Pomysł na nową profesje i rozwój solowych lochów - opinie

• Pomysł na nową profesje i rozwój solowych lochów - opinie

Cześć,
      W Albiona gram już jakiś czas i widzę ostatnie starania twórców w sprawie poprawienia contentu PvE.
      Zastanawiam się czy ciekawą opcją mogłyby być profesja jubilerska, która polegała by na przerabianiu minerałów znalezionych w lochach. Polegałoby to na tym, że do danych poziomów solowych lochów przypisane by był konkretne minerały, a do wytwarzania biżuterii można by było dodać oczywiście już występujące Herby miast itp.
      Przedmioty dawałyby natomiast mały bonus do statystyk, ale każda przewaga PvP, PvE czy Zerg vs Zerg jest mile widziana.
      Uważam, że taka zmiana znacznie by ożywiła lochy i nadała im trochę więcej sensu. Rudy minerałów można by np. wstawić zamiast pomniejszych skrzynek w drodze do ostatecznego bossa.
      Jeśli tematem jest przyjmie to z chęcią przedstawiam go na forum angielskim, na razie liczę na wasz odzew.
      Pozdrawiam, Sami
    • Ja myślałem nad trochę innym rozwojem lochów. Gram w Albiona dość krótko i już znam wszystkie układy na pamięć. Nie byłoby fajnie, jakby lochy były generowane losowo tak jak to miało miejsce w Diablo czy Torchlight? Uważam też, że mapa wtedy mogłaby się odkrywać - wchodzisz nie widzisz nic, ale im dalej tym więcej mapy odkrywasz. I tak wszyscy gracze na pewno znają już te lochy na pamięć. Mogliby też raz na jakiś czas dodać nowy rodzaj lochów/przeciwników dla odświeżenia. Pomysł z wytwarzaniem biżuterii popieram, trzeba by go tylko szczegółowo rozwinąć.
    • Thane242 wrote:

Ja myślałem nad trochę innym rozwojem lochów. Gram w Albiona dość krótko i już znam wszystkie układy na pamięć. Nie byłoby fajnie, jakby lochy były generowane losowo tak jak to miało miejsce w Diablo czy Torchlight? Uważam też, że mapa wtedy mogłaby się odkrywać - wchodzisz nie widzisz nic, ale im dalej tym więcej mapy odkrywasz. I tak wszyscy gracze na pewno znają już te lochy na pamięć. Mogliby też raz na jakiś czas dodać nowy rodzaj lochów/przeciwników dla odświeżenia. Pomysł z wytwarzaniem biżuterii popieram, trzeba by go tylko szczegółowo rozwinąć.
      Opisałeś dokładnie randomowe dungeony które już są w grze. lol
    • Mówię o lochach solowych (zielone portale) które nie są losowe. Jest kilka, może kilkanaście patternów które nawet taki niedoświadczony gracz jak ja już zna, a co dopiero starzy wyjadacze. Mając na myśli losowe chodziło mi o te jak w grach wyżej wymienionych, gdzie kilka punków (jak arena dla bossów/mini bossów na przykład) jest stałych a cała reszta korytarzy, schodów przejść itd. jest generowana losowo za każdym razem.
    • Problemem tej gry jest to ze chca ja zrobic na wszystko.
      Dobrze ze nie ma juz w uzyciu noki3310 bo bysmy mieli grafike w 2 kolorach i poruszali bysmy sie po pikselowej mapie.
      Przez wszystkie te lata stworzyli ledwo 5 frakcji z kilkoma typami mobow.
      W tak zwanej wielo platformowosci widzial bym wiekszosc tych problemow z PvE I mapami jakie sa obecnie,