Build önerisi

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Build önerisi

Merhaba oyuna başlayalı 1-2 gün oldu ve build önerisi istiyorum
      pve buildim hali hazırda var.
      pvp buildi istiyorum sizden bir tane güçlü olan gerek hellgatede gerek blackzoneda güçlü (greataxe hariç)
      dagger pair oynamak istiyordum fakat nerflerle baya güçsüzleştirdiklerini gördüm kısacası ne önerirsiniz build olarak 1v1 olsun gank olsun güçlü olan
    • black zone' da düne kadar dual sword asas ceket hunter başlık ve asas ayakkabı ile oynuyordum poison ve omlet ile 1 ay kadar oynadım baya eğlenceli bi build. mobil de sayılabilir. bu gün itibar ile da ekipmanları aynı bırakıp silah olarak da war bow' a geçiş yaptım. cleric' li bloodletter da denedim o da hoş oluyor. solo gank atmayı seviyosan double blade build de deneyebilirsin. dagger pair de gayet güçlü black zone ve solo gank için. meta konusuna gelirsek de eğer, bence meta değişikleri, nerf' ler veya buff' lar black zone' da gank atarken pek gözle görünür bir fark yaratmıyor (köklü ve güçlü nerf-buff-skill değişiklikleri dışında), bu değişiklikler daha çok hell gate, corrupted dung gibi daha moba tarzı haritalarda hissedilebiliyor. oyunda pelerin, silah, göğüslük, başlık ve ayakkabı olmak üzere skill' lerini değiştiren 5 parça eşya var. çok abartıya kaçıp trollemediğin sürece open world pvp-ganking' de canın ne istiyorsa oynayabilirsin :)
      gg