Polska Gildia Descendants of Asgard rekrutuje! pve/pvp/poradniki/nauka

• Polska Gildia Descendants of Asgard rekrutuje! pve/pvp/poradniki/nauka

Witam serdecznie osoby zainteresowane!

Podjąłem się projektu stworzenia gildii która nauczy Cie jak grac w drużynie i nie tylko!
      Każdego dnia rośniemy w siłę by w przyszłości zawalczyć o teren na BZ!
      Jeśli jesteś zainteresowany jak zostać zaawansowanym graczem świetnie trafiłeś.
      Projekt ma na celu stworzeniu elitarnego odziału z wysokimi specializacjami i brakiem problemów finnasowych!

Plusy:
      - nauka nowych graczy jak wykorzystać początkowy potencjał w pve grupowym oraz solo
      - pomoc nowym graczom w zrozumieniu mechanik Albiona
      - tlumaczenie jak osiągać najlepszą efektywność i nie tracić czasu
      - pomoc w zarabianiu
      - poradniki
      - wiedza doświadczonego gracza świata AO
      - przyjmujemy osoby nie tylko początkujące ale i zaawansowane by urozmaicać czas spędzany w AO
      - organizacja wypadów na fame/pvp(różnej maści)
      - brak toksyczności w naszej społećzności

Minusy:
      - brak!

Czekamy właśnie na Ciebie! Skontaktuj się ze mną w grze lub wbij do nas na discord! discord.gg/ADUryrK
      Zapraszam serdecznie do naszego grona.

Maljashif
    • Maljashif wrote:

Witam serdecznie osoby zainteresowane!

Podjąłem się projektu stworzenia gildii która nauczy Cie jak grac w drużynie i nie tylko!
      Każdego dnia rośniemy w siłę by w przyszłości zawalczyć o teren na BZ!
      Jeśli jesteś zainteresowany jak zostać zaawansowanym graczem świetnie trafiłeś.
      Projekt ma na celu stworzeniu elitarnego odziału z wysokimi specializacjami i brakiem problemów finnasowych!

xDDDDDDDD
    • Gildia z potencjałem !!

Jako nowi lub średnio doświadczeni gracze w AO nauczycie się naprawdę wile w DoA.
      Weterani też znajdą kontent dla siebie, chodź znam takich co i w DoA sie czegoś nowego nauczyli ew. oduczyli się "głupich" przyzwyczajeń xD
      Projekt gildii jest zacny i kibicuje !!

Serdecznie Polecam <3
    • Potwierdzam, gildia DoA może was dużo nauczyć. Jestem świeżym graczem dlatego też mogę zaświadczyć, że rozwój i nauka w tej gildi idzie w trybie ekspresowym. Od samego początku możecie liczyć na profesjonalne info i pomoc.
      Dodatkowo świetna atmosfera i przyjaźni ludzie.

Polecam.
    • DoA to nie normalna Gildia.
      Dlaczego:
      1. Zero Toxic - chcesz być Toxic poszukaj czegoś innego.
      2. Nauka na poziomie - wszystko jasno i klarownie przedstawione.
      3. Początki zawsze są trudne, jednakże atmosfera i chęć pomocy tzw. młodym nie doświadczonym graczom są bezproblemowe.
      4. Kontent - zawsze się znajdzie zarówno dla doświadczonych starych wyjadaczy jak dla nowych. PVP czy FF. do wyboru do koloru.
    • Spostrzeżenia po 3 dniach w gildii:

-Core gildii bardzo ogarnięte, uprzejme i pomocne
      -Nie spotkałem się jeszcze z toxicem w gildii (nie mówimy tu o dogryzaniu w żartach)
      -Robienie różnych aktywności z nimi jest genialne, wiecznie banan na pysku
      -Nie masz na regear? Nie problem zawsze ktoś się znajdzie kto Ci pomoże.
      -Genialny sposób na naukę dg et cetera, ale go nie zdradzam. Dołączcie i sprawdźcie co tam chłopaki wymyślili

Reasumując ja jak na razie jestem bardzo zadowolony. Mam nadzieję, że gildia nadal będzie się rozwijać wraz ze mną w niej.
    • DoA to klan który robi to co pisze, gdy powiedziałem że chce zostać tankiem ludzie od razu zaproponowali mi pomoc w w expieniu postaci powiedzieli jakie Ireny składać oraz w ogarnięciu pulli oraz jak trzymać moby żeby gra była jak najwydajniejsza i jak najprzyjemniejsza . Zachęcam do dołączania do gildi.
    • New

Po około miesiącu w gildii i przeszło 12 latach w grach MMO, chciałbym wypowiedzieć się na temat Gildii DoA i jej członków.
      Toxic? Możecie wierzyć albo nie - NIE ISTNIEJE! Tu wszyscy rozumią jak to jest zaczynać i że nie ma głupich pytań.
      Pomoc w początkach gry? Jasne! Teoria i praktyka "podane na talerzu". Nie ważne jaki kontent w Albionie Cię interesuje.
      Gildia żyje cały dzień - eventy grupowe są nawet we wczesnych godzinach porannych a dla nocnych Marków (takich jak ja) też niczego nie zabraknie.
      Nie masz za co odkupić seta po śmierci? Nie dość że podpowiedzą Ci jak się o srebro nie martwić, to w razie potrzeby pomogą się odkupić.
      Niski podatek (jak dla mnie nieodczuwalny) i sprawiedliwy sposób rozliczania wspólnie zdobytego loot`u.
      Brzmi zbyt pięknie żeby było prawdziwie? Oczywiście zdarzają się zgrzyty i nieporozumienia. Ale jak przystało na cywilizowanych ludzi, rozmawiamy i uczymy się żyć w zgodzie. Myślę że nie mogłem lepiej trafić jeżeli chodzi o towarzystwo do gry w Albiona.
      Zawitajcie i sami sprawdźcie czy moje słowa to czysta reklama, czy jednak coś jest na rzeczy ;)