Gdzie kupić działkę

• Gdzie kupić działkę

Siemka!
      Mam taki problem, jako iż jestem początkującym graczem, to mam problem z kupnem działki i tu kieruje do was pytanie. W jakich lokacjach można znaleźć i kupić działkę. Pytam ponieważ chciałbym wyhodować woła, bo potrzebuje go do większego udźwigu. Z góry dzięki
      ;)
    • Woła do udźwigu, to Ty sobie lepiej kup. Nie ma najmniejszego sensu samemu wszystko wytwarzać, gdyby taki pomysł Ci wpadł do głowy.

Ale odpowiadając na pytanie - swoją wyspę możesz kupić w jednym z dużych miast na Kontynencie Królewskim, czyli Carleonie, Forcie Sterling, Thetfordzie, Martlocku, Brithwatchu i Lymhurście. Teleportacja między Twoją wyspą, a miastem, w jakim ją wykupiłeś będzie darmowa.

Aby mieć możliwość kupna wyspy musisz co najmniej raz zakupić konto premium na 30 dni (lub dłużej). Potem już nie musisz mieć konta premium i możliwość korzystania i rozbudowy wyspy pozostaje nawet, jeśli się ono skończy.

I tak generalnie, na marginesie, w tą grę to się gra tylko z kontem premium. Bez się kompletnie nie opłaca.