Piewcy Chaosu - Reaktywacja!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Piewcy Chaosu - Reaktywacja!

Na początku był chaos!
      Serdecznie witam wszystkich zainteresowanych przystąpieniem do rozwijającej się gildii PVE/PVP - PIEWCY CHAOSU. W swoim działaniu staramy się by zostać największą gildią działającą na obecnych terenach pustynnych w okolicy Bridgewatch. W planach mamy wolny ale systematyczny rozwój. Wiemy, że potrzeba czasu i zaangażowania by było to możliwe - mamy już w głowie plan przejęcia szlaków handlowych i w późniejszym czasie zawiązania sojuszy, które pozwolą nam utrzymać te tereny. Brzmi strasznie poważnie? Doskonale! Ale nie chcemy być "tymi smutnymi panami, którzy tylko wymagają", Piewcy Chaosu ma być gildią, w której każdy odnajdzie swoje miejsce od casualowych graczy aż po ostrych hardcore'owców. Jesteś którymś z tych typów? Napisz do mnie i dowiedz się więcej na temat dołączenia do gildii!

A z chaosu wyłonili się oni..pierwsi bogowie!
      Mimo, że gildia jest stosunkowo nowa i niegdyś rekrutowała każdego kto potrafi obsługiwać myszkę i klawiaturę oraz przyjmie zaproszenie (nie no serio tak to działało :P) to chcemy zacząć już poważniej inwestować w rozwój naszego wspólnego miejsca... domu w tym wielkim i nieprzyjaznym świecie jakim jest Albion.
      Obecnie gildia posiada wyspę maksymalnego tieru, główny budynek jest na maxa reszta to od T4 do T6, założycielem jestem ja obecnie posiadający 40 milionów sławy, jestem 31 letnim fanem wirtualnej rozgrywki i nie interesują mnie gildyjne dramy lecz dobra zabawa.
      Być może mam zbyt duże "zapalenie" i po prostu dostane po dupie od rzeczywistości, ale hej.. warto być marzycielem bo jak głosi słowo "ten kto nie marzy, umiera", poza tym pozwolę sobie rzucić jeszcze jednym cytatem "Szansa jest wszechobecna, zawsze i wszędzie zarzucaj wędkę, rybę znajdziesz w miejscu, w którym się najmniej spodziewasz." czy jakoś tak :P.
      Dobra ale ja tu się rozpisuje a żadnych konkretów nie ma no to lecimy może dalej?

Co oferujemy?
      Bank gildyjny - Na pewno po jakimś tam czasie i chęci udzielania się w gildii otrzymasz dostęp do banku gildyjnego w którym wrzucamy materiały potrzebne do craftu oraz przedmioty od Tieru 2-giego do 6-tego

Pomoc w rozwoju - już pisałem wcześniej ale nadmienie ponownie, że pomagamy sobie na sposób wszelaki, od poziomowania umiejętności bojowych i sławy po pomoc w ubieraniu się i rozwijaniu zdolności przetwórczych... wychodzimy z założenia, że im silniejszy jest każdy z nas, tym silniejsza jest cała gildia

Uzupełniamy się - każdy wie, że wyćwiczenie wszystkiego jest solidnym kolcem w dup... w szynce, jest niczym cierń w oku dla każdego kto kiedykolwiek musiał wykonać jakiś przedmiot, ale brakowało mu surowca, którego on sam nie miał wyćwiczonego. Im więcej ludzi tym większa szansa na uzupełnienie luk surowców

Pomagamy sobie... tak za darmo! - Oczywiście nie każdy odda komuś mounta wartego 200 000 ale zdarzają się takie wypadki, że oddaje ludziom takie rzeczy i nie tylko ja.. czy to ekwipunek, który nam wypada a go nie używamy, czy stary ekwipunek... jak wyżej: im silniejsi członkowie tym silniejsza całość.

Czego wymagamy?
      No dobra to popisałem jacy to my nie jesteśmy świetni i w ogóle ale co za to? Ano są pewne zasady, których się trzymamy.

Zachowanie - Jako że jesteśmy gildią głównie nastawioną na współprace ze sobą na pewno osoby nadpobudliwe, obrażalskie i czepialskie nie będą mile widziane w naszej ekipie a jeśli jakiś problem wewnętrzny wystąpi z chęcią pomogę jako strona neutralna rozwiązać owy problem. W skrócie: nie lubimy cwaniaków, piesków ogrodnika, obrażalskich i gburowatych, chciwych ludzi. Jesteśmy dla was niczym rodzina, bądźcie mili także i dla nas :).. wszakże z chaosu powstaliśmy jednak staramy się go okiełznać. Cytując na koniec: Nie załatwia się do swojego gniazda.
      Mechanicznie - staramy się szukać ludzi wartościowych dla tego ich poziom sławy nie ma znaczenia o ile osoba chce kontynuować grę w Albionie i jest miła, może do nas przystąpić a na pewno razem damy radę szybko coś z tym fantem zrobić (chodzi mi o małe doświadczenie :P)
      Jednak mimo wszystko im silniejsi jesteście tym lepiej, szukamy ludzi z 500k sławy minimalnie - to tak na pilnego - ale nic nie stopi na przeszkodzie byście dołączyli mając mniej doświadczenia.
      Wiek - no charakter często zależny jest od wieku - wiadomo ludzie młodsi, dopiero kształtują swoją osobowość ale wiem z doświadczenia, że i tu zdarzają się wyjątki.
      Mimo wszystko wiek minimalny jaki musisz mieć by wysłać prośbę o dołączenie to 16 lat, ale nie bój żaby jeśli tego nie spełniasz - wpadnij na discorda i pogadaj ze mną wtedy zobaczymy czy da się coś zrobić :D.

WAŻNE

No i teraz taki trochę plot twist do tego co napisałem wcześniej. Osoby, które chcą w przyszłości bądź na start (o tym napiszę niżej) otrzymać rangę dobrze by było jak by byli doświadczeni, żeby nie byli to niedzielni gracze a jeśli nawet to żeby grali z głową i wiedzieli co, gdzie, jak i dla czego ponieważ naszym filarem mają być dobzi oficerowie, dyplomaci i rekruterzy oraz weterani, którzy dobrą radą oraz organizacją razem przekują nazwę gildii Piewcy Chaosu na słowa wypowiadane przez liderów największych gildii... tego życzę sobie i wam przyszli i obecni członkowie!

Rangi na start? Aż tyle dobroci na raz?
      Ano tak... szukam osób, którzy wraz ze mną poprowadzą gildię, którzy swoją determinacją, chęcią gry i po prostu swoją osobą zbudują silną i poważaną przez innych gildię. Ja położyłem podwaliny, kamień węgielny i wybudowałem coś, co dzięki wam może stać się potęgą! A przynajmniej jedną z większych organizacji w Bridgewatch. Jako, że obecnie reaktywuję gildie powracając do albiona to tym bardziej potrzeba mi ludzi, którzy "ogarną ten burdel"
      Oficer - Moje diamenty, prawa ręka albo nawet i cały stos rąk.. jeśli chcesz prowadzić gildie wraz ze mną to śmiało.. powiedz jakie masz doświadczenie i napisz coś o sobie i co chcesz osiągnąć prowadząc gildię.
      Z-ca oficera - Osoby bardzo ważne, kiedy nie ma oficerów i mnie to oni zarządzają zasobami organizacji, tak jak w powyższym wypadku opisz się i powiedz jak chcesz rozwinąć organizację... w którą stronę pójść
      Dyplomata - Osoba, która będzie miała za zadanie dbać o nasz PR w oczach innych gildii oraz od niej będzie zależało przygotowanie dobrego gruntu pod przyszłe sojusze
      Rekruter - Osoba, która będzie akceptowała członków i nadawała im uprawnienia użytkowników weterańskich, zwykłych i nowych

Zasady?
      Na razie brak jakichkolwiek spisanych sztywnych reguł poza jedną: byciem fair względem do członków gildii oraz oddaniu sprawie gildyjnej... wróg gildii twoim wrogiem, przyjaciel gildii twoim przyjacielem no i każdy członek gildii twoim bratem lub siotrom.

Epilog:
      Dobra i tak dużo się napisałem tak więc pokrótce. Jeśli chcesz dołączyć do aktywnej, kreatywnej i posiadającej potencjał i fajna atmosferę gildii (głównie polskiej aczkolwiek nie jest to sztywna reguła) i chcesz się dobrze bawić poznając przy okazji interesujących ludzi, jeśli chcesz mieć swoje miejsce w Albionie to zapraszam do kontaktu ze mną w grze (jestem czesto i gęsto)
      Postać w grze: Sarigalae bądź tu na forum lub na naszym discordzie:
      discord.gg/4xHWXXc i pisz do mnie czyli KovU (Sarigalae)

DZIAŁAMY GŁÓWNIE NA PUSTYNNYM BIOMIE - OKOLICE BRIDGEWATCH.
      JESTEŚMY OTWARCI NA OFERTY SOJUSZY BĄDŹ JAKO NAJEMNICY WZMACNIAJĄCY SZEREGI INNYCH GILDII.

Jeśli o czymś zapomniałem to dopytajcie :)... trochę się ponawypisywałem (mam nadzieję bez błędów i w miarę składnie chodź o tej godzinie - 1wsza w nocy - to nie jest proste :P)
      Życzę miłego dnia/wieczoru/nocy.

KU CHWALE PIEWCÓW CHAOSU!

The post was edited 2 times, last by Sarigalae ().

• Wierz bądź nie ale przeczytałem twoją ścianę tekstu i napisałeś, że masz 1,8kk czyli jesteś nowym graczem w zasadzie, nie zniechęcaj się...
      ale idź do jakiejś zagranicznej albo polskiej gildii z graczami z doświadczeniem, naucz się troszkę o grze bo stworzenie czegoś od 0 bez podstawowej wiedzy
      o grze będzie trwało wieczność, a w tym czasie znudzisz się grą i zniechęcisz innych nowych graczy do AO.

Nowi gracze zakładając gildie i nie mając pojęcia o grze to jak wysłać dziecko do pracy i powiedzieć mu tylko "pracuj" myślisz że będzie wiedział co robić aby odnieść sukces ?

Nie bierz tego do siebie czy coś, ale mając doświadczenie nabyte w innych gildiach z większym stażem, łatwiej będzie Ci stworzyć coś własnego.
    • Koshei wrote:

Wierz bądź nie ale przeczytałem twoją ścianę tekstu i napisałeś, że masz 1,8kk czyli jesteś nowym graczem w zasadzie, nie zniechęcaj się...
      ale idź do jakiejś zagranicznej albo polskiej gildii z graczami z doświadczeniem, naucz się troszkę o grze bo stworzenie czegoś od 0 bez podstawowej wiedzy
      o grze będzie trwało wieczność, a w tym czasie znudzisz się grą i zniechęcisz innych nowych graczy do AO.

Nowi gracze zakładając gildie i nie mając pojęcia o grze to jak wysłać dziecko do pracy i powiedzieć mu tylko "pracuj" myślisz że będzie wiedział co robić aby odnieść sukces ?

Nie bierz tego do siebie czy coś, ale mając doświadczenie nabyte w innych gildiach z większym stażem, łatwiej będzie Ci stworzyć coś własnego.
      Wybacz kopiowałem tekst ze starego wpisu :D... mam 40m fejmu na ten czas wróciłem po prawie roku nieobecności i już poprawiłem w opisie... byłem w dużych gildiach i zdobyłem owe doświadczenie.. fakt faktem mój błąd bo musiało mi gdzieś umknąć w redagowaniu tekstu ale i tak dziękuję za odpowiedź Koshei ^^