Tristram, demony finansowe oraz inwestycje w rynek!s

• Tristram, demony finansowe oraz inwestycje w rynek!s

Dzień dobry wieczór,
      przedstawiam zamkniętą gildię dla maksymalnie 10 osób. Chciałbym aby członkowie skupili się głównie na kontencie PVE, a dokładnie mam na myśli: handel, crafting, przewozy. Rzecz jasna, wbijanie specek będzie na drugim planie. A także nie powinno zabraknąć aktywności PVP. Mile widziane doświadczenie HCE. W sprawie rekrutacji można napisać do mnie na priv lub w grze. Podczas rozmowy poruszymy temat ekonomii.

Dla zainteresowanych: nie zamierzam osiągać w tej grze niczego więcej prócz dobrej zabawy, dlatego nie pobieram żadnych podatków oraz nie oczekuję żadnych zobowiązań od Twojej strony. Przesiadujemy w mieście z którego mamy własne indywidualne korzyści, jedynie portal na czarne jest kwestią umowną. Podczas wspólnych wypadów mile widziane popijanie przeróżnych napojów alkoholowych.

jak przyjdzie mi do głowy co tutaj jeszcze dopisać to po prostu to dodam ;)
      drunkenness and dungeons it my life
    • assassinBK wrote:

Selferis wrote:

Czemu akurat maks. 10
      Pewnie dlatego ze czym mniej tym mniejsza szansa ze jakas zlodziejska menda sie trafi lub szpieg.Do czesci aktywnosci lepsza jest mala gildia,
      Zgadzam się, a po drugie miałem okazję przebywać w trzech większych gildiach: jedna do 200 chłopa, druga do 100, trzecia do 40. Było to dla mnie super doświadczenie, dlatego polecam to każdemu kto jeszcze nie miał okazji pograć z dużo większą grupą. Jednak na dłuższą metę taki styl gry nie jest dla mnie, uważam że dołączenie do takich gildii jest w pewnym rodzaju zobowiązaniem, a angażowanie w gierkach raczej nie jest moją mocną stroną. Dlatego wolę małe grupy w których większość osób dobrze znamy i nie przywiązujemy większej wagi do gry, bo skąd mam wiedzieć że jutro ktoś przestanie grać.

Selferis wrote:

Czemu akurat maks. 10 osób?
      Na tę chwilę zvz nas nie interesuje, a poza tym chcielibyśmy skupić się na poznawaniu ekonomii gry oraz innych aktywnościach, np. wbijanie specek i robieniu 'helgejtów' oraz 'hce-ków 10-15lvl. Oczywiście do dziesięciu osób można na luzaczka podejmować dajwowanie dungusiów czy też gankowanie w mniejszej grupce. Bo pomnażanie srebra przez sam market szybko się nudzi i nie ukrywam że czasami chce się kogoś ograbić! :)
      drunkenness and dungeons it my life