Minoc

• The Keepers of Albion wrote:

Albion'un en büyük düşmanı Minoc aramızda bu topluluk bizim için tehlike arz ediyor. Gereğini yapmak veya onlardan biri olmak bizim elimizde!
      Arkadaşlar Merhaba,
      Thetford Bölgesinde yaşayan topluluğumuz oyuncu alımlarına başlamıştır. Hali hazırda 72 kişiden oluşan topluluğumuzu büyütmek istiyoruz. Aramıza katılmak isteyen herkese kapımız açıktır.Tek baktığımız şey katılan arkadaşın karakteri ve insanlara davranış biçimi. Eğer siz de bizim gibi bir topluluğun parçası olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Discord'a girip başvuru formunu doldurmak. discord.gg/XAKrRkF [ Formu doldurduktan sonra yetkili kişi sizinle iletişime geçip mülakata davet edecektir.]

Sunabileceğimiz Özellikler :

Samimi ve yardımsever bir arkadaş ortamı.
      Oyun hakkında bilgili bir ekip.
      2v2 Hell Gate Partnerleri
      5v5 Hell Gate Grupları
      5 Kişilik Dungeon Grupları [ 8+ Map ]
      20 Kişilik Avalonian Grupları
      Thetford Bölgesinde 45+ Hideout Erişimi
      T5 ve T7 Bölgede Guild Hideout'u
      Avalonian Yolunda Guild Hideout'u
      Thetford Bölgesinde büyük bir dokunulmazlık kalkanı. [ 9 Ally bir arada hareket etmekteyiz. ]
      Guild Master of Minoc

The post was edited 4 times, last by Teardone ().

• Deleted user wrote:

Guilde de bot atarsınız siz şimdi tıpkı Twitch'te olduğu gibi, normal insanlar ile oyun oynayacağımızın garantisi var mı?
      Sevgili Celal,
      Twitch.Tv Ana Sayfa promosyonu esnasında Twitch.Tv'nin sağladığı imkanı bot olarak değerlendirmen üzücü.Bu konuda dilediğin gibi Twitch.tv'ye şikayette bulunabilirsin. Ayrıca bu konuda aşşağıda bulunan görselleri incelersen neden bahsettiğimi algılayabileceğini umuyorum. Topluluğa katılma konusuna da gelince mesnetsiz ithamlarda bulunan insanları aramızda görmek istemiyoruz. Umarım anlayışla karşılarsın sağlıcakla kal :)
      Guild Master of Minoc

The post was edited 3 times, last by Teardone: Edited out the quoted post since it's not recruitment related. ().

• Vasort wrote:

Hadi artik yap Bump yazma yap ekmegi ile tehdit ettin adami yapta gorelim ne yapcaksin
      Öncelikle bir şeyi açığa kavuşturalım benim arkadaşına söylemeye calıştığım benim içeriğimi ve adımı benim iznim dışında kullanmaması gerektiği, arif olanın anlaması gereken bir durum yani. Yayın açıp rastgele bir şekilde her önünüze gelene sallayıp sonra buraya gelip ekmeğiyle oynuyorsun acıtasyonu yapmanızı ailenizden almadığınız terbiyeye veriyorum. Sizin kadar boş vaktim yok aldığınız son cevap bu olacak. Yukarıdaki postu okuyabiliyorsan zaten raporladığımı anlamış olman lazım. Raporladığıma dahil neyin belgesini istiyorsunuz orasını anlamak gerçekten imkansız. Allah sizinle yaşamak zorunda olan insanlara sabır versin. Üzücü olan kısım sizin bunu asla ama asla anlayacak kapasiteye sahip olmamanız ve benim hala insanca size anlatmaya çalışmam. Umarım adam olursunuz bir gün, beni utandırırsınız. Bunu da içten bir şekilde söylüyorum ama işte nerde...
      Guild Master of Minoc

The post was edited 4 times, last by Teardone ().