1111

• weźcie wszyscy /gquit i grajcie solo bo się wam cebula aktywuje jak prowadzicie gildie

gildia to nie pożyczka czy zobowiązanie, jebać gildie.
      Im więcej ludzi na ZvZ tym Surfy i Poe będą mniej hajsu chcieli za nie wyjebanie waszej ziemianki. Wojna Polsko Polska AO. Wesołe Ziemniaczki.
    • Kary pienieżne są tylko dlatego, że dajemy szansę graczowi na poprawienie swojego zachowania, a nie go wyrzucamy odrazu. Chętnie posłucham waszych propozycji jak ukarać gracza za np toxic albo zabicie członka tej samej gildii nie wyrzucając go odrazu z gildii, a dając mu szansę na poprawienie swojego zachowania.

A jeśli chodzi o karę za celowe wyjscie z gildii to jest ona stosowana w przypadkach takich jak np. Ktoś wychodzi z gildii w celu zabicia sojusznika, ktory robi transport albo ogólnie porzucenie gildii w celu własnej korzyści po czym osoba ta aplikuje ponownie do gildii to wtedy jest nadawana ta kara.

A i dla wszystkich co uważają, że kary pienieżne to naciąganie ludzi na pieniądze. To powiem wam tak w rocznej historii naszej gildii może z max 5 osób dostało kare pienieżną a spokojnie przez gildię przewineło się więcej niż 300 osób. Czyli kara pienieżna jest to forma ukarania dla najbardziej niezsocjalizowanych osób, a nie wyciąganie pieniędzy od niewinnych ludzi.
    • Nie wytresujesz bo nikt nie przykłada wielkiej wagi do tego co dzieje się w tej grze.
      I jak z kimś masz na pieńku to najzwyczajniej ci dosrają bo im nie zależy bo to tylko gra jest.

Żadna gildia chyba że się zbiorą ludzie co b. dobrze grają i są razem bo chcą nie ma absolutnie żadnej kontroli nad tym co robią gracze. Wiec straszenie, karanie itp. Zawsze można zmienić gildie na taką w której nie ma oczekiwań i jest lepiej (zawsze taka jest). Nasłuchałem się gadania boże chroń przed Polskimi gildiami "jak to dobrze było" i "ile to gildia daje" (pierdolenie).

To forum to taki OLX a gildie to stare passaty.
      Im więcej ludzi na ZvZ tym Surfy i Poe będą mniej hajsu chcieli za nie wyjebanie waszej ziemianki. Wojna Polsko Polska AO. Wesołe Ziemniaczki.
    • Keyfouyr ja tu nikogo nie chcę tresować ani straszyć. Kary pieniężne u nas tak jak pisałem mają na celu dać 2 szansę graczowi za złamanie regulaminu, a nie od razu go wyrzucać. Wydaje mi się, że jest to oczywiste, że żeby był porządek w gildii i kultura musi być regulamin z jasno nakreślonymi zasadami i tak wiem to, że zawsze można zmienić gildię, nikogo na siłę nie trzymamy. Są u nas ci co chcą być :)
    • niewiem, ten twój regulamin wygląda jak taryfikator mandatów, wzbogacanie sie na zwyklych graczach, tylko dlatego ze troche potraszują albo ze graja i maja wpadki losowe. Prawda jest taka wexenn ze jesteś kawał kurwy, obgadujesz za pleckami ludzi którzy nawet z toba stycznością nie mieli (czyli naprzyklad mnie).
    • Vogelbrand nie wzbogacam się na zwykłych graczach oraz zwykly gracz nie dostaje kar. Nikt u nas nie dostanie kary za wpadke losowa. Osoba dostaje karę w przypadku jak celowo i z premedytacją łamie ustalone zasady w regulaminie. Tak ja pisałem wyżej w historii naszej gildii znalazly sie max 5 osób, ktore otrzymały karę pienieżną. W takim razie, jeśli by mi zależalo na wyciąganiu pieniędzy w postaci kar od ludzi to zamiast 5 osób karę otrzymało by z 200 osób. Więc proszę takie brednie zachować do siebie.

Nigdy nikogo za plecami nie obgadywalem w tym cb. Jedynie co, to oznajmilem ze większosc graczy gildii Violets i More Than Crew nie umie zachowac kultury osobistej na polskim chacie i tylko potrafią wyzywać innych. Osobiście uważam, że to nie jest obgadywanie kogoś za plecami tylko stwierdziłem fakt po tym jakie wypowiedzi graczy Violets i MTC widzialem na pl chacie. A tak btw nie znasz mnie a stwiedziłeś, że jest ze mnie kawał kurwy.

Dla wszystkich osób co mi zarzucają, że nasza gildia to Potato Farma radzę zapoznać się z sformułowaniem Potato Farmy. Gdybyśmy nią byli nie mielibyśmy ustawionego progu wejściowego fame, wymogu discorda oraz podatku na 0%. Tak wiem, można zdobywać za poziomy w wyzwaniu gildii wyssaną energię, ale odkąd nasza gildia istnieje nie została wybrana żadna esencja tak samo srebro w skarbcu na cele prywatne, tylko i jak zawsze na cele gildyjne. Tak jak mówię jeśli nasza gildia była by Potato farmą to byśmy przyjmowali każdego nawet bez discorda i nie interesowało by nas jaka ta osoba reprezentuje poziom kultury oraz grania. Więc wszystkie obelgi w stronę naszej gildii prosiłbym zachować do sb, bo zarzucacie coś co nie ma poparcia w faktach.
    • Normalnie ja tam wierze na słowo jak lider gildii mówi to na pewno jest to prawda a regulamin który został stworzony żeby karać praktycznie za wszystko(spokojnie punkt ustalajacy ile możesz wykonać oddechów na minute już wkrótce a narazie podpinamy takie zachowanie pod przeszkadzanie callerowi) tak sobie został zrobiony.
    • Nie musisz wierzyć :) I znowu to co wyżej pisałem zarzucasz, że nasz regulamin został stworzony, aby karać za wszystko. Nie znasz faktów, a się wypowiadasz na nasz temat. Radzę ci pierwsze samemu zobaczyć od środka jak to działa, a nie pieprzyć farmazony. Nie będę się powtarzał, wszystko wyżej napisałem. Jeśli nie wierzysz zapraszam na discorda udostępnię ci kanał z karami i sam sobie podliczysz ile osób dostało karę :)
    • WeXeN wrote:

Nie musisz wierzyć :) I znowu to co wyżej pisałem zarzucasz, że nasz regulamin został stworzony, aby karać za wszystko. Nie znasz faktów, a się wypowiadasz na nasz temat. Radzę ci pierwsze samemu zobaczyć od środka jak to działa, a nie pieprzyć farmazony. Nie będę się powtarzał, wszystko wyżej napisałem. Jeśli nie wierzysz zapraszam na discorda udostępnię ci kanał z karami i sam sobie podliczysz ile osób dostało karę :)
      No no wiadomo regulamin został stworzony żeby go nie przestrzegać. Jak już mówiłem liderowi potato farmy trzeba wierzyć na pewno nie kłamie.
    • PrawdziwyFlo wrote:

WeXeN wrote:

Prosiłbym o uzasadnienie swojego stanowiska dlaczego uważasz, że jesteśmy potato farma?
      A czytales swoj regulamin?
      Tak czytałem i to wiele razy i jak w każdym regulaminie są napisane punkty co można robić i czego nie można robić. A taryfikator kar jest zrobiony z powodu takiego, aby gracz wiedział jaką karę może dostać za złamanie danego pkt regulaminu. Już pisałem wyżej nie liczni i to naprawdę nie liczni dostają kary pieniężne :). Więc twój argument jest to totalnie z dupy.

A ciebie ArianPL prosiłbym o nie wpieprzanie się na trzeciego do dyskusji :)