siyah ekran

• Bu problem oyunun betasından beri var. Bende de aynı sıkıntı var. Exitlag programını satın aldım. O şekilde oynuyorum. Bir çözümü yok. Programı kapattığım anda harita geçişlerinde direk düşüyorum. Program ile birlikte günde 1 en fazla 2 kere düşüyorum. UAC sanallaştırmasını bir arkadaş açıklamış ama bende de işe yaramadı maalesef. Exitlagın aylık ödemesinin bitmesine birkaç gün kala gelir forumlara bakarım çözüm bulunmuş mu diye. Yine o amaçla buradayım. Ama bir çözüm yok henüz.

Not: Exitlag bir VPN programıdır.
    • harita geçişlerinde black screen yiyorum ben sürekli girince de ölmüş oluyorum, ingilizce bölümlere yazdım ordaki modlara mesaj da attım log felan istemişler gönderdim ama cevap veren yok premium aldık para resmen boşa gitti sürekli oyundan düşürüyor herşey güncel kurduğum dosyaları alıp işyerindeki bilgisayara kopyaladım orda sorunsuz çalıştı evdeki bilgisayar daha iyi ikiside süperonline kurulum sıkıntılıydı ondan kopyaladım kurmadım. launcher kurulumunda işkence çekiyor dosyaları indirirken hiç stabil değil bazen hata verdiği bile oldu ( 5-6 kere baştan kurdum) , başka hiç bir online oyunda böyle sıkıntı yaşamadım. exitlag günde 1-2 kez düşürerek çalıştı onun dışında sorunsuz niye kimse bu duruma bir çözüm bulamıyor çok sinir bozucu. muhtemelen easy anti cheat harita geçişlerinde bişey denetliyor ya da oyun bilmiyorum sonra bizi atıyor zaten hemen düşmüyosun belli bi alanda yapılan herşeyi görebiliyorum benim karakterde hareket ediyormuş gibi oluyor ama düşmüş 20-30 saniye sonra belli oluyor skiller çalışmayınca anlaşılıyor ya da at sprinti açılmayınca ya da attan inemeyince.
      bu sorunu yaşayan çok fazla insan var.
      bu arada uac sanallaştırması yönetici modunda açmayla aynı şey hiç bir işe yaramıyor bunu yazan vatandaş heryere yapıştırmış