problem z uruchomieniem gry

• problem z uruchomieniem gry

Witam, mam problem z grą i nic nie pomaga, otóż przy włączaniu gry po uruchomieniu anti-cheata wyskakuje mi komunikat "Albion.exe przestał działać". Dzieje się tak za każdym razem, nieważne czy uruchamiam grę bezpośrednio czy przez launchera. Próbowałem reinstalowac, uruchamiac jako admin, w trybie zgodności i żadnego postępu. Ani razu nie udało mi się nawet na 5 sekund uruchomić gry. Pomóżcie proszę bo granie na telefonie to nie to samo.

Sprzęt: laptop Lenovo y700
      • Procesor:Intel Core i7-6700HQ
      • Pamięć:16 GB
      • Grafika:NVIDIA GeForce GTX 960M + Intel HD Graphics 530
    • Standardowo:
      Odpal launcher, wybierz w nim opcję napraw, poczekaj aż sprawdzi i naprawi ewentualne błędy.
      Znajdź ścieżkę do easyanticheat, powinna domyślnie wyglądać tak:
      C:\Program Files (x86)\EasyAntiCheat, uruchom, wybierz z menu Albion i daj napraw/instaluj.
      Jak nie zadziała... Możliwe że masz "zbyt dokładny" antywir, niektóre, np Kaspersky są trochę nadgorliwe i blokują zbyt wiele.
      Jeśli dalej nie działa, pełen reinstal gry i anticheata.
      Jeśli nie szkoda ci starej postaci z komórki, to możesz spróbować pobrać i odpalić grę poprzez Steama, ta wersja wydaje się być mniej problemowa.
    • To się powoli kończą pomysły ;p Aktualizacja sterów/windowsa? Anticheat wykrywa czasem także dodatkowe oprogramowanie dołączone np do myszki gamingowej jako czity i rozłącza grę (autokliki i tym podobne są zabronione). Może jakiś program w tle pracuje i anticheat nie pozwala uruchomić gry? W sumie bez logów to takie trochę strzelanie w ciemno. Jeśli nadal nic nie działa to pozostaje zawsze kontakt z supportem:
      support@albiononline.com
      albiononline.com/en/profile/supp
    • Jedyne co mi przychodzi do głowy to problem z aktualizacją windowsa. Jakoś z 2 miesiące temu mialem aktualizacje która wywala mi blue screena ale jak wyłączę i włączę kompa to normalnie śmiga tylko że wyskakuje komunikat "aktualizacja nie powiodła się". Niestety ten problem też próbowałem bez skutku rozwiązać to po prostu zablokowałem tą aktualizacje i oprócz Albiona nie miałem z niczym problemu do tej pory. To może być przez brak tej aktualizacji? I ewentualnie czy jest polski support czy po angielsku muszę się z nimi kontaktować?
    • Można pisać po polsku. Hm, w teorii zrąbana aktualizacja mogłaby być problemem. Nie jest to zbyt prawdopodobne, ale możliwe. Próbowałeś ręcznie usunąć folder z aktualizacjami i potem w wierszu poleceń wklepac komendy na oczyszczenie i restart windows update? Na zrąbana aktualizację może też pomoc ściągnięcie najnowszej wersji windowsa poprzez np Media Creation Tools. Daj znać jeśli będziesz się w to chciał bawić, lub po prostu poszukaj na necie co z czym.