ForFun Rekrutuje

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ForFun Rekrutuje

Gildia ForFun szuka osób, które zapełnią nasz serwer Discord pozytywną atmosferą
      Dla nas liczy się miło spędzony czas, ale to nie znaczy, że nie mamy ambicji.
      W naszych szeregach są początkujący gracze, jak i bardziej doświadczeni, nie posiadamy żadnych progów FAME i dlatego jesteśmy dostępni prawie dla wszystkich.

Jeżeli jesteś nowym graczem, odpowiemy na twoje pytania w miarę naszych możliwości.

Zapraszamy w nasze szeregi graczy, którzy ukończyli 16 lat, ale nie jest to twarda zasada, oczekujemy dojrzałości oraz kultury osobistej, więc jeśli jesteś młodszy, możesz spróbować nas do siebie przekonać

Jedynymi wymaganiami jest aktywność głosowa na Discord oraz chęć wspólnej gry z innymi, komunikacja w Albion Online to podstawa, tworzymy gildie, aby wspólnie dobrze się bawić.

Jeżeli jesteś zainteresowany, zapraszam do kontaktu na Discord: discord.gg/

The post was edited 1 time, last by Dymekk ().

• Pozdrowienia dla gracza Diriks i jego kolegi.

Wczoraj mieliśmy przemiłe spotkanie na mapie anklesnag. Dwaj koledzy powyżej przywitali mnie kilkoma ciosami z dublebladów.
      Chyba chcieli pożyczyć mojego dzika :D

Taka dobra rada aby przeczytali nazwe wlasnej gildii i nastepnym razem nie rzucali k***** na prawo i lewo jak kogoś zaatakują a następnie dostaną po czapie od teamu z którym ten ktoś był. :P

No i zapytał się kolega dlaczego używamy dzików do poruszania się po świecie albiona?
      1) Dlatego że gethering na dziku jest znacznie wygodniejszy (duży zapas udźwigu + brak przeciążenia podczas walki czy ucieczki).
      2) Dlatego że gankerzy lubią woły i dziki ponieważ liczą na dobry zarobek a my jako anty-gankerzy nie lubimy jak prawie za każdym razem próbują uciekać jak zobaczą że jest więcej niebieskich niż 1 szt. Liczymy po prostu że w oczkach gankerów pojawią się sreberka i zaatakuja co spowoduje że nie będą mieli szybkiej możliwości ucieczki poprzez szybkie wskoczenie na kota czy co tam oni mają.

Naprawdę kolega zrobił mi dzień wczoraj. Najpierw atakują we dwóch a potem pretensje co to za noob jeździ na dziku w secie do walki i to jeszcze z macką.
      Taki noob który zmienia set getherera na set do walki gdy widzi że na liczniku pod mapą pojawia się kilku czerwonych kolegów.

Spotkanie bardzo miłe. Napiszę nawet że for fun.

Pozdrawiam.
    • assassinBK wrote:

Pozdrowienia dla gracza Diriks i jego kolegi.

Wczoraj mieliśmy przemiłe spotkanie na mapie anklesnag. Dwaj koledzy powyżej przywitali mnie kilkoma ciosami z dublebladów.

Taka dobra rada aby przeczytali nazwe wlasnej gildii i nastepnym razem nie rzucali k***** na prawo i lewo jak kogoś zaatakują a następnie dostaną po czapie od teamu z którym ten ktoś był. :P

No i zapytał się kolega dlaczego używamy dzików do poruszania się po świecie albiona?
      1) Dlatego że gethering na dziku jest znacznie wygodniejszy (duży zapas udźwigu + brak przeciążenia podczas walki czy ucieczki).
      2) Dlatego że gankerzy lubią woły i dziki ponieważ liczą na dobry zarobek a my jako anty-gankerzy nie lubimy jak prawie za każdym razem próbują uciekać jak zobaczą że jest więcej niebieskich niż 1 szt. Liczymy po prostu że w oczkach gankerów pojawią się sreberka i zaatakuja co spowoduje że nie będą mieli szybkiej możliwości ucieczki poprzez szybkie wskoczenie na kota czy co tam oni mają.

Naprawdę kolega zrobił mi dzień wczoraj. Najpierw atakują we dwóch a potem pretensje co to za noob jeździ na dziku w secie do walki i to jeszcze z macką.
      Taki noob który zmienia set getherera na set do walki gdy widzi że na liczniku pod mapą pojawia się kilku czerwonych kolegów.

Pozdrawiam.
      Cholipka robić policje na dzikach no no. Zapraszamy na czarne na policje. A co do czego nie wiem czy wiesz jak działa gankowanie na redzonach nikt nie bije sie smallscale tylko szuka sie takich graczy co jadą sami proste.
      Widze że jak was wiecej z policji to tylko w dużej grupie umiesz zabić a jak pk jest wiecej to ciężko jest wbic bo gacie obsrane :D
    • Dymekk wrote:

assassinBK wrote:

Pozdrowienia dla gracza Diriks i jego kolegi.

Pozdrawiam.
      Cholipka robić policje na dzikach no no. Zapraszamy na czarne na policje. A co do czego nie wiem czy wiesz jak działa gankowanie na redzonach nikt nie bije sie smallscale tylko szuka sie takich graczy co jadą sami proste.Widze że jak was wiecej z policji to tylko w dużej grupie umiesz zabić a jak pk jest wiecej to ciężko jest wbic bo gacie obsrane :D
      Naprawdę jesteście zabawni. :D
      Gankerzy atakujący w kilku jedną osobę mają problemy że dostali po głowie od większej grupy :D.

A co do dużej grupy to się mylisz. Nie mamy żadnego problemu w wjechaniu nawet w dwa razy wiekszą grupę gankerów ponieważ w przeważającej części na czerwonych można spotkać bandę moronów jako gankerów. Nawet takie elitegankers to banda moronów ktorzy jak tylko zobacza wiecej niz jednego niebieskiego to spier****** na wszystkie strony.
      Czasami trafiają się teamy bardzo dobre które naprawdę wiedzą co robią i nie boją się podjąć walki.

A co do czego nie wiem czy wiesz jak działa antygankowanie na redzone. My nie jezdzimy za gankerami aby ich złapać ponieważ jest za dużo portali/bram itp i możliwości ucieczki. Zazwyczaj przodem jedzie przynęta i jak już tą przynętę zaatakujecie to wtedy na te puste czerowne czapy spada reszta teamu.

I używamy dzików nie do antygankowania a do zbierania surowców. Nie mamy zamiaru za czerwonymi uganiac się po wszystkich mapach. Antygankowanie to tylko takie urozmaicenie w getherowaniu.

Mnie bawi ten żal zginiecia od większej grupy gdy samemu w kilku zaatakowało się pojedynczego gracza :D
      Tym razem fun mieliśmy my z płaczącego gankera. :P

Nawet bym nic nie napisał w tym temacie poniewaz wiekszosc gilidii gankuje (ma akurat nie) ale te żale wypisywane przez dojechanego gankera po prostu zrobiły nam dzień.

The post was edited 3 times, last by assassinBK ().