NOWY GRACZ / PROBLEMY Z FPSAMI

• NOWY GRACZ / PROBLEMY Z FPSAMI

New

Witam !
      Jak w temacie powyżej jestem nowym graczem Albionu i mam problemy z fpsami w grze na najniższych ustawieniach (30-35 fps) straszne ściny na wyspie początkowej. Instalowałem na stronie gry klienta a także na steamie i to samo. Próbowałem ustawiać grę na dedykowaną kartę Nvidia, wyłączyłem optymalizację pełnoekranową ale tak jakby nie działało w tej grze żadne z tych ustawień.

Specyfikacje:
      Windows 10 Home x64
      Procesor Intel(R) Core(TM) i3-4000M CPU @ 2.40GHz 2.39 GHz
      Zainstalowana pamięć RAM 8,00 GB (dostępne: 7,76 GB)
      Dedykowana: Nvidia GeForce GT 720M
      Zintegrowana: Intel(R) HD Graphics 4600
      Dysk HDD i tutaj pewnie będzie problem bo gra zaleca na SSD ?
    • New

Nie wiem czy cokolwiek można tu wymyślić, ten laptop to już trochę zabytek i 35 fps wcale nie jest takim złym wynikiem. Do gry solo starczy, o jakimkolwiek masowym pvp zapomnij. Zmiana na ssd zawsze trochę pomoże, przynajmniej laptop nada się jeszcze do przysłowiowych internetów. Czas pomyśleć o nowym lapku jeśli chcesz na nim w coś pograć.
    • New

Mogłem się domyśleć po wszystkich ustawieniach które mi nawet nie chciały wejść i tak, potwierdzam, że zabytek. Do mojej karty graficznej nawet nie ma już aktualizacji ale w lola ładnie idzie na 120 fpsach. Ta gra jest dziwnie zrobiona i niby ma te niskie wymagania ale dla starszych komputerów i tak nie pociągnie. Zdziwiło mnie to totalnie. Może w przyszłości sobie kupię lepszego laptopa na dzień dzisiejszy sobie odpuszczam Albion. Dzięki za pomoc.