Gildia "FallenWolves" poszukuje wzmocnienia składu

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Gildia "FallenWolves" poszukuje wzmocnienia składu

Zostań członkiem watahy "FallenWolves"

Kiedyś byliśmy członkami różnych liczących się stad , które zamieszkiwały różne połacie Royal Kontynentu w świecie zwanym Albionem. Niestety zmieniające się warunki przyrody, napływ ludzi, których zamiary nie do końca były jasne ,sprawiły że nasze stada się rozpadły. Rozpierzchlismy się po różnych częsciach albionowego świata , by nie dawno połaczyć swoje siły i zamieszkać na terenach Bridgewatch. Chcemy pokazać ,że łatka upadłych ,którą do nas przyklejono, zrobiono to nadwyrost i jako jedna wataha potrafimy zawojować tereny albiona.

FallenWolves Stacjonujemy w Bridgewatch. Gildia stworzona została z myśla by bez zbednego stresu dobrze się bawić ,ale również coś osiągnąć w albionowym świecie.
      • Dlaczego Wolves? dlatego ,że nasza gildia jest jak jedna wielka rodzina, gdzie jeden podąży za drugim, i wzajemnie się bronimy, sobie pomagamy jak prawdziwa wataha.
      • Dlaczego Fallen? jesteśmy gildia, złożona z wilków, które już nie w jednym lesie polowały. Niestety ostatnie łowy w innych watahach były porażkami, lecz tutaj się odnaleźliśmy.

Co oferujemy?
      • spokojną gre w dobrym klimacie
      • wzajemną pomoc, również dla nowych graczy
      • mocny sojusz + kilka kryjówek
      • dziennie wypady na T7,T8 dungeony, ganki, divy, pk a od niedawna również ZvZ oraz co nas wyróżnia na tle innych gildii cotygodniowe wypady na Avalońskie dungeony oraz AnimalPlanet.
      • brak podatku!

Wymagania:
      • konieczność korzystania z discorda
      • brak toksyczności
      • aktywność oraz dążenie do bycia lepszym
      • lock Bridgewatch
      • chęć rozwoju oraz własnego dokonalenia

Jak do nas dołączyć? Nic prostszego, wystarczy wejść na nasz discord discord.gg/BNe8myd lub poprostu napisać do jednego z naszych rekruterów : Qruq, zCzymDoLudzi, Akmedath, Henryk5, Legendarny.

The post was edited 2 times, last by Irmgaard ().

• Brakuje wam w opisie gildia stworzona przez złodziei zaraz po okradnięciu innej gildii 21 stycznia 2020, dodatkowo ciągle ją oczerniając, pisząc pw do ludzi czy lidera. Pozdro666 z TBC.
      Jakbyście nie spamowali i nie próbowali odwrócić kota ogonem to nawet nie byłoby wstawki ale tylko na to czekaliśmy albo po prostu oddajcie to co ukradliście.

Ja tu zostawię to z innego tematu, ku przestrodze dla nowych graczy, uważajcie na upadłych złodziei.

Pierwszy screen dużo mówi, a blackonf2 osobiście kradł iteamy ze skrzynek gildii TBC

Akcja zaplanowana tydzień wcześniej przed 21 stycznia, wyrzucili 120 ludzi, skasowali całego discorda, wysłanie pw do każdego, żeby aktywnych zabrać jak najwięcej, opróżnienie skrzynek gildii z iteamami na 200mln plus energia i srebra gildii.

P.S. DrobnyPL do dzisiaj nie ma bana, takie twarde dowody mieliście. Pozdrawiamy

The post was edited 1 time, last by MP-Nova ().

• A Was dalej boli, że zrobili porządek z Piterem? No trudno :)
      Ciesze się, że zmieniłem gildię. Tak toksycznego i jadowitego gościa trzeba było opuścić, a pojawiła się ku temu świetna okazja. Wcale się nie dziwie, że zrobili co zrobili. Sam zostałem okradziony przez Pitera, więc jakoś mi nie żal.

A wracając do naszej gildii - gra się świetnie, bez toksycznej gadki, bez ustawiania wszystkiego, bo wielmożny tak chce i tak powiedział, bez robienia w wała ludzi.
    • Irmgaard wrote:

@MP-Nova chlopie ty gadasz o jakiejs prehistori. Obecna gildia nie ma nic wspolnego z tym co kiedys bylo, nawet 99% ludzi z tamtych czasow juz nie gra, wiec nie interesuje mnie to co bylo 100 lat teamu chlopie. A jak masz jakis bol tylka to pisz do ludzi wtedy zwiazanych z tamta gildie, nie spamujesz i oczerniasz to co jest teraz.
      Lidera blackon2 zmieniliście na złodzieja qruq, nadal macie henryk5 w składzie który plan wymyślił, legendarny który chciał, aby poradniki przed kasacją ukraść. Nadal złodzieje grają i wami rządzą. I to nie zmienia faktu gildia powstała na złodziejstwie. Bo bez tego nawet by się nie utrzymali, dodatkowo próbując rozjebać poprzednią gildię. Ktoś od was ciągle do nas wypisuje, zatem dla zwrócenia uwagi i powstrzymania trolli my będziemy o waszym złodziejstwie przypominać cały czas.

Więc to nie prehistoria skoro co tydzień dwa jakiś złodziei od was wypisuje do naszych graczy z jakiegoś alt konta albo coś na polskim czacie. To wy macie problem cały czas, nie my ;)
    • Wiesz co @Mp-nova? jestes mega dziwnym typem , ktoy ewidentnie ma jakis bol tylka, bo pewnie twojej gildii nie idzie. Wbijasz na kanal ten gildii, piszesz o jakis bzdetach ,o ktorych nikt nawet nie ma pojecia i o ludziach, ktorzy dawno nie graja. Kto to ten caly black? jego czlowieku nawet w gildii nie ma. Ale wiesz co ? pisz dalej ,bo dzieki temu wbijasz fejm tej gildii i juz niedlugo bedziemy mogli wystawic 2 mocne sklady na ZvZ bo tylu juz nas jest :) dziekujemy

P.S - ty lepiej dobrze sobie poczytaj te ss-y co wyslales ,bo jeszcze samego siebie oczerniasz xD z tych ssow wynika ,ze chlopaki byli dociskani toksikami i wzieli to co bylo ich to co dla gildii zarobili xD ja jako calkiem nowy typ patrze na to i sie tak zastanawiam ocb xD chlopaki kulturalnie wzieli co ich i wyszli od toxikow ,proste.

The post was edited 1 time, last by Jarallah ().

• Jezu, ale ty strasznie zanudzasz @MP-Nova. Może masz jakiś problem ze sobą, bo serio to tak wygląda. Wrzuciłeś screeny, na których jasno widać, że wina leżała po stronie lidera uwczesnej gildii - Pitera. Był toksyczny i okradał gildie.
      Czy cała grupa ludzi mogła się, aż tak bardzo mylić co do tego gościa? Grupa ludzi dorosłych i nawet nie znających się irl. Przecież tam nie wypowiedziała się jedna, dwie czy trzy osoby. Do planu opuszczenia gildii z własnej niewymuszonej woli rówież nie przystąpiła jakaś garstka ludzi, tylko całkiem spora część gildii, a ty nadal uważasz, że są w błędzie. Poza tym gdzieś na tym forum była mowa, że to już nie pierwszy raz - a czwarty, ludzie uciekają z gildii Pitera. Niejednokrotnie w temacie z waszą prezentacją pojawiały się posty od ludzi, którzy potwierdzają toksyczność Pitera i uznają odejście z jego gildii za bardzo dobry krok w ich albionowej "karierze". Z logiką nie wygrasz.
      Chłopie przestań się pogrążać, bo chyba nie zdajesz sobie sprawy jakim dziwnym typem jesteś w oczach ludzi, którzy to czytają.

Co do Fallen Wolves powiem tyle, że jestem u nich od jakichś 2 miesięcy.
      Tak życzliwych, wyrozumiałych i ludzkich osób nie spotkałem nigdy w żadnej społeczności gier online.

Dziękuję, dobranoc :)
    • Czy wyrzucenie 120 ludzi z gildii, wzięcie iteamów, które były kupowane głownie przez jedną osobę i skasowanie discorda nazywasz dobrowolnym opuszczeniem gildii? Bo to jest jawne rozjebanie i okradnięcie.
      Kiedy lider był toksyczny? Na PVP nigdy zjeby nie dostałeś? Mówisz typowi, że idziemy w lewo, typ w prawo, albo pingujesz wszyscy tutaj i typ jedzie w drugą stronę, robi to któryś raz z rzędu. To co nadal byś oficjalne listy pisał pocztą?
      Zapraszamy do TBC na discorda, zobaczysz, że toksyczności nie ma, chyba, że w wypadku ludzi którzy normalnie nie rozumieją.

Dziwne, że już złodzieje z alt kont nie wypisują na forum tylko namawiają swoich członków do wypisywania jacy to oni nie są zajebiści, jakby tak było to byście nie pisali jak tam fajnie wśród złodziei.

Więc nie tłumacz czegoś, czego nie rozumiesz, bo Cię nie było wtedy nawet w TBC, a oni sami na screenach otwarcie przyznają się do kradzieży, którą potem nazywają "wzięciem tego co swoje". Złodziej w realu też tak myśli, że to już jego, bo zajebał.
      Plus jak ktoś się wypowiada na temat kogoś na forum, niech się podpisze własnym nickiem, a nie tworzy nowy, jak to robili notorycznie złodzieje. Znajdź mi opinie na temat gildii na forum osoby, która ma taki sam nick na forum jak i w grze to pogadamy. Bo każdy głupi może wpisać co chce i wypisywać na kogo chce. Tu jest dowód w postaci screenów z waszego discorda, jakby nie skasowali discorda TBC to byście widzieli jakie posty pisali złodzieje, kto wymyślił podatki, a potem jak w temacie pisali, że wymyślił lider. Złodzieje i kłamcy.

I to wy złodzieje macie problem ciągle wypisując pw i szepty do ludzi z TBC. Wy macie problem, nie my. Dlatego my w waszym temacie przypominamy innym że jesteście złodziejami! I zawsze nimi będziecie.

The post was edited 1 time, last by MP-Nova ().

• Zabawnie się czyta te żale wieczne. Zabrakło o kradzieży 200 milionów;)

Z innych tematów - rośniemy fajnie w siłę. Obecnie jest 110 osób, z czego bardzo aktywnych około połowy.

Dzisiaj zrobiliśmy może nie pierwszy w ogóle, ale za to pierwszy samodzielnie jako nasza gildia awaloński dungeon. Taki mały kamień milowy, który jeszcze niedawno był zupełnie nieosiągalny.
      Images
      • Bez tytułu.png

794.1 kB, 761×514, viewed 42 times
    • MP-Nova wrote:

Dziwne, że już złodzieje z alt kont nie wypisują na forum tylko namawiają swoich członków do wypisywania jacy to oni nie są zajebiści, jakby tak było to byście nie pisali jak tam fajnie wśród złodziei.
      Tego chyba nie jestem w stanie umysłem ogarnąć. Ktoś przetłumaczy?

Ale cóż. Drama służy internetom. Sprostowanie na Waszej stronie napisaliśmy. Ktoś chce, mogę wysłać na priv. Ma dodatkowe pytania? Zapraszam do kontaktu, np. na discorda. Gdyby nasz ruch był tak zły, to jednak z 20 aktywnych graczy większość wróciłaby do TBC, a nie przeszła za nami (Ci nie zostali wyrzuceni). Życzę Ci kolego miłej zabawy w grze. Nie bierz tego wszystkiego tak bardzo do siebie, bo ma ona sprawiać przyjemność, a nie stać się sensem życia. Ja po odejściu jestem zachwycony. Teraz otaczają mnie wspaniali ludzie, których chce się spotkać przy wieczornej gierce. To już nie są "randomy z internetu". Bliżej im do przyjaciół. Bądź zdrów kolego!
    • Piter Oddaj Mamuta!! :P

Chętnych do gry z nami zapraszamy serdecznie. W kupie siła:)

Poza ludźmi (co oczywiste) co jest u nas takie dobre? Brak przymusu, brak CTA, brak podatków, składek, durnych obowiązków.. brak tego wszystkiego co zabija czystą przyjemność w grze. Nie ma Cię tydzień? spoko. Nie ma Cię miesiąc? Usuniemy, ale jak tylko wrócisz do gry, choćby i po pół roku to zobaczysz wiadomość, że jesteś mile widziany i wrócisz jak gdyby nigdy nic (no dobra, zdziwisz się ilością ludzi:P). Zdarza się, że ludzie odchodzą do "lepszych" gildii, a później wracają.

Tak, nie jesteśmy najsilniejsi, nie mamy ogranego ZvZ, nie mamy kasy żeby wychodzić w setach 8.3 i padać, nie mamy 400/400 w speckach. Jednak nie przeszkadza nam to iść wyraźnie do przodu, atakować srebro w sezonie i dobrze się bawić.
    • Ja tylko przypomnę czy jeśli w sądzie ktoś by się tłumaczył że to co wziął jest jego bo mu się należy to czy ta osoba została uniewinniona bo jej się to ewidentnie się jej należało bo tak mówi, wątpię, drobny dalej nie ma bana nie grałem 2 miechy ok. i dalej nie ma bana. brak jakichkolwiek dowodów na złodziejstwo pitera i nie chodzi o to że ktoś coś napisał ,tylko normalnych dowodów które czarno na białym pokazują że macie rację i wasze zarzuty są 100% prawdziwe, bo to że ktoś powie to wiecie gdzie można sobie włożyć. Kolejna sprawa kradzież czegoś to dalej kradzież bo wątpię abyście zapytali go czy możecie cokolwiek wziąć. a i ten argument "Gdyby nasz ruch był tak zły, to jednak z 20 aktywnych graczy większość wróciłaby do TBC, a nie przeszła za nami " przypomnę że pewna ilość ludzi wróciła do TBC, skoro byliście tacy pewni tego że wasza kradzież była słuszna itd to nie powinniście wyrzucać ludzi z gildii tylko wysłać PW aby ludzie wybrali będąc w gildii TBC bo macie rację a ludzie mają własne mózgi więc i tak te osoby do was by doszły bo MACIE RACJĘ, niektóre osoby które były aktywne mogły mieć wywalone w tą sytuację i poszły do was bo przeczytał i potem na dc usłyszały od was że piter kradł itd więc w to uwierzyli bo tak, czemu mieli w to wątpić skoro tak mówi 7-8 osób .
      BRAK ZDJ Z DOWODAMI Z ROZLICZEŃ,WYPŁACANIA I TAK DALEJ TO BRAK DOWODÓW,A DOWÓD NA DROBNEGO JEST TAK DOBRY ŻE DALEJ NIE MA BANA JEDYNY WASZ ARGUMENT KTÓRY POSIADA SCREEN'A (jedyny jaki widziałem), INNE DOWODY CZYLI TO CO POWINNIŚCIE JUŻ DAĆ NA SAMYM POCZĄTKU KIEDY ODESZLIŚCIE Z GILDII DALEJ SIĘ NIE POJAWIŁY, CZYLI TYLKO JEDYNY WASZ ARGUMENT JEST TAKI ŻE WY MACIE RACJĘ BO WY TAK MÓWICIE. RACJI SWOJEJ NIE UDOWODNI TEN KTÓRY MÓWI ŻE MA RACJĘ, TYLKO TEN CO MOŻE UDOWODNIĆ SWOJĄ RACJĘ PO PRZEZ DOWODY, A PO WASZEJ STRONIE LEŻY CIĘŻAR DOWODU, A DOWODÓW BRAK.
      fundamentami gildii jest kradzież oraz wasza "RACJA" czyli słaby fundament, życzę wam żeby u was "zaufani" ludzie którzy dostali oficera(czyli dostęp do skrzynek itd) nie okradli gildii, wywalili wszystkich i nie powiedzieli że im się należało po czym będą pisać bez poparcia dowodów swoją "PRAWDĘ".
      Jeśli gdzieś są screeny które są dowodami na to co piter robił(okradanie gildii itd) a ja je ominąłem to ciepło proszę o linka do nich, w końcu jestem tylko człowiekiem i mogłem coś pominąć.
      A i jeszcze jedna rzecz która mnie zastanawia to czy osoby które pisały że piter okradał gildię widziały jakieś wasze rzetelne screeny, czy piszą i mówią tak bo wy tak im powiedzieliście bez uzasadniania czegoś w screenach czy też te osoby tak myślą ale same nie są w stanie jakoś tego udowodnić że kradł, i tak samo oni jak wy nie są w stanie tego udowodnić.
    • No cóż. Screen, gdzie mamut Marka ginie w niewyjasnionych okolicznościach mogą mieć 2 osoby. Jedna nawet jak ma, to nigdy nie odda. Druga chodzi gdzieś po świecie z mamutem w sakwie (może nawet na mamucie?). Screena z "nierozliczenia" mamuta bojowego chyba też nie zrobię. Dowodem na defraudację srebra ze skarbca jest matematyka. Skoro dzieląc wszystko co było, podzieliliśmy na członków płacących podatek i zostało dla każdego 300k, czyli tygodniowa składka, to jak na 6 tygodni opłat coś się nie zgadza. Nie wiem. Przyczyn może być wiele. Może inflacja? Może kredyt we frankach? Może lider podpierdalający kasę na swoje bystropazury (wedle relacji TinTu)?

Wracając do realiów. Ostatnio wieczorami zalogowanyc jest 40 graczy, ciężko nie znaleźć grupy na wspólny wypad. Jeżeli ktoś chce pograć bez zobowiązań zapraszamy do kontaktu:
      discord.gg/BNe8myd

Brak przymusu i toxicu - to jest prawdziwy fundament naszej gildii.