Mag, ale który?

• Mag, ale który?

Witam.
      Gram od niedawna, rozpoczęłam rozwój od holy healera, doszłam do t6, chciałbym teraz zrobić coś bijącego, w które kostury powinnam pójść? Chciałabym być przydatnym DPS na ff jak i na pvp, grałam trochę pałkami mrozu, które dobrze się spisywały na solo lochach, ale to dość niskie poziomy. Interesująco wygląda mag ognia, ale chciałabym poradzić się doświadczonych graczy. Którą drogę polecacie i dlaczego?
      Z góry dzięki za wskazówki.
    • Ta 'meta którą dyktują twórcy' i tekst 'tym się nie gra' dziwne ale na ZvZ w niektórych ekipach co też mają tereny przeklęte grają. Przeklęty też ma stuna jak lodowy ale na jeden cel. Za to żaden mag nie wykręca na solo takiego dpsa jak przeklęty. Lodowy i ognisty na solo pvp są trudni do ogarnięcia. Ognisty na ganki jak najbardziej ze ścianą płomieni, nie każdy śmiga z hełmem rycka. A piekielny ognisty wyspeckowany na kilka osób solo może zrobić pogrom np na nurkowaniu po lochach. Wszystko i tak potem sprowadza sie do zrobienia specjalizacji 400/400 plus ogarnięcie setu i nauka gry nim.
    • Piter Pit wrote:

Ta 'meta którą dyktują twórcy' i tekst 'tym się nie gra' dziwne ale na ZvZ w niektórych ekipach co też mają tereny przeklęte grają. Przeklęty też ma stuna jak lodowy ale na jeden cel. Za to żaden mag nie wykręca na solo takiego dpsa jak przeklęty. Lodowy i ognisty na solo pvp są trudni do ogarnięcia. Ognisty na ganki jak najbardziej ze ścianą płomieni, nie każdy śmiga z hełmem rycka. A piekielny ognisty wyspeckowany na kilka osób solo może zrobić pogrom np na nurkowaniu po lochach. Wszystko i tak potem sprowadza sie do zrobienia specjalizacji 400/400 plus ogarnięcie setu i nauka gry nim.

Czy Ty czasami czytasz ze zrozumieniem kolego? Napisałem że czasami biorą przeklinaka na ZvZ, nie jest jednak to taka ilość jak ognisty czy lodowy. Do tego ja piszę o najlepszej opcji aktualnie która jest uniwersalna, granie pod single target? No fajnie i co, jako początkujący gracz ma iść na HG bo tam się najlepiej sprawdza? Lodowy potwór nadaje się na ganki dzięki CC-kom i dps, na ZvZ też się nadaje ale nie jest lepszy od ognistego i do fame farmy jest najlapszy - a to się dla początkującego najbardziej powinno liczyć. Także nie słuchaj tego fanboya przeklętego i bierz lodowe kostury w dłoń bo są najbardziej uniwersalne i najlepsze dla Ciebie. Podziękujesz potem.