Głupio Wyszło rekrutuje!

• 1. Nie wyzywam, nazywam cię tak jak na to zasługujesz.
      2. "Sam wywnioskowałem". Cytując mój punkt. "Sami sobie historie wymyślacie".
      3. Tylko, ze gildie które były w north były średnie lub bardzo słabe. Pomijając kwestie, że wy nas zalewaliście na 21 utc, my was na 18 utc. Żadna z naszych gildii czy połączonych gildii nie dałaby rady wam/Finalom czy tam Sankcie 1vs1. Różnica jest taka mój kolego drogi, że wy nawet jak macie okazje walczyć z kimś 1vs1 na równych liczbach i z przeciwnikiem o równym poziomie to i tak wybieracie opcje - zalewanko.exe bo idzie info na comsach i całe poe się zjeżdża. I nie mąć, bo dobrze wiem jak funkcjonuje callerski TS w poe. Dlatego ten "alliance" jest tak chujowy i każdy spoza niego Ci to powie.Nie bez powodu Ciry poszły na thetford się bawić, gdy wy żeby wygrać z przeciwnikiem musicie zalewać. Czy to Paradise czy BA czy Enosis swego czasu czy nawet RNG+20 osobowe gildie na niszczenie HO Braterskiej. Vio samo nie jest w stanie obecnie nic ugrać. Bo są po prostu słabi. A raczej wasz sojusz W1N.
      streamable.com/cvvo4b
      Ps. Wiecie jeszcze jak wgl się w tą gierkę gra?

Więc wnioski są proste. Albo zalewacie bo wam każą, albo inaczej już nie umiecie bo wasz poziom jest tak niski, czyli...postępujecie tak samo jak North? Jeśli tak, to jestem w stanie zrozumieć waszą decyzję. Bo jestem zdania, że co innego zalewać gównogildie lub gównogildiami a co innego zalewać dobrymi gildiami inne gównogildie. Mi osobiście by sprawiało fun jakbym miał gildie 60~ ludzi i rzuciło się na mnie 140~ bamboli + deff pozycja. Co innego gdy jesteś gównogildią mającą 60 ludzi i rzuca się na Ciebie 140 dobrych graczy (chodzi mi o gildie).

Poe ma szansę na równe fighty czy tam sprawiające fun, ale wolą zalewać. Dla loota i objective Reasumując. Vio obecnie to kupa, jeżeli miałbym do wyboru Scoie i Vio to wybrałbym to pierwsze, bo jak mówiłem - chociaż bym się po polsku dogadał i nie byłbym meatshieldem jako zastępstwo Bloco.
    • Na resetach dostaliście w pizde do zera, od samego sojuszu W1n i to nie raz, a dwa razy, więc takie pierdolenie to możesz sobie wsadzić gdzieś. Na obrone ho RNG, przyszło jakieś 150 osób, wiec jak w 60-70 osób mieliśmy was podjąć? Mieliście cały sojusz enosis, + jeszcze 2% archów i coś tam jeszcze, więc bitch pls. ;O Takie szukanie na siłe chuja do dupy, a tak naprawdę to pierdolisz głupoty. Pozdrawiam. ;)

PS. Niejednokrotnie podejmowaliśmy 70vs240, 70vs200, etc. samymi violets na zamku i to wygrywaliśmy, także śmieszy mnie to co piszesz. XD
    • yaga.sk/killboard/battle.php?id=116706101
      yaga.sk/killboard/battle.php?id=116702145 - Tutaj masz te 2% Archowe.
      yaga.sk/killboard/battle.php?id=112814436 tutaj jakiś inny BB od poe z losowego dnia, jest ich więcej jakby mi się chciało szukać.

Jeżeli chodzi o obronę ziemianki to mieliśmy jakieś 120-140 ludzi max. Z czego były to raczej średnie gildie lub gówniane.

My jakoś was podjęliśmy 50vs100, nawet wiedząc że to będzie wipe do 0, wy nie mogliście? BO balls > Vio Balls?
      yaga.sk/killboard/battle.php?id=115371108

To niezłe "dostaliście w pizdę do zera, OD SAMEGO SOJUSZU W1N" xd
      yaga.sk/killboard/battle.php?id=115362374

Nie rozumiesz mnie Arkapiesku, możliwe że robiliście te (raz czy dwa) 70vs200, ale jakieś kilka miesięcy temu - chociażby na sojusz north którego byłem współzałożycielem. Pije do tego, że Vio kiedyś może i coś grało, ale obecnie to jest kiepska gildia z kiepskim sojuszem (odnoszę się do W1N, nie poe) która jest mięsem armatnim. Bo do tego piłem od początku, że Vio się stoczyło i ich poziom jest słaby. I jeżeli miałbym wybierać poza Scoia i Vio wybrałbym to drugie (bo Ci pierwsi coś chociaż grają).

yaga.sk/killboard/battle.php?id=116577145
      yaga.sk/killboard/battle.php?id=116272189
      yaga.sk/killboard/battle.php?id=122059539
      yaga.sk/killboard/battle.php?id=122054107

yaga.sk/killboard/battle.php?id=121570699 trochę scrollowania i równe liczby.
      Lecimy dalej

yaga.sk/killboard/battle.php?id=121423108 - o klasyczny przykład meatshield
      yaga.sk/killboard/battle.php?id=121414521 xd
      yaga.sk/killboard/battle.php?id=121162723
      yaga.sk/killboard/battle.php?id=121353728

nie no dobra nie chce mi się dalej szukać. Klasyczne bitki poe w sumie, gdzie Vio mając przytłaczającą przewagę coś zrobii (jak każdy w sumie), ale gdy wróg ma niewiele mniej enemy/równe liczby to jest typowym mięsem armatnim jakim kiedyś było Bloco. Zalewanie w tej grze jest od zawsze w sumie, nie ukrywam. Każdy to robi w większym lub mniejszym stopniu bo czasami objective > walka i to niepodważalny fakt bo czasami trzeba coś przejąć lub obronić nieważne jakim kosztem by potem móc walczyć. Ale Poe tak ma co CTA, dosłownie.

Filmik który mnie zachęcił do napisania tutaj tak wgl.

Nie będę już więcej odpisywać bo mi się szczerze nie chce, straciłem na to łącznie 30min, o jakieś 20min za dużo moim zdaniem. A swoje racje raczej udowodniłem. Wy poza słowami i filmikami w 5fps na których i tak zresztą nic nie widać nie daliście. Pzdr z fartem
    • Piesek sczeka, hau, hau. Wrzucanie killboarda z resetów, na którym HANEDELE i CONFLICTY byli naszymi przeciwnikami tak samo, więc szczekaj dalej. Zobacz sobie na filmiku z resetów, kogo rozpierdalamy.
      Wrzucasz pare killboardów, gdzie to enemy jest więcej, ale po co, skoro nigdzie ci nie powiedziałem, ze nie zdarzy mi sie zalać albo coś? Odnieśliśmy sie do bitek na GW, a ty pierdolisz coś o ogólnych bitkach Violetsów, lol. Są bitki, gdzie mamy więcej, są bitki gdzie mamy mniej i nikt sie tego nie wypiera. PS, to ze podjeliście 50vs110 na resetach, nie musi znaczyć ze macie jaja.
      Zobacz sobie też timery bitek. Gramy praktycznie każdy timer jeśli mozemy, czy to 12utc czy to 15utc i potrafimy spullować dobre liczby.
    • Panowie, proszę o spokój i kulturę. Załoga oficerska Głupio Wyszło szanuje każdą gildię, nawet Violets, która nie raz stawiała się na bitwach w roli naszego oponenta. To tylko gra i wszyscy staramy się wyciągnąć z niej jakiś fun.

Dzisiaj np. miała miejsce bitwa której koniec był transmitowany na AlbionTv:
      twitch.tv/videos/741918803?t=00h36m54s

Gildia Violets niestety została przez nas przejechana, w sytuacji gdy nie mieliśmy już sił i walczyliśmy resztkami. Sytuacja aż prosi się o wrzucenie kilku żarcików czy jakieś wyzwiska pod adresem Arka i jego ludzi, bo ich battlebaordy są katastrofalne, ale jedyne co chce im powiedzieć to GF panowie, bo ostatecznie, to oni i sojusznicy wyszli zwycięsko z clustra. Raz na wozie, raz pod wozem jak to się mówi.

Jednocześnie chciałbym zachęcić wszystkich nowych i starych graczy do dołączenia do Głupio Wyszło, gdzie codziennie staramy się o dobry content zvz, niezależnie z kim walczymy! GW rekrutuje.