skrzynka frakcyjna

• skrzynka frakcyjna

New

Wziąłem sobie przewóz frakcyjny i nie dostałem zadania do przewozu, zapłaciłem 15 serc dostałem stos skrzynek
      , ale nie mam zadania, jak moge odebrać zadanie bez kolejnego wpłacania serc. Jak mam tą skrzynke w ekwpiunku to mam taki wykrzyknik nad tym gościem od questów thetford ale nie mam zadania ani nic. byłem w tym miejscu gdzie sie oddaje skrzynke, ale pisze mi że nie mam zadania aktywnego
    • New

Z jakiego miasta do jakiego masz misję? Musisz dojechać do tego gościa z zadaniem przy danym mieście, a nie przy tym od którego je wziąłeś. Jeśli mimo to nadal nie możesz nic zrobić, napisz ticketa do supportu na stronie głównej lub wyślij maila na adres support@albiononline.com ze swojej skrzynki pocztowej, którą masz przypisaną do swojego konta. Wtedy sprawdzą w czym jest problem.
      Spodobała Ci się gra? Zarejestruj się tutaj. :thumbup: | Do you like the game? Register now for free here.
    • New

Po resecie serwerów przewóz znika. Musisz do zrobić od razu przed resetem.
      Została Ci jedynie skrzynka, możesz odzyskać część serc u kowala przy rozbijaniu przedmiotów.

Następnym razem jak bierzesz przewóz, przed sprawdź gdzie masz go dowieźć. Trasy, gra Ci nie pokaże, ale jak dojedziesz do danej mapy, to na niej będzie ikonka pytajnika i tam jedną skrzynkę zamieniasz na drugą i wracasz do miasta, z którego aktywowałeś misje, by zakończyć przewóz.

Zgłaszałem się na moderatora ale jak widać dają takim co nawet mechanik gry nie znają ;)

Jak chcesz dowiedzieć się więcej na temat gry to zapraszam do gildii, rekrutacja poprzez discorda discord.gg/2jCEFNmAXR