BLACK-MESA YENİ OYUNCULARI BEKLİYOR!

• BLACK-MESA YENİ OYUNCULARI BEKLİYOR!

Öncelikle bilmeniz gereken ilk şey anlık Tax %20 bu miktar ilerde düşürülebilir ancak artması söz konusu dahi olamaz.

SİZLERE HANGİ İMKANLARI SUNUYORUZ?

●Yeni başlayan oyunculara yönelik birebir özel eğitim.
      ●Tarihleri önceden belirlenmiş grup etkinlikleri.
      ●Small Scale ve Gank odaklı bir guild.
      ●Her gün yapılan T8 T7 Group,Static Dungeon etkinlikleri.
      ●Hiç bir tartışmaya,dramaya izin vermeyen yönetim kadrosu.

SİZDEN BEKLENTİLERİMİZ NELERDİR?

●Kurallarımız ve ittifak kurallarını ihlal etmemeniz.
      ●Guild ile birlikte oynamaya istekli olmanız.
      ●Oyunu oynadığınız zaman dilimlerinde discord kanalını takip edip duyurulardan haberdar olmanız.
      ●Sesli iletişim sağlayabilmeniz.
      ●Saygı ve sevgi çerçevesinde insanlara davranmanız.

BLACK-MESA' NIN AMACI NEDİR?

BLACK-MESA loncasının ana amacı Black Zone haritalarında hatırı sayılır bir güç olarak tanınmak ve yeni oyuncuların gelişimi için ideal bir ortam ve koçluk hizmeti sağlamaktır. Black Zone haritalarının elde edilmesi oyuncuların ve yönetimin birlikte çalışmasıyla mümkündür. Lonca, hedeflerine ulaşmak için oyunculara belli başlı görevler vermektedir. Bu görevler ana başlıklara ayrılırsa şu liste elde edilir:
      ● ZvZ
      ● Mage Raid
      ●Power Core Taşıma
      ● Treasure Chest Açma
      ● PvE
      ● Hellgate
      Lonca, bütün oyunculardan bu görevleri tamamlamalarını beklemektedir.
      Lonca ekonomisi için bazı zorunlu aktiviteler yapılması hedeflenmektedir. Bu aktiviteler şöyle sıralanabilir.
      ●Faction Heart Taşıma
      ● Lonca Avalon Zindanları
      ● Lonca Gank’leri

Yönetim

●Lonca yönetimi, klasik tek adam yönteminden ziyade, konsey sistemiyle yürütülmektedir.
      ●Konsey üyeleri, oyun içindeki davranışlarıyla ve kurallara uygun hareketleriyle öne çıkar
      ●oyunculardan seçilir. Konseyin ana görevi, loncayı direkt etkileyen kararlarda fikir belirtmektir.

Katılım linki

discord.gg/gNtuPkuP7S