[NIMBY] J-O-K-E-R rekrutuje walecznych graczy !!!

  This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

  • Jako, iż jestem w gildii już półtora miesiąca to pozwolę się wypowiedzieć.
   Joker jest moją pierwszą gildią i nauczył wszystkiego od podstaw. Na początku miałam po prostu miliardy pytań, a Albion to tak rozbudowana gra, że mam dalej. Ci ludzie - Jokerzy - dzielnie mi na nie odpowiadali, pomagali i cierpliwie uczyli. Na kanale jest dużo śmiechów, dystansu i mimo, iż nie wymagają od Ciebie uczestnictwa w eventach sojuszowych, zvz etc to jako członek najprawdopodobniej po prostu będziesz chciał tam iść - bo poczujesz się częścią czegoś świetnego, tak działa tutejsza atmosfera. Szef mimo, iż nie jest często zbyt rozgarnięty to nadrabia dystansem, poczuciem humoru i bardzo ogarniętymi oficerami xD. O prawie każdej porze dnia i nocy znajdą się tutaj ludzie na grupówki, często po wiele godzin, mamy dostęp też do fajnych mapek blisko portalu, a codzienne otwarte dla wszystkich eventy gildijne kuszą.
   Cóż, to jest chyba to, co chciałabym wiedzieć szukając gildii i wchodząc na ten wątek. Samej przeglądając tutejsze posty brakowało mi pod gildiami takiego komentarza.
   A od Was (szukających gildii) cóż - oczekuję, że wpadniecie do nas i umówimy się na kilka godzin grupówek, pobawicie się z nami na Avalonach lub innych eventach albo zwyczajnie spędzimy miło czas na voice chacie grając w Ligę Legend lub nawet kalambury! :)

   ps baby chodźcie pls

   The post was edited 1 time, last by Martyna ().

  • Witam serdecznie rekrutacja na okres Świąteczny i parę dni po nim wstrzymana. Powodów jest kilka główny to Jokerki świętują z swoimi rodzinami, chcemy wykorzystać ten czas, to bardzo ważne dla nas jest, odpoczywamy od gry. Po Świętach wracamy z pełna parą, robimy kilka porządków, reorganizacje gildii, zaktualizuje ogłoszenie i wznowimy rekrutację.

   Korzystając z okazji życzymy cała gildią z szczerego serca Wam wszystkim Zdrowych, Wesołych Świąt. Ciepłych, radosnych chwil oraz w zdrowiu i spokoju w gronie rodzinnym, przyjaciół. Udanego lanego poniedziałku nie dajcie się zgankować złym ludziom z pistoletami na wodę. Wszystkiego najlepszego w grze oraz życiu realnym :thumbup: .
  • Polecam gildie bardzo serdecznie, nowi gracze mogą się łatwo "fameić" dzięki dostępu do mapy 7 tieru. Dla starszych graczy jest fajny content ZvZ :P

   Pozdrawiam
   Nie szablonowy gracz casualowy

   Discord : Makosz#8800
  • Wesołych Świąt Makosz, w szerokim skrócie ,żeby nie robić pergaminu życzymy od serca spełnienia marzeń i zdrówka, dużo zdrówka. Dziękujemy Tobie za miłe słowo o naszej gildii. Wpadnij czasem na discord pogadać.

   Po takiej wiadomości nie pozostaje mi nic innego jak jeszcze bardziej zmotywować się do pracy, więc jokerki się bawią a ja zapraszam osoby zainteresowane dołączeniem do gildii na nasz discord w celu rekrutacji :)
  • Witaj przyjacielu, jeśli spełniasz nasze drobne wymagania typku 500k fejma ogólnego i masz 16+ lat, to osobiście nawet w Święta jestem do twojej dyspozycji na discordzie. Zapraszam serdecznie, porozmawiajmy.

   discord.gg/9zk9Rdp

   The post was edited 1 time, last by Azlogg ().

  • Wystarczy, że przekroczysz pułap 500k fame ogólnego, dla nowego gracza to nie jest dużo. Jeśli chodzi o fakt ,że nie masz doświadczenia po przyznam szczerze i otwarcie, ze ja na przykład nigdy gildii nie prowadziłem i na taki staż co gram w gry to taki pierwszy mój odważny krok i poszedłem na głęboka wodę. Gildia na szczęście funkcjonuje bardzo dobrze, ale to jest efekt spowodowany tym ,że mam poprostu dobrych graczy, którzy mi pomagają w jej rozwoju. Przechodząc do sedna sprawy dobij sobie fame przekrocz wymagany przez nas pułap i wbij na discord porozmawiać, nie przejmuj się faktem, że jesteś nowym graczem lub nie doświadczonym, bo dla mnie liczą się chęci, determinacja i maszerowanie przed siebie pomimo swoich braków czy wad. Z takimi ludźmi chce tworzyć Jokerów.


   Znowu się rozpisałem przepraszam. ScovY jeśli masz te cechy w sobie to jutro po godzinie 18nastej będę osobiście na Ciebie czekał na naszym kanale rekrutacyjnym.


   Tutaj masz link ,żebyś nie musiał szukać: discord.gg/9zk9Rdp
  • Defact0 wrote:

   Makosz wrote:

   Polecam gildie bardzo serdecznie, nowi gracze mogą się łatwo "fameić" dzięki dostępu do mapy 7 tieru. Dla starszych graczy jest fajny content ZvZ :P

   Pozdrawiam


   XD wow mapa t7 XD
   Ah, mapa T7 jest dobra do famejenia i mniej ryzykowna, ponieważ na mapach tieru 7 z reguły jest mniej gankerów. Dla Ciebie może to jest nic ponieważ jesteś w sojuszu który ma dostęp do map Tieru ósmego
   Nie szablonowy gracz casualowy

   Discord : Makosz#8800
  • Defact0 my mamy bale kasztanowca a Wy nie macie He he xD

   Dla mnie personalnie mapka nie ma większego znaczenia, bo działamy głównie w terenie ( t8 mapki też odwiedzamy ). Co do naszych mapek to na nudy też narzekać nie możemy przychodzą Niemcy, turyści, Sebiksy i inne miłe persony, zawsze jest co robić. Pozdrawiam serdecznie obu przedmówców, trzymajcie się panowie.
  • Witam dalej szukamy zawodników szukających wrażeń w świecie pvp. Nasze wymagania to pozytywne nastawienie, chęci do gry w grupie, ceniących sobie pracę zespołową. Poza tym patrzymy na charakter i serce do walki ( jeśli boisz się umierać lub skąpisz srebra ,żeby się lepiej przygotować do bitwy to nie jest gildia dla Ciebie).


   Zapraszamy na rekrutację,jak ją przejdziesz to czeka Cię dużo zabawy w naszym gronie, miedzy innymi właśnie tak:
   streamable.com/r49thb


  • Witam dalej szukamy wściekłych dzików, uwielbiających grę pvp. Bardzo mile widziane są dziki,które lubią bić się w mniejszych liczbach niż drużyna przeciwna. Jeśli jesteś takim dzikiem ( lub chciałbyś być) masz twardą głowę, mocną psychikę oraz nie płaczesz o stracony ekwipunek to bardzo chciałbym Cie mieć w swojej gildii.


   Ps. Proszę nie aplikować w grze, bo my rekrutujemy tylko przez Discord i ogłaszamy się tylko na forum Albiona. Dlatego zapraszamy na nasz discord na rozmowę z naszym rekruterem lub inną osobą do tego wyznaczoną. Jesteśmy gildia, której gracz potrzebuje a nie na odwrót.


   Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę miłego dnia ;)
  • Witam dalej szukamy aktywnych graczy chętnych na dużo bitw. Pożądane skłonności do grania PvP, bo w tym kierunku gildia zmierza.
   Chętnych na fame farming ( w każdej formie ). Chętnych na dużo aktywności z gildią, integracji oraz długich wieczornych rozmów.
   Dajemy dużo zabawy, dużo luzu ale też wymagamy przestrzegania zasad panujących w gildii, mocnej głowy, dystansu do gry i samego siebie.
   Graczom chcącym zacumować na chwilę serdecznie dziękujemy nie jesteśmy gildią przejściową. Indywidualistom również dziękujemy, gramy wspólnie a nie jako jednostki .Szczurom,złodziejom, graczom lubiącym tylko brać a nie dającym nic od siebie również dziękujemy.

   Zapraszam na nasz Discord na rozmowę z rekruterami:
   discord.gg/9zk9Rdp
  • Azlogg wrote:

   Witam dalej szukamy aktywnych graczy chętnych na dużo bitw. Pożądane skłonności do grania PvP, bo w tym kierunku gildia zmierza.


   Chętnych na fame farming ( w każdej formie ). Chętnych na dużo aktywności z gildią, integracji oraz długich wieczornych rozmów.


   Dajemy dużo zabawy, dużo luzu ale też wymagamy przestrzegania zasad panujących w gildii, mocnej głowy, dystansu do gry i samego siebie.


   Graczom chcącym zacumować na chwilę serdecznie dziękujemy nie jesteśmy gildią przejściową. Indywidualistom również dziękujemy, gramy wspólnie a nie jako jednostki .Szczurom,złodziejom, graczom lubiącym tylko brać a nie dającym nic od siebie również dziękujemy.


   Zapraszam na nasz Discord na rozmowę z rekruterami:


   discord.gg/9zk9Rdp
   Widzę że dbacie o rekrutacje w waszej trudnej sytuacji, członków gildii nigdy za mało. No cóż życzę powodzenie w obronie waszych terenów :P

   The post was edited 1 time, last by Makosz ().

  • Jaka trudna sytuacja ?? U nas nastroje są super i świetnie się bawimy, a w bitwach zawsze wygrywa silniejszy. Niezależnie od wyniku naszych walk napewno będziemy dalej silną, stabilną gildią i napewno dumną, bo walczymy nie robiąc tłumaczeń typu,że atakują nas w większych cyfrach, albo, że atakują nas sojusze ,które są o wiele bardziej doświadczone w kontencie ZvZ.

   The post was edited 1 time, last by Azlogg ().