Szukasz gildii? Nie dołącz do jednej z polskich potato farm

• Szukasz gildii? Nie dołącz do jednej z polskich potato farm

Wiele polskojęzycznych gildii robi za przydupasów do zapychania cluster queue jakichś gówien jak surf albo poe.

Wiele polskich gildii ma od groma ludzi wyjebanych z niby dobrych gildii jak blue army, bo byli bambiki, których nie chciano tam

Grajcie ZVZ wyłącznie dla siebie! Grajcie bo ma to sens bo wasz główny ho jest pod atakiem bo wasz zamek koło waszego ho ma skarb tego dnia.

Jak wasza gildia chce was ciągnąć z Thetford to Martlock mówiąc wam, że to jest content to chrzanią. Nie dajcie się podatkować w żaden sposób. Refundy na ZVZ nie mają znaczenia i nie są jakimś szczególnym kryterium, którym powinniście kierować się szukając gildii. Jak wam się nie chcę to nie logować na żadne CTA, chyba że stosownie ogłoszone z przynajmniej 3-dniowym wyprzedzeniem i ładnie poprosili. Jak podejrzewacie kolesiostwo w gildii to na forum i publicznie o tym przysmażyć cebulaków niech skwierczą.Polskie gildie szerzą w Albionie wyścig szczurów i patologie.

99% gildii które w Albionie coś znaczą ma w poważaniu co myślą nasze gildie i ich liderzy. Nie dajcie się omamić, że gildia oferuje wam cuda na kiju. Jak czujecie się wykorzystywani to podzielcie się uwagami z resztą osób w gildii i /gquit. Łaski bez. Gildie mają ubiegać się o graczy szczególnie że nasze gildie (poza tymi fajnymi małymi które skupiają się na dobrej zabawie to nie ma czym się chwalić).

Bawcie się dobrze grając w tę grę, bo najważniejsza jest w grze dobra zabawa. :D

Całusy :love:

Jak zidentyfikować potato farmę

- "oficerowie" praktycznie nie grają, "nie chcę im się" albo "nie mają czasu" (nagminnie)
      - kasa w jakiś sposób trafia "na gildie"
      - podczas rozmów w gronie ludzie są wyciszany albo ktoś im mówi "zamknij się"
      - ma miejsce kolesiostwo gdzie ludzie "wygrywają argumenty" płacząc do kogoś
      - sojusz wam się rozpada bo była to relacja jednostronna
      - rozmowa na większość tematów boli i ludzie wolą nie rozmawiać
      ---

Jak myślicie że jesteście w czymś takim to /gquit
      Im więcej ludzi na ZvZ tym Surfy i Poe będą mniej hajsu chcieli za nie wyjebanie waszej ziemianki. Wojna Polsko Polska AO. Wesołe Ziemniaczki.
    • Piter Pit wrote:

Kurcze, wg tych kryteriów moja gildia się nie zalicza, a piszą mi, że mam farmę ziemniaków.
      Jak mi ktoś napisze, że mam potato farme odeśle do tego posta :D
      Jak to jest być takim hipokrytą? Jak zwykle plączesz się w tym co mówisz i piszesz wielki Piterze XDDDDDDDDDD
      Images
      • 1.png

63.31 kB, 1,166×322, viewed 265 times
    • Haraj ma rację dodał bym jeszcze sojusz wild szczególnie unaturalselection (lider wbija sobie specki za kasę gildi na jednym z filmików yt przyznaje), possitive(pozytywni tylko z nazwy), lucky strike(stara potato farma), braterska obietnica i wszystkie inne polskie gildie.

Ps
      Haraj siada żeby się wysikać

The post was edited 1 time, last by PrawdziwyFlo ().

• LegendarySWK wrote:

haraj wrote:

Jako naczelny hejter polskiego community polecam poradnik

polecam tez nie dolaczac do takich zlodzieiskich gildii jak moonguards violets the brave collective czy fallen wolves
      Polecam zapoznać się z całym wątkiem rekrutacyjnym TBC bo widać, ze czytałeś streszczenie ;p
      Opieranie opinii gildi na podstawie ich posta to jak byś chciał szukać błędy PiSu na kanale TVP albo PO/KO na TVN-ie
    • PrawdziwyFlo wrote:

LegendarySWK wrote:

haraj wrote:

polecam tez nie dolaczac do takich zlodzieiskich gildii jak moonguards violets the brave collective czy fallen wolves
      Polecam zapoznać się z całym wątkiem rekrutacyjnym TBC bo widać, ze czytałeś streszczenie ;p
      Opieranie opinii gildi na podstawie ich posta to jak byś chciał szukać błędy PiSu na kanale TVP albo PO/KO na TVN-ie
      Miałem na myśli przeczytanie wszystkiego co ludzie o nim napisali, jaka drama tam była o to, że okradał ludzi, którzy w końcu się wkurwili i zabrali spowrotem rzeczy które wcześniej wlasnie zostały im niesprawiedliwie odebrane. Dobrym przykładem jest sprawa z przed 8 miesięcy z mamutem bojowym którego ja wraz innymi członkami gildii w tamtym okresie dopadliśmy. Piter zamiast zrobić rozliczenie, schował mamuta do swojej skrzynki na wyspie, przez co już totalnie nie zrobiliśmy z niego rozliczenia bo Piter najzwyczajniej go sobie przywłaszczył. Tak szczerze to polecam sobie ich cały wątek przeczytać, długa, dobra lektura
    • LegendarySWK wrote:

PrawdziwyFlo wrote:

LegendarySWK wrote:

haraj wrote:

Miałem na myśli przeczytanie wszystkiego co ludzie o nim napisali, jaka drama tam była o to, że okradał ludzi, którzy w końcu się wkurwili i zabrali spowrotem rzeczy które wcześniej wlasnie zostały im niesprawiedliwie odebrane. Dobrym przykładem jest sprawa z przed 8 miesięcy z mamutem bojowym którego ja wraz innymi członkami gildii w tamtym okresie dopadliśmy. Piter zamiast zrobić rozliczenie, schował mamuta do swojej skrzynki na wyspie, przez co już totalnie nie zrobiliśmy z niego rozliczenia bo Piter najzwyczajniej go sobie przywłaszczył. Tak szczerze to polecam sobie ich cały wątek przeczytać, długa, dobra lektura
      Japa śledziu. Mamut bojowy był dostępny w skrzynce dla administracji i zaufanych, łącznie z mamutami transportowymi. I nie Ty z innymi członkami, bo też tam byłem i dowodziłem tym wypadek na frakcji gdzie mamut bojowy dropnał. Gdyby nie jedyny normalny wtedy admin nie wziął go, parę godzin przed waszą kradzieżą, żeby sobie pojeździć odpalony na pvp na żółtej, też byście go zajebali.
      Itemki skoro ukradliście to czemu były dostępne dla zaufanych plus administracja z informacją na discordzie aby je rozdawać na akcje PVP. Więc jakie wasze złodzieju? Co Ty pierdolisz, ćpałeś coś? Rzeczywistości Ci się mylą. Przypomnij sobie ze złodziejami ile razy sam z własnej kieszeni sety wam kupowałem, bo pieprzone biedaki nie mieliście nawet na 5.2.
      Jakbyście odpady ludzkie nie skasowali discorda to byście byli zaorani w każdym waszym argumencie.

I o ależ tam było dropu na tych PVP, ledwo na kilka mln. Ile razy było pytanie KTO ROZLICZA? Zero odpowiedzi, Weź na gildie dla nowych, były głosy. Ale już ścierwa nie pamiętacie sponsorowania przeze mnie setów PVP po ~10mln na dzień dla całej grupy. Nie, bo po co. A ten gówno drop, był rozdawany dla ludzi ale jakoś złodziejskiej administracji nie chciało sie rozdawać, lepiej było ukraść. Łącznie z setami od 7,2 do 8.3 które sam składałem na HCE i zabawę na lochach T5 bezpiecznie.

Do dziś wasze dowody na kradzież to tabelka, jak ludzie pisali do was o jakieś inne dowody, jakieś screeny o czym wielokrotnie pisaliście, że dacie. To do dzisiaj nie dostali.
      Japa śledziu, przeczytaj definicje słowa DOWÓD, FAKT, PRAWDA. Do tego wizyta u psychiatry, a po niej skierowanie na oddział zamknięty i przestań skomleć jak zaszczuty pies.
    • Piter Pit wrote:

LegendarySWK wrote:

PrawdziwyFlo wrote:

LegendarySWK wrote:

haraj wrote:

Japa śledziu. Mamut bojowy był dostępny w skrzynce dla administracji i zaufanych, łącznie z mamutami transportowymi. I nie Ty z innymi członkami, bo też tam byłem i dowodziłem tym wypadek na frakcji gdzie mamut bojowy dropnał. Gdyby nie jedyny normalny wtedy admin nie wziął go, parę godzin przed waszą kradzieżą, żeby sobie pojeździć odpalony na pvp na żółtej, też byście go zajebali.Itemki skoro ukradliście to czemu były dostępne dla zaufanych plus administracja z informacją na discordzie aby je rozdawać na akcje PVP. Więc jakie wasze złodzieju? Co Ty pierdolisz, ćpałeś coś? Rzeczywistości Ci się mylą. Przypomnij sobie ze złodziejami ile razy sam z własnej kieszeni sety wam kupowałem, bo pieprzone biedaki nie mieliście nawet na 5.2.
      Jakbyście odpady ludzkie nie skasowali discorda to byście byli zaorani w każdym waszym argumencie.

I o ależ tam było dropu na tych PVP, ledwo na kilka mln. Ile razy było pytanie KTO ROZLICZA? Zero odpowiedzi, Weź na gildie dla nowych, były głosy. Ale już ścierwa nie pamiętacie sponsorowania przeze mnie setów PVP po ~10mln na dzień dla całej grupy. Nie, bo po co. A ten gówno drop, był rozdawany dla ludzi ale jakoś złodziejskiej administracji nie chciało sie rozdawać, lepiej było ukraść. Łącznie z setami od 7,2 do 8.3 które sam składałem na HCE i zabawę na lochach T5 bezpiecznie.

Do dziś wasze dowody na kradzież to tabelka, jak ludzie pisali do was o jakieś inne dowody, jakieś screeny o czym wielokrotnie pisaliście, że dacie. To do dzisiaj nie dostali.
      Japa śledziu, przeczytaj definicje słowa DOWÓD, FAKT, PRAWDA. Do tego wizyta u psychiatry, a po niej skierowanie na oddział zamknięty i przestań skomleć jak zaszczuty pies.
      Dzięki za lekturę Piter. Jako, że napisałeś , że były pytania na kanale kto rozlicza i nikt się nie zgłaszał, to nie znaczy żeby sobie całość przywłaszczyć, to jest akurat dowód, który sam tutaj przedstawileś, jeśli były jakieś głosy to tylko od osób wysoko postawionych w gildii, nie było w twojej myśli, że nowi gracze potrzebują tych pieniędzy na przykład by uzbierać w końcu na premium. Mamut był w rozliczeniu który zabrałeś swoim altem wraz z resztą itemów które nazbieraliśmy na PK. Mamut poszedł do ciebie a rozliczenia za resztę itemów nie dostaliśmy. Trochę swoją wypowiedzią potwierdziles moje słowa.

Ps. Jak mi załatwisz jakiegoś psychiatrę to chętnie pójdę , pogadamy trochę o tym jak niektórzy ludzie ze społeczeństwa tej gry potrzebują jego usług bardziej niż ja, może trochę bardziej się zakumplujemy i po znajomości ci wizytę załatwię.
    • Generalnie nie warto jest dołączać do jakiejkolwiek polskiej gildii - "nasza" scena w tej grze reprezentuje biedę, jest totalnym dnem i jedyna dostępna dla nich rozrywka to obrzucanie się nawzajem własnym gównem.

Szczególnie gównotwory typu "wiolets" czy różne zakony, lider chce tylko się obłowić i przejść do innej gildii, a członkowie / oficerka to frajerzy i łosie robiący dla prywaciarza i lubiący jak ich ktoś zapina. :D

Polecam rozejrzeć się za prawdziwą gildią [na przykład anglojęzyczne ⚜️ Twilight Tavern ⚜️, mają niski podatek, porządnie się rozwijają i zachowują się jak dorośli ludzie], a nie bandą kolesiowców z pod klatki którym się nie chce robić i chcą się dorobić na niewiedzy / naiwności nowych graczy. :)
      Ave!
    • znajdą się osoby które się zrazily polskimi gildiami i jest to normalne tak jak są osoby które nie lubią zagranicznych a są i tacy co mają wyjebane ogólnie jak ktoś to czyta z nowych graczy i się zastanawia to nie jest tak źle polskie gildie są poważane i ludzie tam grają osiągają sukcesy jeżeli ktoś się nie umie zachowywać to kończy jak savien sam gdzieś na zadupiu śmieszny post bo zawsze wypowiadają się osoby które nic nie zrobiły a międzynarodowka czy inne gówna to dla nich jest coś Ten post nie wydawał by się taki śmieszny gdy by nie to że tak wypowiedział się gościu który założył pl gildia i to było prawdziwa kaszana

The post was edited 1 time, last by Ksiak ().

• Koszatniczek wrote:

Ksiak Ty kurwo, gdzie wioletsy :D Jedyne sukcesy jakie osiągnęliście to bycie bezużytecznymi dla społeczeństwa kurwami i nabite godziny siedząc na dupie w grze online. Za to medali nie dają :D
      Ty za to światły człowieku pokazałeś mi jak outpost od środka wyglada... :D sprawdzałem forum ... Powiem tyle XD z Ciebie opierdol pento, Poziom @Piter Pit jesteście braćmi?