Szukam gildi

• Szukam gildi

Witajcie szukam aktywnej gildi grającej pve, zbieranie surowców oraz pvp (jedynie hg lub wspólna walka o tereny na czarnych lub skrzynki czy walka frakcyjna, nie lubię okradać innych nie interesuje mnie gra pk nikogo również nie oceniam i nie chcę być zmuszana do takiej gry) nie szukam patologi o która tu często i nie bawią mnie ludzie obrażający ciągle innych . Gram od 3 miesięcy. Głównie sławę wbijam na otwartym świecie na czarnych nocą ( najbezpieczniej do solo gry) czerwonych oraz solowych lochach . Zbieractwo T8 skórnik T8 ruda T6 włókno T5 kamień oraz drewno wędkarstwo na 44 punkty (kwestią czasu jest wyuczenie na maxa wszystkiego ) obecnie frakcyjnie jestem w thetford docelowo po wbiciu max frakcji chcę przenieść się do carleonu aby zajać sie hodowlą wilków . Łaczna sława 106 m tylko 450k z zabijania graczy są to jedynie corupty lub bramy pvp 2vs2. Bawię się jedynie dps przeklęte kostury w tym dwa wbite na 100 reszta po 25 do 85 sie waha powoli dobijam plus ogniste kostury powbijane 3 do 80 reszta nieruszona lub ruszona delikatnie. Locka też mam w thetford ale jestem w stanie go zmienić . Mam założoną gildie w której na solo grze wbiłam około 1200 pkt sezonowych przez miesiąc gry nie wiem czy to dużo gram za krótko by to stwierdzić . Proszę o kontakt w grze lub na pw tutaj chcę dowiedzieć się co oferuje gildia i jakie są wymagania myślę ze jestem wstanie sie dogadać i na pewno będę dobrym nabytkiem :) Szukam gildi 18+ najlepiej i bez patologi szacunek to podstawa relacji pozdrawiam
    • Żeby okraść trzeba mieć gdzieś dostęp. Co dłużej grające gildie mają już doświadczenie, żeby nie dawać dostępu do dużej ilości przedmiotów ;)
      Wilki T8 tak szybko nie schodzą, a jest profit. T5 tak się nie opłaca robić.

Zaufanie to podstawa relacji tak na marginesie. I w grach PvP jak coś nie wychodzi i ktoś da dupy mocno albo odwali coś, to ludzie się wkurzają i to normalne. Nie ma gildii gdzie wszyscy są "ąę" chyba, że wiecznie siedzą na żółtych strefach. Albo latają w gówno setach i mają wywalone czy zginą.

W sandboxie warto najpierw nabić kasę na zabawę.
      Nie jeden 13-17 latek ogarnia i słucha się lepiej niż osoby 18-20-30 i w górę. U mnie jest przestrzał od 13 do 60 paru lat. Liczy się to co ma się w głowie.

The Brave Collective - PVE/PVP - Zarób na premium w kilka dni i baw się w drogich setach razem z nami

Teraz w planach HO na awalonie, potem dodatkowo na czarnych znowu na kulki plus poradniczki i aktualizacja setów. Gildia na wakacje ma przerwy zawsze.