MOJA GILDIA POSZUKUJE SOJUSZU

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• MOJA GILDIA POSZUKUJE SOJUSZU

Witam Ja (Mistrz Gildi) Poszukuję sojuszu do którego mogła by dołaczyć moja gildia. Posiadamy 3 członków wszyscy są aktywni i mamy wspólny kontakt na iscordzie i w realu. (fajnie by było być w sojuszu który ma trochę terytoriów) nazwa gildi: 9 DYWIZJA PIECHOTY
      Mój nick w grze : Danielex777
    • A może po prostu dojdźcie do jakiejś gildii? Raczej nie macie co liczyć na to, że jakaś gildia doda Was do sojuszu, żebyście mogli w sumie za nic korzystać z ich terenów. Obecność w gildiach, które kontrolują jakieś tereny na ogół pociąga za sobą konieczność uczestnictwa w zvz (masowych bitwach), a do tych potrzeba ludzi, więc takie gildie w większości poszukują aktywnych graczy.
    • Gildia nadal istnieje czy już się rozpadła?

xDDDDDDDD

PS. Jako fan psychologii społecznej stwierdzam parę ciekawych pktów:

1. Piszesz MOJA gildia mimo ze ma 3 członków w tym Twoich kolegów. Powiedziałbym że jesteś socjopatą, wprowadzanie hierarchii w tak małym gronie jest bez sensu, gildia jest wasza a nie Twoja.
      2. Piszesz Ja z dużej litery, tak samo Mistrz Gildii, podkreślając swoje znaczenie w tym wszystkim dając wszystkim do zrozumienia że jesteś egocentryczny bądź masz kompleksy np. ze względu na niski wzrost lub krótkiego penisa.

The post was edited 2 times, last by glokz ().