Lider "dovidoff" gildia: tygrysi majestat

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Lider "dovidoff" gildia: tygrysi majestat

Witam serdecznie graczy Albiona!
      chciałbym informacyjnie przedstawić wam mendę społeczną, która powinna być wypleniona nim się jeszcze nauczyła mówić.

Nie dalej jak półtora miesiąca temu istota ta gościła w naszych szeregach (ArsMoriendi) nie całe 2 dni. Nie spodobało się panu za bardzo więc postanowił na własną rękę nas opuścić (wcześniej nas wyzywając) i wrócić do swojej wszechmocnej i wybitnej gildii (ironia).
      Z tego oto powodu iż u nas był, miał też możliwość dostania się na naszą wyspę. Zasada u nas jest prosta każdy się szanuje wobec czego mamy zaufanie do każdego naszego członka, więc skrzynia była publiczna (i tutaj zaczynają się schodki).

Owy lider tygrysiego majestatu (tak, specjalnie napisałem z małych) okazał się zwyczajnym złodziejem :) co jest udokumentowane na załączonej fotografii :)

15.02.2020 wyciągnął przedmioty będące własnością naszych graczy. Nie jest dla nas jakakolwiek szkoda, bo wyceniam kradzież na ok. 10-15 milionów. Chcę tylko zaznaczyć, że jest osobą skłonną do wyciągania łap po nie swoje przedmioty i nie należy gnidzie ufać. Jest to również informacja dla graczy, którzy chcieliby dołączyć do jego gildii bądź stworzyć sojusz, patrzcie komu ufacie :) tyle ode mnie.

dovidoff-ie, jeśli to czytasz: kij ci na plecy, renifer na klatę. Jesteś zwykłą parówą nie posiadającą ani skilla ani honoru, pozdrowienia od ArsMoriendi, mam nadzieję, że ludzie przejrzą na oczy i się zwyczajnie od ciebie odwrócą lamusie.

Amen.
      Images
      • dovidoff śmieć.png

277.57 kB, 830×680, viewed 89 times