Rage Control is Recruiting

• *Nick : YILDIRAY
      * İsim : YILDIRAY
      *Referans (Varsa) :YILDIRHAN
      *Albion Online Tecrübesi (1 yıl, Yeni başladım vs..) :Alfa beta oyuncusu ama oynamadım Yeni başladım
      *Daha Önce Oynadığınız Guildler :HAYDUTLAR
      *RageControl'e katılmak isteme sebebiniz :bilgi ortam ve arkadaşlık grup dungeonlar v.s
    • > Nick : oKNx
      > İsim : Okan
      > Referans (Varsa) : Yok
      > Albion Online Tecrübesi : 1-1.5 ay
      > Daha Önce Oynadığınız Guildler : Yok
      > Rage Control'e katılmak isteme sebebiniz : Alt clana girip oyunu öğrenmek ve yeterli gelişimden sonra oyunu oynayabileceğim bir guildimin olması
    • > Nick : apostata
      > İsim : Özgün
      > Referans (Varsa) : -
      > Albion Online Tecrübesi : 1 ay
      > Daha Önce Oynadığınız Guildler :
      > Rage Control'e katılmak isteme sebebiniz : grup dungeon da fame kasmak, avalonda chess kovalamak yeterince gelişip üst guilde geçip ZvZ lere katılmak.
    • Nick : Soinnse
      > İsim : Ozan
      > Albion Online Tecrübesi (1 yıl, Yeni başladım vs..) : Betada ardından ara verdim ve tekrar başladım.
      > Daha Önce Oynadığınız Guildler : Articulo Mortis
      > Rage Control'e katılmak isteme sebebiniz : Guild olduğu zaman oyun daha zevkli oluyo ve oyunun amacı oluyor.
    • > Nick : Nyko0
      > İsim : Oğuzhan
      > Referans (Varsa) :
      > Albion Online Tecrübesi (1 yıl, Yeni başladım vs..) : 8ay
      > Daha Önce Oynadığınız Guildler : Iron Hand - anatolian tigers - Enviable
      > Rage Control'e katılmak isteme sebebiniz : Güçlü bir Türk guildi olması
    • New

Nick : Lothroniel
      İsim : Can
      Referans (Varsa) : N/A
      Albion Online Tecrübesi (1 yıl, Yeni başladım vs..) : Yeni başladım.
      Daha Önce Oynadığınız Guildler : N/A
      Rage Control'e katılmak isteme sebebiniz : ZvZ content'i ile ilgiliyim, tecrübe edinip kendimi geliştirmek istiyorum.
    • New

> Nick: Bazrosh
      > İsim: Talha
      > Referans (Varsa) : N/A
      > Albion Online Tecrübesi : Başlayalı 1 ay oldu. Yoğun olarak oyunda olmaya çalışıyorum. Önceden WoW ve birçok mmorpg deneyimim var. Hızlı öğrenebilirim. Guilde(klana) katkı sağlamak istiyorum. Akademi olarak başlayabilirim.
      > Daha Önce Oynadığınız Guildler : Nightfall / Greate Tomb of Arthur (ayrılma sebebimiz guildler pasifleştiği için hiçbir sıkıntım yok.)
      > Rage Control'e katılmak isteme sebebiniz : PvP ve PvE olarak kendimi geliştirerek takım halinde aksiyon almak istiyorum.
    • New

Nick : Taskny
      > İsim : Burak
      > Referans (Varsa) :CetoTr
      > Albion Online Tecrübesi (1 yıl, Yeni başladım vs..) :Yeni başladım 2.5 ay
      > Daha Önce Oynadığınız Guildler : GoldenSunshine Nightfall Council GREAT TOMB OF ARTHUR
      > Rage Control'e katılmak isteme sebebiniz : Toplu etkinlik yapmayı severim
    • New

Nick : Melkor2
      > İsim : Berkant
      > Albion Online Tecrübesi (1 yıl, Yeni başladım vs..) : Yeni başladım.
      > Daha Önce Oynadığınız Guildler : Yok
      > Rage Control'e katılmak isteme sebebiniz :Oyunu öğrenmek ve birlikte oynayacak arkadaşlar edinmek.
    • New

Nick : Shippi
      > İsim : Sungur
      > Referans :
      > Albion Online Tecrübesi: 1,5 yıl fakat işimden dolayı uzun aralar verip geri dönüyorum. Oyunu sürekli takip halindeyim
      > Daha Önce Oynadığınız Guildler : Wayward Company, ANTI, The Last Season , Rage Control(queen öncesi)
      > Rage Control'e katılmak isteme sebebiniz : Open World pvp için kolayca dost ve düşman bulacağımı düşünmem. Ayrıca yeni başlayanlarla sohbet muhabbet bilgi alışverişi yapıp hem de end game oyuncularla competitive content erişim imkanım olacak.
      > Rage Control'e katabileceğim değerler: bütün zvz rollerinde 100 spec ve üstü düzeyde olup zvzde negatif etki yaratmamam. Oyun hakkında uzun süreler beyin fırtınası yapıp daha iyisi ne olabilir , daha iyi olanlar ne yapıyor gibi konulara ilgili olmam.
    • New

Nick : JUXL
      İsim : Tolga
      Referans (Varsa) : Yok
      Albion Online Tecrübesi : 1 Hafta
      Daha Önce Oynadığınız Guildler : Yok
      Rage Control'e katılmak isteme sebebiniz : Yeni başlamış olduğum bir MMORPG oyunu olan Albion Online' da bana birçok destek , bilgi alış-verişi , samimi dostluk, oyunu eğlenceli olan tarafı PVP ve PVE ve daha bir çok bilmediğim ZvZ , GvG deneyimini tatmak , farklı taktikler geliştirmek .Dürüst ve saygılı bir ortamda bu oyunu deneyimlemek .Gerek öğrenmek ve bilgi edinmek , Pek fazla Türkçe Rehber içeriği bulunmadığından Yabancı yayıncılardan kendimi ufak ta olsa geliştirmiş bulunmaktayım . Bunu oyunu bilen Dostlarım tarafından tavsiyeler alarak daha emin adımlarla ilerlemek istiyorum .
    • New

Nick:Dege151
      İsim:Derviş
      Referans:Yok
      Albion Online Tecrübesi:1 günlük gameplay 5 yıl wow oynadım türe alışığım
      Daha önce oynadığınız guildler:Yok
      Rage Control e katılmak isteme sebebiniz:oyundaki aktiviteleri beraber yapacak arkadaşlar edinmek ve guildin getirdiği ek oynanış imkanlarından faydalanabilmek zvz gibi
    • New

Nick : AltaiKhan
      > İsim : Oğuzhan
      > Referans (Varsa) : Cengover
      > Albion Online Tecrübesi: +1 yıl.
      > Daha Önce Oynadığınız Guildler : Rage Control
      > Rage Control'e katılmak isteme sebebiniz : Daha önce bir süre RageControlde oynamıştım, iş yoğunluğumdan dolayı uzun bir ara vermiştim. Tekrardan başladım, yine Rage Control'de yer almak istiyorum.