Kim olduğumu önemseyecek kadar canınız sıkılıyorsa bu konu tam sizlik olabilir !11!! (olmayabilir de)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kim olduğumu önemseyecek kadar canınız sıkılıyorsa bu konu tam sizlik olabilir !11!! (olmayabilir de)

Adım Berat, forum kullanıcı adım da Berhorse, ciddi manada yaratıcıyımdır isim vermek konusunda. 24 yaşında falanım. Bu batağa 2 hafta önce düştüm. Arada sırada oynayıp kafa dağıtıyorum. PVP kısmına çok giremedim henüz ama eğlenceli olduğunu gördüm fakat benlik gibi durmuyor tam offline diablo 2'ci kafasında oynuyorum oyunu. Anlamsızca PVE'de bile skill saklıyorum "ulan bekleteyim belki sonra atarım" diye. PVP'de ne halt yerim siz düşünün. Neyse Tier 5 hide gather yapıyorum. Dünya'nın en chill işi olabilir bana göre. Premium çözmeye çalışıyorum hala beceremedim. Ucuzken alam pahalıya satarım diye topladığım t4 hide stoklarım elimde patladı( o kadar da excell'den liste falan yapmıştım nerede satarsam ne kadar kar elde ederim diye satamadık iyi mi) {bu arada marthlock'da t4 hide satıp da ks atan varsa büyük ayıp etmiştir teşekküler :thumbsup: }. Neyse denemeden bilemeyiz bazı şeyleri zaten önemi de yok işin şakasıydı sadece.Bir de t4 stag bağımlısıyım bu arada.

Son sözler : Bow oynamaktan keyif alıyorum, paranoyak bir manyağım mapte kırmızı birini görsem ardıma bakmadan koşuyorum. Bana yaklaşmayın.

Kardeşim o şöyle yapılmaz böyle yapılır demek için bana discorddan mesaj da atabilirsiniz burdan da yazabilirsiniz.
      discord: beratjix #6558 :thumbsup:
      {edit} Bow oynayanın kendine saygısı yoktur. :D :D