J-O-K-E-R zaprasza w swoje szeregi.

• J-O-K-E-R zaprasza w swoje szeregi.

Witam serdecznie szukam graczy do gildii, która startuje od zera do bohatera.

Gildia jest świeża jak kajzerka wyjęta prosto z pieca stacjonuje w mieście Lymhurst, na chwile obecną szczerze i otwarcie pisze,że nie mam dużo do zaoferowania,bo tak jak wspomniałem wyżej startuje dosłownie od zera. Początki są zawsze trudne,ale chce stworzyć w niej polskie społeczeństwo, które wspólnie będzie miło spędzać czas i w tym gronie bawić się tą grą w taki sposób jaki lubi.

Zapraszam bardzo serdecznie wszystkich graczy niezależnie od stopnia zaawansowania w tą grę, zapraszam zbieraczy, graczy pve i graczy pvp.

Co mogę zaoferować na chwile obecną ??

Graczom początkującym mogę pokazać techniki na szybki i pewny zarobek w krótkim czasie, przykładowo w 15 min. pracy włożonej w tej grze gwarantuje zarobek rzędu 120-150k silvera. Chętnie też pomogę i wyjaśnię jak działa ta gra,żeby mogli efektywniej i szybciej rozwijać swoje postacie.

Graczom którzy lubią craftować i w tej grze głównie się tylko na tym skupiają, mogę zaoferować off gildie z wszystkimi budynkami crafterskimi z nakarmionymi pracownikami, gdzie bez opłat jakie panują w innych miastach będą mogli sobie przerabiać swoje składniki.

Graczom zaawansowanym jedynie co mogę zaoferować na chwile obecną to swoje towarzystwo na discordzie, dodam też ,że nie ma dla mnie tematu TABU ha ha :D

Czego oczekuje, wymagam i nie wymagam od graczy ??

Na chwile obecną jedyne czego wymagam od graczy to chęci do gry, nie chce marnować swojego czasu na osoby niezdecydowane lub takie co liczą na gotowe i że wszystko będzie się samo robiło za nie. Osoby, które planują posiedzieć kilka godzin lub kilka dni też proszę o nie aplikowanie, szkoda naszego wspólnego czasu, nerwów,a ja szukam konkretnych osób, które widzą czego chcą.

Nie wymagam wieku, ponieważ uważam ,że to nie on jest wyznacznikiem czyjeś dojrzałości czy kultury osobistej. Sam jestem pełnoletni a czasami zachowuje się jak dziecko,a w tej gdzie poznałem jednego 13sto latka ,któremu masa dorosłych mogła by stopy całować za jego wiedzę merytoryczną i wysoki poziom kultury osobistej oraz dykcję.

Nie wymagam discorda od graczy, w tej gildii można gadać i pisać. W przyszłości jak gildia się rozwinie, będzie miała już możliwości do grania pvp czy zvz to wtedy już tak.

Jeśli masz jakieś wątpliwości pytania lub chciałbyś się czegoś dowiedzieć zostawiam do siebie kontakt, gdzie będę do twojej dyspozycji. Zaznaczam tylko ,że nie siedzę 24h w tej grze ,więc jak mnie nie ma to proszę o cierpliwość. Pozdrawiam i miłego dnia życzę !!!!

Kontakt:

W grze : Azlogg

Discord: https://discord.gg/WYga6Bm

Images
      • j-o-k-e-r.png

159.1 kB, 638×358, viewed 8 times

The post was edited 2 times, last by Azlogg ().

• New

Witam dalej szukam graczy. Zaznaczę jeszcze raz ,że gildia powstała w celu stworzenia azylu dla graczy ,którzy chcą spokojnie cieszyć się Albionem. Nie wymagam discorda ( wymagany jest tylko wtedy kiedy większa grupą będziemy coś robić w celu lepszej organizacji, komunikacji miedzy sobą) ani wieku. Rozwijamy się swoim tempem od zera do bohatera, nie uczestniczymy w wyścigu szczurów, nie podkradam innym gildiom graczy oraz nie psuje im renomy, jestem neutralny i proszę o to samo. Nie pobieram ,żadnych opłat za bycie w gildii, taxi 0 %, nowym graczom oferuje swoją pomoc. Graczy zrzeszonych z innym miastem niż Lymhurst także zapraszam, jestem w stanie zrekompensować utratę prywatnej wyspy.

Graczom nerwowym, nie przestrzegających zasad,nadmiernie przeklinających co drugie słowo to ku...a ch..j japi...le i takim co pozjadali wszystkie rozumy i nie są wyrozumiali w stosunku do osób,które czegoś mogą nie wiedzieć serdecznie dziękuję i proszę omijać moją gildie szerokim łukiem. Na chwile obecną mam 3 osoby grające plus parę altów swoich pod zarobek (sam utrzymuje gildie), mam off gildię do craftingu z nakarmionymi pracownikami budynki na poziomie t5-t7 ( ulepszam systematycznie na tyle na ile jestem w stanie). Głowna siedziba gildii nierozbudowana na ten moment. Nie posiadamy Hideout-u na rubieżach.

Myślę przyszłościowo, na chwilę obecna skupiam się na rekrutacji graczy, gdy cyfry w osobach będą się zgadzać J-O-K-E-Ry osiądą się na rubieżach, na mapie która będzie przystosowana pod graczy pve, crafterów oraz pod graczy pvp, będzie świetna lokacja do pkowania innych graczy. Gdy gildia będzie już większych rozmiarów będę organizował konkursy pvp, pve i crafterskie, w tej gildii będzie co robić tylko musi najpierw stanąć na nogi od zera do bohatera.

Zapraszam serdecznie, rekrutację odbywam zawsze osobiście i jasno określam zasady panujące w gildii i wyjaśniam wszelkie wątpliwości. Niczego nie będę ukrywał jasno i wyraźnie wszystko przedstawie od a do z, uważam ,że szczerość i zaangażowanie jest i będzie głównym fundamentem do stworzenia solidnej gildii.

Żeby nie marnować waszego czasu i swojego cały ten tydzień będę dostępny na discordzie gildii na kanale rekrutacja po resecie serwera w godz. 12:30 najpóźniej 13:00 do godz. 14:00, później jestem nieosiągalny ,bo pracujący ze mnie gracz ;)