błędy błędy błędy

  This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

  • błędy błędy błędy

   czy jest jakaś szansa w tej grze aby każda aktualizacja nie dodawała błędów do tej gry? za niedługo to będzie gra w błędy???? ile mozna pisac pisać i cisza nic nie robią z tymi lagami a zwłaszcza to sztucznie podnoszenie poziomu trudności tylko na weekend to jest już przesada w tej grze
  • Wytłumacz proszę dokładniej w czym jest problem, gdyż to co napisałeś wiele nam nie mówi. Dołącz do tego jakieś dowody i szczegóły błędów, abyśmy mogli je zgłosić i naprawić.
   Problemem może być też Twój dostawca Internetu, przynajmniej tak wnioskuję po tym, co opisałeś powyżej.
   Spodobała Ci się gra? Zarejestruj się tutaj. :thumbup: | Do you like the game? Register now for free here.
  • ale co wy chcecie naprawiać? jeżeli tutaj się nie da nic naprawić ? skille mi nie działają gra nie widzi kropli które zakładam w berdyszu bo zrobieniu specjalizacji jestem słabszy niż przed zrobienie. Chcecie dalej to prosze bardzo skrzynia która się świeci a nic w niej nie ma otwierasz a ona znika kolejny błąd w tej grze to uciekanie z czerwonych pól po co one są zrobione gdy sobie uciekasz z nich a gra i tak cię tam wciąga w nie chociaż jestem 1cm na ekranie od nich. Podnoszenie poziomu na weekend jest widoczne bo w tygodniu moby są łatwiejsze a weekend nie jesteśmy wstanie dunga zrobić a mamy specjalizacje porobione.kolejny błąd jaki sobie przypomniałem to kiedy ja wciskam Q a one nie reaguje najgorzej jest przy leczeniu nie mogłem żadnego skilla użyć chociaż nie miałem żadnego wyciszenia stuna itp. gra sobie stwierdziła że nie mogę tych przycisków używać. Pisanie do tzw. wsparcia mija się z celem bo odsyłają tutaj a sami nic nie robią tylko kazują przeinstalować gre ile można gre przeinstalowywać?? na początku jak zaczynałem w to grać jakieś 3 lata temu ta gra chodziła normalnie dopóki nie zaczeli jej ulepszać grzebać i popsuli wszystko.działanie premium w tej grze to porażka jest dostaje nagrody rzędu 4k 200 srebra z ostatniego bossa i jest to obojętne czy robię dunga niesbiekiego na czerwonym czy niebieskim czy przechodze go sam czy z drużyną nagrody są takie same ale jak idzie z nami gracz co nie ma premiu on dostaje po 200k a my ledwo 2k kupowanie premium w tej grze mija się z celem ze skrzyń co się odbiera dostaje się wielkie gówno ja teraz za zapisanie do martlock odebrałem skrzynie po wbiciu 100k straciłem na naprawe 1mln a ze skrzyni dostałem 130k hahaha żałosna ta gra jest, Naprawy tej grze to jakaś porażka jest ja wiecej wydaje na naprawę niż na niebieskich lochach zarabiam. Pisanie do wsparcia to jest porażka bo piszą żeby iść w stroju t6.2 próbował ktoś ostatnim razem??? ja próbowałem moja koleżanka też i wiecie jak to się kończyłó? padnięciem na każdym kroku bo obrony nie ma wcale, Dlatego napisałem błędy błędy błędy błędy ta gra to same błędy lagi i i zła konstrukcja całej gry bo serwer jest zasłaby jak na tą gre, bo się ciągle ona zawiesza i pokazuje co innego w grze każdemu kto gra aktualnie bo jak gram to rozmawiamy na discordzie i każdy mówi co innego że widział haha
  • @Groszek6 żadnego "sztucznie podnoszenie poziomu trudności tylko na weekend" nie ma. Ciężko jest mi doczytać się jaki problem/y konkretnie chcesz zgłosić ale brzmi to jakbyś miał problem z internetem. Szczególnie jeżeli mówisz o podwyższaniu trudności w weekend, lagach - prawdopodobnie Twój dostawca nie radzi sobie z przesyłem podczas większej aktywności użytkowników w weekend i możesz doświadczać lagów, czy nawet packet loss.
  • Jeżeli chodzi o lagi to nie wiem jak jest obecnie w PL ale kilka lat temu trochę przepychałem sie z orange o zmianę drogi pakietów.

   Zainstalowałem sobie ping plotera i poprzez niego namierzyłem największe opuznienia.

   Okazało się że wiekszosc ruchu sieciowego byla puszczana przez szwecje i tam byla tragedia. Gdzies wyczytalem ze mozna wywalczyc z dostawcami aby ruch byl puszczany przez niemcy (jakies miasto na H) Nie pamietam teraz dokłądnie jak to sie nazywalobo to bylo kilka lat temu.

   Kilka telefonow do oranga z proba wytlumaczenia jaki jest problem.
   Onie wysylali do mnie technikow :D aby namierzyli problem u mnie az po ktoryms telefonie przelaczyli mnie do goscia ktory wiedzail o czym rozmawiamy. :D
   Po przekierowaniu pakietow problem zniknal.

   Ale problemy sieciowe moga byc wszedzie. Ja osobiscie mialem kilka razy z tym problem.

   Zazwyczaj moj ping obecnie osyluje w granicach 30-40ms. Ale zaczal wystepowac problem ze o niektorych godzinach ping wzrastal do 70ms i zaczynaly sie dziac cuda z lagami kilkusekundowymi. Sporo ludzi mialo z tym problem na wschodnim wybrzezu USA. Po 2 miechach i kilkudziesieciu postach na forum problemy ustaly.

   Ostatnio ping dochodzil do 170ms ale problem byl po mojej stronie - pomogl reset modemu.

   Także problem może leżeć gdziekolwiek w infrastrukturze sieciowej. Pingplotter (lub inne narzedzie) na pewno w tym może pomóc gdy się wie jak go używać.

   Odnośnie poziomu trudności to nie zauważyłem czegoś takiego chociaż zauważyłem inną prawidłowość.

   "Jeżeli w Twoim party będzie gość który wraca po dłuższej przerwie od gry to z dużym prawdopodobieństwem jego loot będzie dużo lepszy niż pozostałej części party. :D" Przynajmniej w kilku z pierwszych dungeonów.