompletnie można kutange wbić w zbieractwo i i fame smieszny z racji braku mobów (czyszczone na bieżąco) Lochy solo? hehehehehehehehe Może gdyby spędzać tam po kilka godzin dziennie to byłoby jakieś srebro a fame stamtąd taki że aż ŚMIESZNY Jak dla mnie SBI strzela sobie w kolano bo jaki sens jest wydawać pieniądze na premium skoro te 50% do tak ograniczonych podstawowych profitów fame/zarobek nie robi różnicy? Żeby nie było nieporozumień, ZAZNACZAM że chodzi mi o zawartość SOLO/PVE zawartości przeznaczonej dla graczy PVP jak i tych którzy grają w "ekipie" nioe oceniam gdyż nie jestem graczem który bierze udział w tego typu rozgrywce.