Poszukuję Gildii

• Poszukuję Gildii

Przepatrując forum dochodzę do wniosku iż najlepiej będzie założyć owy temat który mam nadzieję pomoże mi znaleźć to czego szukam. W AO grywam od kilku miesięcy solo nastawiając się na gathering ( obecnie T8 hide wymaksowane t4/t5 specs , T7 ore , T7 fishing , reszta T5 ) cel T8 w każdej specjalizacji zbieractwa . Poszukuję gildii nastawionej na gathering / craft pod wspólne wypady na czerwone i czarne . Nie oczekuję pomocy gildi jestem już w stanie sam zapewnić sobie wystarczający zarobek z swoich wysp , zbieractwa i przetwarzania bardziej nastawiam się na wspólne budowanie czegoś większego. Nie interesuje mnie aspekt PVP choć zdaję sobie sprawę że jest to esencja AO lecz po latach spędzonych w Lineage 2 i WOW szukam czegoś innego Główne wymaganie to gildia 18+ , Język Polski / Angielski , Lider który chce budować a nie tylko czerpać korzyści.

Prosiłbym o propozycję lub polecenie dobrych gildii gdyż nie znam zbyt dobrze community Polskiego a z tego co widzę dużo dzwnych dram nie zachęcających do złożenia aplikacji.

Pozdrawiam

The post was edited 1 time, last by Klk ().