Jaki build ?

• Ja proponuję, żebyś rozwinął do t5 wszystkie itemki. A przynajmniej zaczął i jak się będziesz męczył, to przerzucił się na inne. Wtedy najłatwiej sam zobaczysz, czym Ci się przyjemnie gra, a czym nie.

Do solo zabawy na początek proponuję rękawice. Wyglądają całkiem spoko do walk 1 vs 1.
    • Nie słuchaj tych debili. Jak już masz coś rozwijać to rozwijaj się pod kątem przyszłego dołączenia gdzieś do gildii a nie solo sety będziesz robić.

Jak już masz coś rozwijać to najlepiej itemy które mają tzw AOE Damage czyli obszarowy.

Jak pójdziesz do jakiejś gildii i im powiesz fajnie mam rękawice i łuk to Cię wyśmieją.
    • Wiadomo na poczatku warto probowc rozne bronie zeby znalezc moze niekoniecznie ta ktora najszybciej robi dungi co najprzyjemniej nam sie gra. Grajac solo wiadomo albo cos do robienia dungow zeby expic plus zgarniac hajs ze skrzyneczek.Albo cos co chcemy wyexpic zeby sie buc 1vs1 w corupcie albo gankowac. Dopiero gdy gramy w wiekszej grupie okazuje sie ze warto miec wyspeckowane itemki inne niz Wielki Topor albo kusze (czyli dps), ale z drugiej strony trudno wyexpic solo heala albo arcana.
      Dlatego najlepiej odrazu szukac swojej pierwszej i ruszac na grupowa dungi, World Bossy (to juz potrzeba 10 osob ubrnaych CONAJMNIEJ w sety 6.3) itd
      Albion oferuje naprawde sporo dobrego grupowego kontentu. Wiadomo mozna grac solo, ale nawet kraftowac warto w grupie, zwlaszca po ostatnim patchu.

oczywiscie oprocz samej broni trzeba tez dobrac odpowiedni stroj. Tutaj juz wedle uznania ja np lubie na klacie Szate kleryka poniewaz daje niesmiertelnosc i wiekszy dps

The post was edited 1 time, last by Dzefik ().