Rage Control is Recruiting

• Nick : Gapak
      > İsim : Behlül Enes
      > Referans (Varsa) : Bqo, Saranzay
      > Albion Online Tecrübesi : Yeni başlayan
      > Daha Önce Oynadığınız Guildler : -
      > Rage Control'e katılmak isteme sebebiniz :
      - Pvp/dungeon tarzı etkinlikleri birlikte yapabileceğim kişiler olması
      - Guild imkanlarının fazlalığı (hideout, territory, danışmanlar vb)
      - Belirli alanlarda (craft, gather, pk, zvz vb.) guild tecrübelileri danışmanlığında ustalaşıp ,biriktirdiğim tecrübeleri bağlı olduğum topluluk için harcamak.
      - Birlikten kuvvet doğar ilkesiyle, yardımlaşma dayanışma içinde olabileceğim bir ortam ihtiyacı.
    • > Nick : Tenjere
      > İsim : Enis
      > Referans (Varsa) : -
      > Albion Online Tecrübesi (1 yıl, Yeni başladım vs..) : 2 hafta
      > Daha Önce Oynadığınız Guildler : henüz guilde katılmadım
      > Rage Control'e katılmak isteme sebebiniz : Farklı ülke ve şehirlerden arkadaş edinip birlikte oyun oynamak ve guildin sağladığı imkanlarla birlikte daha iyi ve kaliteli bir oyun oynamak.
    • > Nick : Clastro
      > İsim : Samet
      > Referans (Varsa) : YOK
      > Albion Online Tecrübesi (1 yıl, Yeni başladım vs..) : Oyun ilk çıktıgında kısa bir süre oynadım sadece
      > Daha Önce Oynadığınız Guildler : TRİDRA
      > Rage Control'e katılmak isteme sebebiniz : Hem oyun aktivitelerini başka insanlarla birlitek yapmak hemde hep beraber eglenmek
    • > > Nick : IsanaYashiro
      > > İsim : Uğur
      > > Referans (Varsa) : Yok
      > > Albion Online Tecrübesi (1 yıl, Yeni başladım vs..) : 11 ay önce başladım 6 ay civarı oynadım.
      > > Daha Önce Oynadığınız Guildler : Iron Hand
      > > Rage Control'e katılmak isteme sebebiniz : Bir toplulukta bulunmak istiyorum.
    • > Nick : F497
      > İsim : Mehmet Ethem
      > Referans (Varsa) : KOLEKSİYONCU
      > Albion Online Tecrübesi (1 yıl, Yeni başladım vs..) : 2 AY ÖNCE BAŞLADIM
      > Daha Önce Oynadığınız Guildler : Yok
      > Rage Control'e katılmak isteme sebebiniz : Güzel bir topluluk içerisinde bulunmak ve oyunumu geliştirmek.
    • > Nick : igneci
      > İsim : oğuz
      > Referans (Varsa) : KOLEKSİYONCU
      > Albion Online Tecrübesi (1 yıl, Yeni başladım vs..) : Yeni başladım.
      > Daha Önce Oynadığınız Guildler :MARCUS
      > Rage Control'e katılmak isteme sebebiniz :Samimi güvenilir bir ortamı yakalamak için.
    • > Nick : KimiGami
      > İsim : Kubilay
      > Referans (Varsa) : -
      > Albion Online Tecrübesi : yeni başlayan
      > Daha Önce Oynadığınız Guildler : ---
      > Rage Control'e katılmak isteme sebebiniz : Sosyalleşme , oyunda gelişmek ,oyunu öğrenmek ve guild için kullanmak. Ayrıca contentlerden relax bir şekilde zevk almak.
    • Nick : canosi007
      İsim : Can
      Referans (Varsa) :
      Albion Online Tecrübesi : 1.5 yıl
      Daha Önce Oynadığınız Guildler : frostforge, rage control academy
      Rage Control'e katılmak isteme sebebiniz : Sadece solo dungeon ve gank atmak istemiyorum zvz lere katılmak mage raid yapmak, statik dungeon dönmek istiyorum. Kendimi geliştirmek istiyorum kısacası.
    • > Nick : GlacierOrNah
      > İsim : Emre
      > Referans (Varsa) : Yok
      > Albion Online Tecrübesi (1 yıl, Yeni başladım vs..) : Uzun bir sure oyunu oynadim ve sizin guildinizdeydim IRL olaylar yuzunden belli bir zaman oyunu birakmam gerekti
      > Daha Önce Oynadığınız Guildler : Anger Management
      > Rage Control'e katılmak isteme sebebiniz : Oyun aktivitelerine yeni yeni basliyordum geri donmek isterim.
    • > Nick : Zangef
      > İsim : Altuğ
      > Referans (Varsa) : Thodeon
      > Albion Online Tecrübesi (1 yıl, Yeni başladım vs..) : Yeni başladım.
      > Daha Önce Oynadığınız Guildler : Yok.
      > Rage Control'e katılmak isteme sebebiniz : Genel olarak MmoRpg oyunlarında Healer&Buff tarzı çarlar oynadığım için takım arkadaşlarına ihtiyaç duyuyorum, . Daha güçlü ve daha yararıma bir guild içerisinde bulunmakta daha çok, samimi bir ortam olduğuna inandığım için bu guildi tercih ettim. ( Anger managment girerek bir şeyler öğrenmek istiyorum)
    • New

> Nick : TendoPain
      > İsim : Arda
      > Referans (Varsa) : Arkadaş tavsiyesi
      > Albion Online Tecrübesi (1 yıl, Yeni başladım vs..) : 6 ay önce başladım
      > Daha Önce Oynadığınız Guildler : Morbidly_obese, R1nse
      > Rage Control'e katılmak isteme sebebiniz : Türk clanında fame kasmak
    • New

Nick: AEnic31
      İsim: Abdurrahman
      Referans (Varsa):
      Albion Online Tecrübesi (1 yıl, Yeni başladım vs..): 1 yıl önce oynuyordum (Toplamda 198 saat tecrübem var). Ardından üniversite sınavından dolayı oyunu bıraktım. O zamanda karakterimi de silmiştim. Şimdi tekrardan başlıyorum.
      Daha Önce Oynadığınız Guildler: Frostforge, Iron Hand. Frostforge'da spy damgası yediğim için sessizce ban yedim. Iron Hand'de hiçbir sıkıntım olmadı.
      Rage Control'e katılmak isteme sebebiniz: PvE'si de bulunan güzel bir guilde benziyor. Umuyorum ki daha iyi bir çevre ile güzel işler yapacağız.