Wybór miasta jako zbieracz

• Wybór miasta jako zbieracz

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Jestem początkującym graczem w Albion Online i mam pewne pytanie do bardziej doświadczonych graczy.

Postanowiłem obecnie zostać zbieraczem skór i szukałem różnych informacji na ten temat w internecie. Moim planem jest zarobić na miesiąc premium, kupić wyspę i tam zająć się farmami. Ale żeby to osiągnąć, to muszę jakoś zarobić, więc uznałem, że będę zbierał skóry. Często natykałem się na informację, że jeśli ktoś zajmuje się zbieractwem, to najlepiej jakby siedział w mieście, który ma bonusy do danego surowca. Z tego wynika, że powinienem siedzieć w Martlock, bo tam przetwarzanie skór jest najtańsze, dostanę największy zwrot i prawdopodobnie najwięcej dostanę srebra za skóry.
      Dlaczego siedzieć w Martlock i jeździć na inne tereny zbierać skórę, zamiast siedzieć na terenie, gdzie są skóry i jeździć do Martlock je przerabiać i sprzedawać? Czy robi to jakąś różnicę? Bo przeważnie słyszałem bądź czytałem, że koniecznie trzeba siedzieć w mieście, który daje bonus do danego typu surowca...

Dodam, że siedzę w Bridgewatch i z tego co widziałem, to jest to chyba najtańsze miasto jeśli chodzi o przetwarzanie większości rzeczy - nie licząc oczywiście stolicy. :D