TRACE | Tanıtım

• altay wrote:

Bak bizim bi nature staffcımız var, 400/400 + iç mekanda güneş gözlüğü takıyor, killa hakandan hallice, bence bizle uğraşmak istemezsin. Hatta ''bundan sonra kimseye küfür etmiyorum sadece oyunumu oynuyorum size de tavsiye ederim'' demesinden sonra sadece 15 saniye içinde ana avrat sövecek kadar psikopat. Kanıtlı hemde. Korkulacak adam.
    mmorpg oyunu oynayıp oyun içerisinde ezilip, ezildiğiniz kişilerin özel hayatına erişmeye çalışmayın bunu koz olarak kullanarak pay çıkartamazsınız. ve bu karaktersizliği yaptıktan sonra küfür yediğiniz zaman kendinizi haklı da çıkartamazsınız. ( 5 yıl önce trollemek amacıyla paylaştığım fotoğrafı da buraya atman beni sevindirdi )

youtube.com/watch?v=kkO9hPCghL0&feature=youtu.be
    :love: :love: :love: :love: :love: :love:
  • Afrail wrote:

altay wrote:

Bak bizim bi nature staffcımız var, 400/400 + iç mekanda güneş gözlüğü takıyor, killa hakandan hallice, bence bizle uğraşmak istemezsin. Hatta ''bundan sonra kimseye küfür etmiyorum sadece oyunumu oynuyorum size de tavsiye ederim'' demesinden sonra sadece 15 saniye içinde ana avrat sövecek kadar psikopat. Kanıtlı hemde. Korkulacak adam.
    mmorpg oyunu oynayıp oyun içerisinde ezilip, ezildiğiniz kişilerin özel hayatına erişmeye çalışmayın bunu koz olarak kullanarak pay çıkartamazsınız. ve bu karaktersizliği yaptıktan sonra küfür yediğiniz zaman kendinizi haklı da çıkartamazsınız. ( 5 yıl önce trollemek amacıyla paylaştığım fotoğrafı da buraya atman beni sevindirdi )
    Giydiğin 5.3+ setlerle yeni oyuncuları kesip videoya almışsın güzel, yayın yapmak isteyen birisinin yayınından kesit almışsın güzel, editini de beğendim. Sosyal mecranın özel hayat olmadığını belirtmek isterim. Yolumuz bize doğru size yanlış olabilir ama umrumuzda değil. Ekte iyi çıldırmışsın bu arada. End game content'e de öyle zınk diye başlanmıyor. High tier gear çekip bizi kesmeye devam edip videoya alıp youtube'a uploadlayabilirsin. Öyle memepage tarzı editler falan güzel, 4.1 setlerle sizi öldürüp öldürmememiz bişey değiştirmez reklamın iyisi kötüsü yok. Dikkat et kendine seviliyorsun :)
    Images
    • Screenshot_8.png

240.37 kB, 343×349, viewed 29 times
    • Screenshot_9.png

274.31 kB, 346×396, viewed 14 times
  • Afrail wrote:

altay wrote:

Sen ve guildindeki karaktersizler sırf guildinizden ayrıldığımız için (başka bir sebep bulamıyorum çünkü, açıklayın dedikçe kuyruğunuzu kıstırıp kaçtığınız için) her karşılaştığımızda ana bacı söverek kaçtığınızdan dolayı "özel" hayatına eriştik. 1 aylık oyuncu olduğumuz ve bizi kestiğiniz için değil. :) Kaldı ki biz değiliz durduk yere size sataşan şunu bir fındık beynine sok. Forumda bile gelip biz bir şeyler yapmaya çalıştıkça köstek olmaya çalıştın. 5-6 kişi online'ı olan bir guildden ayrılmamızın niye bu kadar size girdiğini açıklamadınız ısrarla. İnsan gibi kaç kere konuşmaya çalıştık sizinle? Her dc'ye gelin ne sorununuz varsa çözelim sorunu dedikçe küfür edip kaçtınız. Şu olayı sadece oyun oynamak için yapmışsınız gibi lanse etmeyin. Sırf bize kininizden (?) dolayı Thetford'a taşındınız. Üstünüzde 8.1 overcharge'lı itemler, 1b fame'i olan oyuncularsınız. Bir zahmet kesin. Videosunu da alın atın. Ama siz olayı kişiselleştirdiniz ve ortada bir sebep yok. Hayatsız ve arsız ruh hastalarısınız, ne diyeyim.
  • lewthfyboss wrote:

Giydiğin 5.3+ setlerle yeni oyuncuları kesip videoya almışsın güzel, yayın yapmak isteyen birisinin yayınından kesit almışsın güzel, editini de beğendim. Sosyal mecranın özel hayat olmadığını belirtmek isterim. Yolumuz bize doğru size yanlış olabilir ama umrumuzda değil. Ekte iyi çıldırmışsın bu arada. End game content'e de öyle zınk diye başlanmıyor. High tier gear çekip bizi kesmeye devam edip videoya alıp youtube'a uploadlayabilirsin. Öyle memepage tarzı editler falan güzel, 4.1 setlerle sizi öldürüp öldürmememiz bişey değiştirmez reklamın iyisi kötüsü yok. Dikkat et kendine seviliyorsun :)
    5.3 set giymiyoruz sadece size yüksek geliyor 'end game content' ekibisiniz sonuçta. yayın yapmak isteyen birisinin bizle hiç bir tanışmışlığı olmadan yayın da laf sallamasını da göze alırsak klipler yerli yerinde güzel. whisper her şeyi gösteriyor öncesini de yükleseydin keşke. bundan sonra da oyun içerisinde görüşmek dileğiyle hoşça kalın.
    :love: :love: :love: :love: :love: :love: