[ARCHK] IX Kohorta - rekrutacja

• [ARCHK] IX Kohorta - rekrutacja

IX Kohorta – multigaming z 13- letnią tradycją

Jesteśmy jedną z najdłużej działającą polską gildią w Albion Online (od czasów bety). Obecnie działamy w systemie holokratycznym, nie narzucamy z góry określonego contentu – gracze organizują się sami w ramach „kręgów zainteresowań”. Nie oczekujemy też, że „będziesz grał w grę” codziennie - każdy ma swoje życie i swoje sprawy (praca, rodzina, hobby). Obecnie połowa osób w gildii to gracze, którzy w Albionie są już ponad rok. Nie mamy „parcia na szkło”. Gramy tak jak lubimy i wtedy kiedy lubimy. Organizujemy się na dungeony awalońskie, bardziej po to, żeby po prostu fajnie spędzić czas.

Dlaczego IX Kohorta to dobra gildia na dłużej?

- szerokie doświadczenie – gramy od 13 lat (początek w Age of Conan), posiadamy własną stronę (9kohorta.com), forum z ponad 8000 zarejestrowanymi użytkownikami, będziemy obecni w większych tytułach MMO, które zostaną wydane w przyszłości. Nie jesteśmy gildią krzak, która została założona wczoraj.

- multigaming – gramy w różne gry, nie tylko w Albion Online

- zloty – od 13 lat spotykamy się 2 razy w roku, w różnych miejscach na terenie Polski. Jeżeli nie wiecie ile planszówek da się zapakować do kombiaka w podróży na zlot IX Kohorty, to u nas się dowiecie.

- gadżety – Posiadamy szeroką ofertę gadżetów kohortowych – koszulki, bluzy, czapki, kubki, otwieracze do oranżady itp.

- świat poza MMO – kanał kulinarny „zapiecek”, sekcja papierowych RPG, fani planszówek.

- system holokratyczny sekcji Albion Online – oficerowie pełnią funkcje porządkowe i nie wymuszają określonego contentu i kierunku rozwoju gildii – gracze organizują się sami.

Co mają inne polskie gildie, czego nie mamy my:
      - biurokrację w zarządzaniu gildią
      - obowiązkowe Call To Arms (CTA)

Wymagamy:
      - pełnoletność gracza, wiek 18+
      - aktywna obecność na Discordzie IX Kohorty discord.gg/CsBPRhKBw8 (w razie nie aktywnego linka, wejdź na Naszą stronę www (patrz wyżej))
      - kultura osobista
      - konto premium i 5 mln fame PvE ALBO 50 mln fame ogólnego

Oferujemy:
      - mile spędzony czas
      - sojusz ARCHK – dostęp do wielu Kryjówek
      - pomoc i wsparcie mentalne w poprowadzeniu swojej albionowej ścieżki w kierunku, który dla siebie zaplanujesz.

Ave Cezar!

The post was edited 8 times, last by Fljus ().

• 9 kohorta kiedy powstala w albionie była jedna z najbardziej tragicznych gildii w grze ze wzgledu na osoby ktore ja prowadzily. Były to niezaradne osobniki przez co wielu graczy zraziło sie do gry, GM gildii robił wypady na czerwone i on zbierał sobie T5 fiber kiedy 20-30 osob patrzyło jak on zbiera fiber. Ponadto zakazywali graczom chodzenia na red/black zone.
      Do tej pory mam uraz w sercu i głowie, przesladuje mnie to po nocach i boje sie red/black zone dlatego NIE POLECAM tej gildii.
    • NIE POLECAM osoby o nicku JaceKolano to znany troll i heiter dla zdrowa lepiej unikać i gildii w których się znajduję , zazwyczaj nie mam nic modrego do powiedzenie :) , gildie IX Kohorta polecam

PS. Nie wiem jak było kiedyś wiem jak jest teraz
    • Fajoski wrote:

cytuje: Działamy w systemie holokratycznym, nie narzucamy z góry określonego contentu – gracze organizują się sami w ramach „kręgów zainteresowań”.
      Obowiazkowe zvz do czterech dziennie. Ladna logika.
      Cześć hipokryto!
      Przypisujesz content po za opisem gildii. Jeśli nie masz dowodów to lepiej sobie daruj.
    • Witam wszystkich!

Zapraszamy do aplikowania i dołączenia do Naszego Discorda w ramach rozmowy rekrutacyjnej (więcej informacji w opisie wątku).

Rekrutacją do IX Kohorty zajmują się oficerowie Optio [AO]

Pozdrawiam
      Tyrmax
      Optio/Rekruter IX Kohorty
    • Fajoski wrote:

cytuje: Działamy w systemie holokratycznym, nie narzucamy z góry określonego contentu – gracze organizują się sami w ramach „kręgów zainteresowań”.
      Obowiazkowe zvz do czterech dziennie. Ladna logika.
      Polecam czytać ze zrozumieniem zwłaszcza jeśli do czegoś chcesz się doczepić to należałoby przeczytać całość, jeśli wrócisz do tego tekstu to zobaczysz że jest napisane "Co mają inne polskie gildie, czego nie mamy my :".

The post was edited 1 time, last by Fljus ().

• Hejka,
      jak wiecie lub nie - ostatnio weszła większa aktualizacja w Albionie, natomiast IX Kohorta nadal rekrutuje i zaprasza w swoje szeregi wszystkich chętnych do wspólnej gry ^_^, więcej informacji w pierwszym poście, a ze swojej strony jeszcze dopowiem, że od kiedy dołączyłam do gildii bawię się świetnie :D

Do usłyszenia na discordzie discord.gg/Kmnq2UdWxm :)