Głupio Wyszło rekrutuje!

• Głupio Wyszło rekrutuje!

Kim jesteśmy?
      Młodą gildią PvP prowadzoną przez grupę weteranów stawiających zabawę, dobre bitki i wspólną grę na pierwszym miejscu. Aktualnie jesteśmy na etapie
      powiększania naszej ekipy zvz.

Jeśli jesteś nowy i nigdy nie miałeś okazji uczestniczyć w bitkach 100vs100 to nie ma nic strasznego :)
      Wpadaj, wszystko wyjaśnimy, podlevelujemy na dungeonach, wzbogacimy cie na pk a potem pokażemy jakie sety założyć na początek by odrazu nie paśc i mieć z tego super zabawe!

Jeśli jesteś doświadczony to zapraszamy cię do naszego bomb squadu! Na CTA jak będziesz dobrze clapował, znajdzie się dopałka chętna cie dopalić
      tak byś sclapował jeszcze bardziej :)

Co oferujemy?
      - Codzienny kontent PvP (Ganki/ZvZ)
      - Szybki rozwój
      - Pomoc doświadczonych graczy. Serio rozumiemy że nie każdy się Rambo urodził i chętnie ci w tym pomożemy!
      - Dużą dawkę humoru
      - Siedzimy w Forcie Sterling
      - Aktualnie jesteśmy w sojuszu LIONS co oznacza bezpieczne tereny do zbierania i farmienia :)

Czego oczekujemy?
      - Korzystania z discorda i teamspeaka
      - Posiadania ukończonych przynajmniej 16 lat
      - Dystansu do siebie i gry. Cytując klasyka:

Jak zacząć grać z nami?

Wbijaj na discord i zapraszamy Cię na kanał rekrutacja!

discord.gg/CH6Zvry

The post was edited 1 time, last by Walll ().

• dzonyrambo wrote:

Chwalenie się bomb squadem fajnie wygląda ale w praktyce tylko debil nie potrafi tego ugrać. Idziesz sobie idziesz, jesteś względnie bezpieczny, widzisz dużo ludzi no to podbiegacie i rzucacie E. Nikt tego nawet nie kontruje. Main zerg i tak bierze na siebie cała uwagę. No ale przynajmniej coś robicie więc powodzenia.
      Dokładnie to samo można powiedzieć o głownym zergu że tylko "E" klika :D
      Docelowo bedziemy grali jako wlasna flanka ale nie odrazu Rzym zbudowano! :)
    • Walll wrote:

dzonyrambo wrote:

Chwalenie się bomb squadem fajnie wygląda ale w praktyce tylko debil nie potrafi tego ugrać. Idziesz sobie idziesz, jesteś względnie bezpieczny, widzisz dużo ludzi no to podbiegacie i rzucacie E. Nikt tego nawet nie kontruje. Main zerg i tak bierze na siebie cała uwagę. No ale przynajmniej coś robicie więc powodzenia.
      Dokładnie to samo można powiedzieć o głownym zergu że tylko "E" klika :D
      Wyrwałeś tekst z kontekstu kompletnie pomijając resztę... Każdy kto chociaż widział jak działa bomb squad doskonale rozumie o co chodzi
    • Dzień dobry,
      jestem Oranqe, dołączyłem do gildii ok. 20 dni temu, jako zwykły przeciętny gracz, którego wiedza o grze nie przekraczała dalej niż granice niebieskiego miasta. Początek był trudny, jak to w każdej grze bywa, nie znałem ludzi, nie wiedziałem, które przedmioty łączną się ze sobą tworząc "dobre" wyposażenie, a czarna strefa brzmiała tak mrocznie, że aż ciarki mnie przechodziły. Wszystko to zmieniło się, gdy współtowarzysze wytłumaczyli mi, jak gra wygląda na wyższym poziomie tam, gdzie pole bitwy zalewa potok szkieletów. I tak mijał dzień za dniem. Mimo tego, że jestem nadal początkującym graczem, gdyż 20 milionów sławy to nie tak dużo, to wiele się nauczyłem dzięki członkom gildii, poznałem smak bitwy oraz przyjemność zabijania graczy, za co serdecznie dziękuję.
      Thank ju gajs <3 :love:
    • Naprawdę super gildia, mam przyjemność grać z nimi od 10 dni a czuje się jakbym grał z chłopakami co najmniej pół roku. Naprawdę duże wsparcie ze strony całego składu. Każda godzinka spędzona z nimi w grze przynosi wiele frajdy i wiedzy, wytłumaczą wszystko od początku do końca i nakierują na odpowiednią drogę rozwoju postaci. Podejście do gry mają naprawdę profesjonalne. Szczerze polecam każdemu tą właśnie gildie, przyjmą cię i naprawdę dobrze ugoszczą w swoich progach. Ja osobiście dzięki chłopakom zrobiłem niesamowity progres i cieszę się że trafiłem właśnie do nich ❤
    • Miałem tą przyjemność, a raczej NIE PRZYJEMNOŚĆ być w tej "gildii". Na początku wszystko fajnie pięknie, nauczymy bla bla bla. Zależało mi bardzo na kulturze graczy i co? I to że praktycznie cały czas musiłem być wyciszony, przekleństw masa, wyzwisk masa i zamiast kawy o południu lider pije KUSTOSZA. Dla mnie to nie jest do przyjęcia, miesięcznie do zapłaty 5M, już widykacje na mnie wysłali za 2 dni pobytu w tym przychodku, boję się o siebie że sprawa trafi do sądu a wtedy komornik wkroczy do akcji, albo nawet gorzej, łyse głowy zapukają pewnego dnia. Dla osób które się nie boją i lubią przeklinać ok, dla reszty uważajcie na nich!!!111oneoneone