Witam

• Witam wszystkich, jestem nowy w świecie Albionu i chciałbym się przywitać.
      Gram od niedawna i jeszcze nie do końca ogarniam świat, biegam po solowych dungeonach, a co za tym idzie chętnie dołączyłbym do bardziej doświadczonych ludzi lub gildii.

Teraz o mojej postaci.
      Z pasją i konsekwencją expię swojego tanka w ciężkiej zbroi stróża, na tę chwilę T 7.3 z awalońską włócznią upadek dnia.
      Specjalizacje na poziomie +-50lvl
      3300HP

Posiadam discorda, z tym samym nickiem

The post was edited 2 times, last by Polpheris ().

• Cześć!

Jestem Mistrzem Gildii DolceBananas.
      Utworzyliśmy własny sojusz, w którym wraz z współtowarzyszami broni pragniemy tworzyć polskie community
      bez spin, bez toxiku. Gramy for fun, ale kiedy trzeba to serducho aż mknie do walki!

• Wymagamy: poczucia humorku, aktywności w miarę dobrej, pozytywnej atmosfery
      • Discord discord.gg/ADjQqB7d7m to kontakt z nami, więc bez tego ani rusz..
      • Zapraszamy zarówno graczy, jak i GILDIE :P
      • Pomagamy i uczymy świeże Bambiki, ale i doświadczeni i zmęczeni ciągłymi obowiązkami w wielkich gildiach znajdą swoje miejsce.
      • Wymagany wiek: +16 (Towarzystwo pełne humoru, ale dla dzieci nie ma tu miejsca , chyba, że grasz z Rodzicem lub dorosłym bratem )
      • Planujemy rzeczy małe i duże. Robimy wszystko, pvp, pve, zbieractwo i craft.
      • Nie mamy zbyt wielu graczy jak na czas gildii, bo stawiamy na JAKOŚĆ, nie na ilość.
      • Wyspa gildyjna jest 6/6. Powstają miejsca craftu.
      • Planujemy swoje miejsce na Avalonie.
      • Sprawdź, zawsze możemy się pokojowo rozejść.