Sürekli Oyundan atmasının çözümü

• Sürekli Oyundan atmasının çözümü

Merhaba arkadaşlar sürekli oyundan atıyorsa programsız ( vpn kullanmadan ) çözdüm.Sorun yaşayanlar ulaşırsa sevinirim.Herhangi program kullanmadan çözebiliyorsunuz.

Edit :

1. adım :

Oyuna giriyorsunuz.Girdikten sonra görev yöneticisini açıyorsunuz ( Kesinlikle karakterinizi seçip oyuna girdikten sonra görev yöneticisini açmanız lazım )

2. adım :

Oyuna girdikten sonra görev yöneticisinde ayrıntılar sekmesine tıklıyorsunuz ve albion-online.exe 'yi bulup sağ tıklıyorsunuz

3. adım :

sağ tıkladıktan sonra UAC sanallaştırmasına tıklıyorsunuz ve sanallaştırmayı etkinleştir diyorsunuz.

Tüm yapmanız gerekenler bunlar.Bende oyuna girdiğimde geri atma , oyundan atma , siyah ekran , biri hesabınıza girdi gibisinden problemler yaşıyordum.Bunu yaptığımdan beri ne oyundan atıyor ne siyah ekran ne de herhangi bir şey.Ben 1 ay exitlag'a para verip ücretli vpn ile bağlandım para vermek istemediğim için biraz kurcaladım ve şahsen bende işe yarayan bu çözüme ulaştım.Umarım sizin de işinize yarar

Önemli Not : Her oyuna girdiğinizde bu işlemi yapmak zorundasınız.Oyunu kapatıp açtığınızda sıfırlanmış oluyor bu yaptığımız.

Umarım işinize yarar iyi oyunlar

Edit : Bu işlemleri yaptıktan sonra görev yöneticisini kapatmayınız
      Oyuna başlamak için referans linki : https://albiononline.com/?ref=8GF86Z6R4C

Discord : Düttürü Çaça #3827

The post was edited 6 times, last by Cacalas ().

• Arkadaşlar çok özür diliyorum geç cevap verdim baya.Buraya normalde bende işe yarayan çözümü en net haliyle yazmıştım ama şu oyunda o kadar çok egoist türk var ki bıktım bu insanlardan.Çoğu sorun yaşayan insanlara özel mesaj atıp yardım etmek istediğimi söylediğimde aşağılık kompleksi durumu içerisinde cevap verince konuyu komple sildim ama yine de yazayım 2-3 egoist ınsan yüzünden diğer Türk arkadaşlarım yararlanmamasına üzülürüm ve umarım işinize yarar.

1. adım :

Oyuna giriyorsunuz.Girdikten sonra görev yöneticisini açıyorsunuz

2. adım :

Oyuna girdikten sonra görev yöneticisinde ayrıntılar sekmesine tıklıyorsunuz ve albion-online.exe 'yi bulup sağ tıklıyorsunuz

3. adım :

sağ tıkladıktan sonra UAC sanallaştırmasına tıklıyorsunuz ve sanallaştırmayı etkinleştir diyorsunuz.

Tüm yapmanız gerekenler bunlar.Bende oyuna girdiğimde geri atma , oyundan atma , siyah ekran , biri hesabınıza girdi gibisinden problemler yaşıyordum.Bunu yaptığımdan beri ne oyundan atıyor ne siyah ekran ne de herhangi bir şey.Ben 1 ay exitlag'a para verip ücretli vpn ile bağlandım para vermek istemediğim için biraz kurcaladım ve şahsen bende işe yarayan bu çözüme ulaştım.Umarım sizin de işinize yarar

Önemli Not : Her oyuna girdiğinizde bu işlemi yapmak zorundasınız.Oyunu kapatıp açtığınızda sıfırlanmış oluyor bu yaptığımız.

Umarım işinize yarar iyi oyunlar

The post was edited 1 time, last by Cacalas ().

• xBlackLotusx wrote:

çözüm için teşekkürler denedim ama sorun devam ediyor bakalım diğer arkadaşlarda nasıl sonuç verecek
      Hocam oyuna girip karakterinize girdikten sonra görev yöneticisini açıp denediniz değil mi? Çünkü bazen olmuyor komple kapatıp oyunu açıp play deyip daha sonrasında karakterinizle oyuna girdikten sonra görev yöneticisini açıp ayrıntılar sekmesinden UAC sanallaştırmaya tıklayıp açılan pencerede sanallaştırmayı etkinleştir demeniz gerek.Bazen bende de olmuyor çünkü komple kapatıp dediğim gibi yapmanız lazım ne alakası var bilmiyorum ama anlattığım gibi yapınca düzeliyor bende her şey.Umarım tekrar denediğinizde yardımcı olur bu dediklerim.

Edit : Görev yöneticisini kapatmayın hep açık kalsın

The post was edited 1 time, last by Cacalas ().

• xBlackLotusx wrote:

Cacalas wrote:

Edit : Görev yöneticisini kapatmayın hep açık kalsın
      bunu yaptıktan sonra düzeldi artık siyah ekran yemiyorum bunu ingilizceye çevirip bugs tarafında bir başlık açalım derim geliştiriciler farkına varıp kalıcı bir çözüm üretebilir
      @Koray Hocam artık ilgilenir misin zahmet olmazsa ? Çoğu Türk hatta yabancı oyuncuların oynayamama problemini deneme yanılma yoluyla buldum.İngilizce pek yeterli olmadığı için bu durumu iletir misin? Çok büyük bir problemin özellikle albion'un sırf bu bug için oyuncu kaybını engelleyecek çözümünü buldum baya ödüllendirmeniz gerek beni

• bende de işe yaramadı anlamadım yazdığın gibi yaptım herşeyi ama olmadı sen denetim masasından kullanıcı hesabı denetimini en yüksek seviyeye mi getirili yoksa en düşükmü onun ekran görüntüsünü alıp atabilirsen sevinirim. söylediklerini ilk yaptığımda yarım saat bir sıkıntı olmadı ama sonra aynı sıkıntıları tekrar yaşamaya başladım.
    • Dostum dediğin gibi yaptım, 3 kere tamamen kapatıp denedim ama işe yaramadı test etmek için banka ile market arasında gidip geliyorum, siyah ekran verdi veya bağlantı koptu. Oyunu steam üzerinden mi yoksa kendi launcheri üzerinden mi oynuyorsun, bide superonline mı kullanıyorsun?