Black Zone Dungeon Scroll Hk.

• Morient wrote:

Merhabalar arkadaşlar. Blackzone de para kasmak için solo dungeon scroll kullanıyorum. Ama dungeona girdiğimde silver kazanacağıma silver kaybediyorum. Bunun nedeni nedir acaba? Yardımcı olabilir misin.
      Bunun nedeni oyunu solo playerları ve solo gameplayı öldürmek için elinden geleni yapan SBI'dır. Yanlış yaptığın bir şey yok sadece çok nerfliler ve asla tavsiye etmiyorum solo dungeon yapmayı.
      quit the game because of lack of content for solo players///11.07.2022
    • Vay be çok ilginç. O zaman scroll niye var kaldırsınlar. Çok saçma bir uygulama olmuş. Malum bazı şeyler eskisi gibi değil. Alpha aşamasındaki guildler daha cana yakındı. Şimdi guilde girmek bile zor. Bu nedenle çoğu zaman yalnız başıma kasmak zorunda kalıyorum. Onu da yapmayın diyorlar anladık. Yakında oyunu da oynamayın derler. Teşekkürler @Sorutkan bilgin için.
    • Morient wrote:

Vay be çok ilginç. O zaman scroll niye var kaldırsınlar. Çok saçma bir uygulama olmuş. Malum bazı şeyler eskisi gibi değil. Alpha aşamasındaki guildler daha cana yakındı. Şimdi guilde girmek bile zor. Bu nedenle çoğu zaman yalnız başıma kasmak zorunda kalıyorum. Onu da yapmayın diyorlar anladık. Yakında oyunu da oynamayın derler. Teşekkürler @Sorutkan bilgin için.
      Rica ederim. Yakında Mists adında avalonian çakması bir şey geliyor solo oyuncular için ama ben ondan da pek umutlu değilim açıkcası. Solo oynamak bu oyunu corrupted dungeonlara sıkışıp kalmaktan ibaret sadece ve kimseye tavsiye etmiyorum. Kafamı delikten çıkardığım her an zarardayım ki ben nerdeyse tüm buildleri full-spec PvP famei totalde 1b'yi aşmış biriyim.
      Mac'ten dolayı pek bir oyun seçeneğim yok olsa idi asla yüzüne bakmazdım şu dönemde albionun.
      quit the game because of lack of content for solo players///11.07.2022