J-O-K-E-R zaprasza w swoje szeregi.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• J-O-K-E-R zaprasza w swoje szeregi.

INFORMACJE OGÓLNE:
      Gildia oficjalnie została założona 01.08.2020r.

Gildia stacjonuje w mieście LYMHURST.
      Gildia posiada kryjówkę 2 lvl. na mapie SKULLMARSH UPPER
      na czarnych strefach.
      W gildii jest 68 aktywnych graczy (średnio jest online 15-25+ w tym samym czasie).
      Średnia wieku graczy w gildii wynosi od 15 do 38 lat. Wszyscy znajdujemy wspólny język,bo jesteśmy graczami.
      Założyłem gildię z myślą stworzenia azylu dla graczy i staram się zapewnić im jak najbardziej komfortowe warunki do gry. W gildii mamy graczy for fun oraz takich co chcą się rozwijać szybko i coś osiągnąć. W wielu gildiach jest to problem ,bo dochodzi do konfliktów między tymi dwoma obozami, na szczęście u nas tego problemu nie ma, bo wspólnie wymyśliliśmy skuteczny system i regulamin, który pozwala obu grupom grać tak jak maja ochotę. Gildia jest silnie nastawiona socjalnie, staramy się nie wywoływać na nikim presji ani poczucia winy jak coś nam nie wyjdzie, mamy świadomość ,że to tylko gra. W ciężkich dla nas momentach staramy się znaleźć wspólny język i szukamy rozwiązań a nie skaczemy sobie do gardeł. Gildia jest nastawiona na każdą aktywność, gramy PvE, PvP oraz craftujemy, jedyne co nas ogranicza to tylko ilość graczy którzy w danym momencie są aktywni.
      KORZYŚCI Z BYCIA JOKEREM:
      - Silny i stabilny sojusz z dostępem do HO.
      - Brak przymusowych składek na rozwój gildii (czyt. portfela lidera).
      - Podatek 0 % to co sobie zarobisz jest twoje.
      - Brak sztywnego CTA. Gdy mamy cel to go realizujemy z osobami, które w danej chwili mogą pomóc.
      - Kryjówka na rubieżach T7 z dostępem do HG 2vs2, rozbudowana w domki rzemieślnicze z dużymi bonusami do craftowania.
      Przykładowo lekkie główki, średnie pancerze i kostury + 30 % do zwrotu bez użycia skupienia. Reszta min. +15 % do przetwarzania.
      - Kryjówka jest wyposażona w zbrojownie gildyjną. Nowi gracze mają zapewnione taby z pokaźna ilością ekwipunku bojowego T4-5
      oraz systematycznie kompletujemy taby dla graczy zaawansowanych T6-T8, korzystają w granicach zdrowego rozsądku i nie ponoszą
      za to żadnych kosztów. Poza tym jest jeszcze tab zaopatrzeniowy na mounty, jedzenie, mikstury i sakwy.
      - Pomoc z naszej strony oraz szacunek. Mamy oficerów przydzielonych do grup początkujących i zaawansowanych
      oraz przyszłych callerów na małe bitwy lub ZvZ dla zainteresowanych. Dużo osób się u nas uczy i powoli dochodzimy do perfekcji
      metodą prób i błędów.
      - Miła atmosfera, sami pozytywni gracze z dystansem do gry i siebie. Mamy naprawdę fajną grupkę graczy i się cieszę ,że mogę
      z nimi wspólnie pograć w AO.
      - Jasno określony regulamin i prosta wizja gildii.
      - I wiele innych o których się dowiesz na Discordzie.
      KOGO SZUKAMY:
      - Szukamy przede wszystkim otwartych i pozytywnie nastawionych graczy. U nas każdy znajdzie swój kąt czy to początkujący gracz czy zaawansowany. Powoli ale skutecznie powiększamy nasze grono, z każdym nowym graczem zwiększają się nasze aktywności i możliwości.
      - Jeśli chodzi o doświadczonych graczy mamy wolne miejsca na stanowiska: starszy oficer, młodszy oficer oraz caller.
      - Szukamy też gracz ,którzy mają discord w małym paluszku na stanowisko techniczne oraz graczy którzy z zamiłowania lubią tworzyć muzykę lub obrabiać filmy.
      WYMAGANIA:
      - Akceptacja polityki gildii i przestrzeganie jej zasad. Dbanie o jej dobre minie, na które wszyscy ciężko pracujemy.
      - Kultura osobista i świadomość, że to tylko gra. Szukamy graczy, którzy z dystansem do niej podchodzą.
      - Wiek nie jest wymagany, jesteśmy graczami, nie szufladkujemy się na gówniarzy i staruszków. Do gildii ma wstęp każdy gracz, który
      umie się zachować i jest odpowiedzialny.
      - Wymagany jest komunikator Discord. Jeśli chcesz sam pograć to nie musisz wchodzić nawet na discord ,ale jeśli chcesz razem
      z nami coś porobić na czarnych strefach lub ścieżkach avalońskich to niestety must have.
      BARDZO WAŻNE PRZECZYTAJ:
      - Gildia nie ma ochoty współpracować z graczami nerwowymi, toksycznymi, leniwymi, którym się nic nie chce i liczą na gotowe.
      Unikamy też graczy traktujących AO zbyt poważnie. Jeśli jesteś takim graczem to nawet nie aplikuj, bo nawet jak się do nas dostaniesz
      to i tak kiedyś wyjdzie szydło z worka, rozwiążemy z Tobą współprace.
      - Jeśli jesteś zrzeszony z inną gildią ,ale chcesz to nas przejść to koniecznie musisz poinformować o tym swojego lidera.
      Nie chcemy potem wysłuchiwać opinii, że podbieramy graczy.
      REKRUTUJEMY PRZEZ KOMUNIKATOR LUB W GRZE:
      Lider: Azlogg
      Starszy Oficer: Yooshi, CaptainGreg

Młodszy Oficer: Slavkokoko, Nerusek, SexyTHC

discord.gg/46nPnyd
      Images
      • j-o-k-e-r.png

159.1 kB, 638×358, viewed 17 times

The post was edited 50 times, last by Azlogg ().

• Witam dalej szukam graczy. Zaznaczę jeszcze raz ,że gildia powstała w celu stworzenia azylu dla graczy ,którzy chcą spokojnie cieszyć się Albionem. Nie wymagam discorda ( wymagany jest tylko wtedy kiedy większa grupą będziemy coś robić w celu lepszej organizacji, komunikacji miedzy sobą) ani wieku. Rozwijamy się swoim tempem od zera do bohatera, nie uczestniczymy w wyścigu szczurów, nie podkradam innym gildiom graczy oraz nie psuje im renomy, jestem neutralny i proszę o to samo. Nie pobieram ,żadnych opłat za bycie w gildii, taxi 0 %, nowym graczom oferuje swoją pomoc. Graczy zrzeszonych z innym miastem niż Lymhurst także zapraszam, jestem w stanie zrekompensować utratę prywatnej wyspy.

Graczom nerwowym, nie przestrzegających zasad,nadmiernie przeklinających co drugie słowo to ku...a ch..j japi...le i takim co pozjadali wszystkie rozumy i nie są wyrozumiali w stosunku do osób,które czegoś mogą nie wiedzieć serdecznie dziękuję i proszę omijać moją gildie szerokim łukiem. Na chwile obecną mam 3 osoby grające plus parę altów swoich pod zarobek (sam utrzymuje gildie), mam off gildię do craftingu z nakarmionymi pracownikami budynki na poziomie t5-t7 ( ulepszam systematycznie na tyle na ile jestem w stanie). Głowna siedziba gildii nierozbudowana na ten moment. Nie posiadamy Hideout-u na rubieżach.

Myślę przyszłościowo, na chwilę obecna skupiam się na rekrutacji graczy, gdy cyfry w osobach będą się zgadzać J-O-K-E-Ry osiądą się na rubieżach, na mapie która będzie przystosowana pod graczy pve, crafterów oraz pod graczy pvp, będzie świetna lokacja do pkowania innych graczy. Gdy gildia będzie już większych rozmiarów będę organizował konkursy pvp, pve i crafterskie, w tej gildii będzie co robić tylko musi najpierw stanąć na nogi od zera do bohatera.

Zapraszam serdecznie, rekrutację odbywam zawsze osobiście i jasno określam zasady panujące w gildii i wyjaśniam wszelkie wątpliwości. Niczego nie będę ukrywał jasno i wyraźnie wszystko przedstawie od a do z, uważam ,że szczerość i zaangażowanie jest i będzie głównym fundamentem do stworzenia solidnej gildii.

Żeby nie marnować waszego czasu i swojego cały ten tydzień będę dostępny na discordzie gildii na kanale rekrutacja po resecie serwera w godz. 12:30 najpóźniej 13:00 do godz. 14:00, później jestem nieosiągalny ,bo pracujący ze mnie gracz ;)
    • Cześć bardzo chętnie Cię ugościmy zawsze się przyda dobra dusza do popisania lub do pogadania na discordzie ,bo poza contentem pvp, pve czy craftem też chcemy mieć fajne comunity ze sobą i miło spędzać czas.

Korzystając z okazji chciałbym podziękować serdecznie gildii TFU ,która nauczała nas trochę pokory na czarnych strefach, bardzo dużą lekcje wynieśliśmy z tej przegranej potyczki. Pewnie się kiedyś jeszcze spotkamy,ale najpierw musimy nabrać trochę, więcej doświadczenia ;)