Premium za srebro/złoto

• Można przekazać. Albo zwykłym "handlem" pomiędzy postaciami albo na wyspie przy wykorzystaniu np.któregoś budynku do craftu (budujesz np. rzeźnika, wchodzisz w opcje budynku, administracja, wpłacasz kasę do niego, dajesz uprawnienia współwłaściciela dla postaci brata/alta i potem możesz drugą postacią wybrać kasę z budynku). Ew. możesz założyć gildię i wpłacić do banku gildii i dać uprawnienia do wypłaty bratu/altowi).
      Jak chodzi o alta to jeśli masz na tym samym koncie drugą postać to wystarczy za srebro kupić złoto i złoto jest dostępne dla każdej postaci z konta jeśli dobrze pamiętam.
    • czterypalce wrote:

Dzięki, sprawdzę.

Edyta:

Nie byłbym Polakiem - cebulakiem jakbym nie spytał, czy da się to zrobić w ramach polecenia, żeby jeszcze skina pantery dostać.:D
      Jak dobrze doczytasz musisz polecić gracza (z Twojego linku) i ten gracz co zacznie grać MUSI wykupić premke na min 30 dni, zrobione to jest tak byś sam nie stworzył @ polecił coś co nie będzie i tak grało i dostał nagrodę xd
    • Z obowiązku kronikarza.
      Tak. Można przekazać srebro przez menu budynku na wyspie, albo w drodze wymiany między graczami.
      Tak. Obdarowany może za to srebro kupić premium.
      Nie. Obdarowujący nie może zyskać ta drogą jako "polecający", bo cały proces zachodzi przez interfejs gry, i nie ma gdzie jego linka pokazać.

Zysk na poleceniu jest IMO możliwy jedynie w ten sposób, że przekazuję linka polecającego, ktoś z niego korzysta przez witrynę Albiona i tam kupuje premium za pieniądze. Nie da się przez witrynę kupić premium za srebro/złoto.
    • czterypalce wrote:

Nie. Obdarowujący nie może zyskać ta drogą jako "polecający", bo cały proces zachodzi przez interfejs gry, i nie ma gdzie jego linka pokazać.

Zysk na poleceniu jest IMO możliwy jedynie w ten sposób, że przekazuję linka polecającego, ktoś z niego korzysta przez witrynę Albiona i tam kupuje premium za pieniądze. Nie da się przez witrynę kupić premium za srebro/złoto.
      Nagroda za polecenie przysługuje gdy polecony gracz kupi miesiąc premium za realne pieniądze bądź za srebro/złoto.
      Wystarczy dać koledze linka żeby założył sobie konto, najlepiej pograł choć te 3 dni (3 dni free premium z samouczka) żeby obadał gierkę czy mu się na pewno podoba. Potem można mu dać srebro na premke i jak kupi to dostajemy nagrodę.Tu nie chodzi o to żeby premke kupować przez stronę tylko żeby konto założyć przez Twój link aktywacyjny. Tylko gracze którzy stworzyli konto przez Twój link liczą się do nagród dopiero jak kupią pierwsze 30 dni premium (za kase/srebro/złoto).

Przed wejściem f2p ludzie wrzucali na forum linki (yyy... wtedy to były chyba kody aktywacyjne nawet) za które płaciło się po chyba 500złota żeby ludzie mogli przetestować grę (takie demo fundowane przez graczy za kase z gry :P ) licząc że się ludziom spodoba kupią premkę i się koszt kodu zwróci a nawet coś się zarobi :) Tak gwoli ciekawostki z historii AO :D
    • NdwZ wrote:

czterypalce wrote:

Nagroda za polecenie przysługuje gdy polecony gracz kupi miesiąc premium za realne pieniądze bądź za srebro/złoto.Wystarczy dać koledze linka żeby założył sobie konto, najlepiej pograł choć te 3 dni (3 dni free premium z samouczka) żeby obadał gierkę czy mu się na pewno podoba. Potem można mu dać srebro na premke i jak kupi to dostajemy nagrodę.Tu nie chodzi o to żeby premke kupować przez stronę tylko żeby konto założyć przez Twój link aktywacyjny. Tylko gracze którzy stworzyli konto przez Twój link liczą się do nagród dopiero jak kupią pierwsze 30 dni premium (za kase/srebro/złoto).

Przed wejściem f2p ludzie wrzucali na forum linki (yyy... wtedy to były chyba kody aktywacyjne nawet) za które płaciło się po chyba 500złota żeby ludzie mogli przetestować grę (takie demo fundowane przez graczy za kase z gry :P ) licząc że się ludziom spodoba kupią premkę i się koszt kodu zwróci a nawet coś się zarobi :) Tak gwoli ciekawostki z historii AO :D

No i sprowadza się to do tego, że jak już ktoś zaczął grać f2p, to nie można go polecić. Co jest w sumie logiczne. ;)
    • Mam takie pytanie czy jeżeli kupię subskrypcje za realne pieniądze to mogę ją później jakoś cofnąć/anulowac. Patrzyłem ale przy zakupie na kacie nie ma czegoś takiego jak anuluj czy to dopiero pokazuje się po zakupie? Wiem może to głupie pytanie ale jestem nowy i zielony. Z góry dziękuję za podpowiedź. Pozdrawiam
    • Bezprymus wrote:

Mam takie pytanie czy jeżeli kupię subskrypcje za realne pieniądze to mogę ją później jakoś cofnąć/anulowac. Patrzyłem ale przy zakupie na kacie nie ma czegoś takiego jak anuluj czy to dopiero pokazuje się po zakupie? Wiem może to głupie pytanie ale jestem nowy i zielony. Z góry dziękuję za podpowiedź. Pozdrawiam

To nie jest głupie pytanie.

Automatyczna subskrypcja - automatyczna opłata

Wejdź tu => albiononline.com/pl/profile/subscriptions

i odznacz, bo jak nie, to pociągnie automat po miesiącu. ;>