Gildia casualowa "ArsMoriendi"

• A ja się misiu wcale nie chwalę ;p pokazuję w jaki sposób działamy, spędzamy czas w grze, mam parę materiałów "small scale zvz", gdzie walka jest wyrównana, bądź przeciwnik ma przewagę liczebną, ale czekają na swoją kolej- złożę z tego osobny filmik :)
      Dodatkowo.. jesteśmy postrzegani bądź chcemy być jako "casual", także rozumiesz... żadni z nas eksperci + ze mnie żaden jutuber D:

pozdrawiam legendy Albionowego podwórka :)!
    • Ej! Nie misiuj mi tutaj :P
      Nie no spoko, luz ja się nie czepiam ;) Opisu żadnego nie dałeś do filmu ( a przydałby się choć krótki) to tak odebrałem że się "chwalicie" ;)
      A pamiętasz chyba jaki jestem... mam specyficzne poczucie humoru ;) Jak już przy oglądaniu zaświtał mi pomysł na żart to nie mogłem się powstrzymać i musiałem napisać :D
      Tymczasem czekamy na następne filmiki (ja tam lubię pooglądać ;) )
      I trzymaj darmowego *bumpa* :)

Pozdrawiam również ;)
    • Oglądanie ganków to też sztuka jeżeli ktoś pokaże za dużo (nick którego nie można wypowiadać) udostępniał filmiki z wypadów na roal a potem się dziwił że za dużo policji i że przewozy nie jeżdżą. Pokażesz za mało to powiedzą że w 10 łapiesz target... Przy tych ułatwieniach dać się złapać to śmiech na Sali średnio ogarnięta osoba nie powinna nie mieć problemu z ucieczką jak sobie nie radzi niech sobie zorganizuje obstawę bo przecie jest w sojuszu w którym jest 2k ludzi
    • Jamej wrote:

Oglądanie ganków to też sztuka jeżeli ktoś pokaże za dużo (nick którego nie można wypowiadać) udostępniał filmiki z wypadów na roal a potem się dziwił że za dużo policji i że przewozy nie jeżdżą. Pokażesz za mało to powiedzą że w 10 łapiesz target... Przy tych ułatwieniach dać się złapać to śmiech na Sali średnio ogarnięta osoba nie powinna nie mieć problemu z ucieczką jak sobie nie radzi niech sobie zorganizuje obstawę bo przecie jest w sojuszu w którym jest 2k ludzi
      Widzę że kolejny inteligent ganker który powie no są teraz take ułatwienia że łatwo uciec... Prawda jest taka że jak ty z ziomkami umiecie gankować to te ulatwienia nie będą miały większego znaczenia bo to działa w 2 strony a nie tylko że ten co ucieka jak jest chujowy to zginie.
      1. Ma dość duże znaczenie wcześniej zarabiało się około 50-60kk na 2 godziny przy grupie 10 osób teraz jak jest 25kk to jest dobrze, tylko jest jeden szkopuł że teraz trzeba około 16 osób więc jest różnica w zarobkach. Zresztą im bezpieczniej tym ceny wszystkiego niższe (itemow t6 nie opłaca się podnosić z ziemi buty kaski po 15k zbroje 20k śmiech na sali) ja się nie martwię o premium bo w każdej chwili mogę sobie kupić na 3 lata