RAGE CONTROL

• - Nick FirstakeNN
      - Isim: Alpkan
      - Yas: 20
      - Daha once oynadiginiz Guildler: inanin hatirlamiyorum zamaninda 2 tane buyuk yabanci guildte birde kendi actigimiz turk guildinde bulundum.

- Albion online bilginiz :7

-Oyun içi Ekonomi düzeyiniz : 6

--Peki biraz anlatsana neden Biz : Acikcasi uzun bir aradan sonra oyuna geri donmek icin bir firsat oldugunu dusunuyorum ve benim icin hem aktiflik acisinda hemde turk arkadaslar edinme acisindan iyi bir deneyim olucagini dusunuyorum sizin guildinizi secme sebeplerim arasinda aktiflik ve bu kadar detayli bir kayit olmasininda etkisi var.
    • - Nick JannJann
      - Isim: Can
      - Yas: 21
      - Daha once oynadiginiz Guildler: blue army nin alt guildindeydik cok uzun zaman oldu hatırlamıyorum ismini
      - Albion online bilginiz :5
      -Oyun içi Ekonomi düzeyiniz: 4
      --Peki biraz anlatsana neden Biz :
      arkadaşlarım la türk guild ararken en aktif sizin oldugunuzu gördük aktif oyuncular arıyorduk
    • -Nick :Pismail
      -İsim :İsmail
      -Daha önce oynadiğiniz Guildler: KDS

-Albion online bilginiz: 8

-Oyun içi Ekonomi düzeyiniz :7

Öğrenciyim, aktif saatlerim değişiyor.
      Oyunu tanıdıklarım ve türk oyuncularla oynamak isterim.
      Guildden Ramaz'ı ve Arqe'yi tanıyorum KDSdeyken beraber GvG geçmişimiz de var. ZvZ lere aktif katılmışlığım var, ancak çok uzun zaman oldu.
    • - Nick Sedatpeker
      - Isim: Cankut
      - Yas: 31
      - Daha once oynadiginiz Guildler: Nilfgaard - justagame - Bluearmy - Friendzone

- Albion online bilginiz :9

-Oyun içi Ekonomi düzeyiniz : 8

Daha önce aranızda bulunmuştum irl sebeplerden ötürü oyuna ara verdim. tekrar döndüm guildinizde bir kaç arkadaşım var (Roboshock)

Images
      • 416f2cf214c47311904fc597345d441f (Medium).jpg

236.42 kB, 1,366×727, viewed 31 times
    • Nick:Brencor
      İsim: Hüseyin
      Daha Önce Oynadığım Guildler: nilfguard , Sun , friend zone
      Albion Bilgim: 6
      Ekonomi: 7

Guilde katılmak isteme sebebim ,guildinizde yakın 1 2 arkadaşımın olması ,.ve onların tavsiyesi üzerine başvuru yaptım.
      Images
      • Adsız.png

893.71 kB, 1,000×418, viewed 27 times

The post was edited 4 times, last by darkseries ().

• - Nick Atonas
      - Isim: Mehmet
      - Yas: 22
      - Daha once oynadiginiz Guildler: Pretige I">- Albion online bilginiz :4

-Oyun içi Ekonomi düzeyiniz : 4

aktif saatlerim değişkenbir gün 2 saat de online olabilirim 7-8 saat de olabilir.

--Peki biraz anlatsana neden Biz .s ? : Yakın bir arkadaşım sizin guildde beraber daha rahat oynayabilmek için ayrıca daha fazla insanla tanışıp ortam edinerek beraber bir şeyler yapmak ve tabiki oyunun inceliklerini tecrübeli oyunculardan öğrenmek.

">
    • - Nick extensorus
      - Isim: Tolga
      - Yas: 19
      - Daha once oynadiginiz Guildler: Ravenloft- slavesoft

- Albion online bilginiz :9

-Oyun içi Ekonomi düzeyiniz : 8.5

--Peki biraz anlatsana neden Biz .s ? : guilde katılmak istiyorum çünkü aksiyon seviyorum ayrıca artık dramadan sıkıldım.

The post was edited 2 times, last by extensorus ().

• Afrail wrote:

Display Spoiler
      guilde discord üzerinden başvuru yaptıktan sonra bir recruiter ile yaşadığım diyalog, guildiniz için utandırıcı bir durum

Dostum öncelikle "guildiniz için utandırıcı bir durum" vs gibi ithamlarda bulunmadan önce özel mesajların ifşa edilmesinin etik kurallarına uymadığını bilmen gerekirdi.

Kaldı ki afişe ettiğin diyalogun arka planı, başı, sonu belli değil. "Seni guilde almıyorum" cümlesinde utanılacak ne var o da ayrı tartışma konusu. Neticede Recruiter yetkisi verilmiş bir arkadaş. İstediğini alır istediğini almaz. Kendisine bu konuda güvenilmeseydi böyle bi yetki verilmezdi zaten.

Dediğim gibi bir hakaret ya da aşağılama içermeyen olumsuz cevabın neresinden utanmamız gerekiyor anlamış değilim.

Ve tekrar söylemem gerekiyor özel mesajların gelip bu konu altında bu şekilde paylaşılması da hiç iyi niyetli bir davranış değil ve tam olarak "kötü söz sahibine aittir" sözünü icra etmiş bulunuyorsun. Utanman gereken bir davranışta bulunduğun için.

İyi forumlar.

The post was edited 1 time, last by Zulmer ().

• İlk olarak burada özel mesaj gibi bir durum yok ama ifşalıyorum evet diğer oyuncuların oyundan guild profilindeki discord adresine gelip başvuru yaptıklarından sonraki karşılaşacakları muhtemel recruiter üslubunu burada herkesin görmesinde bir sakınca yok.

Burada benim utanmam gerektiğini söylüyorsun lakin hiçbir şekilde objektif olmadığını recruiterini maksimum seviyede savunarak belli ediyorsun ve benim hata yaptığım bir durummuş gibi yansıtmana da hiç gerek yok ;)

Burası bir forum başvuru platformu değil, değil mi? Bende guild ile etkileşimim sonucunda yaşadıkları mı aktarıyorum bunda utanılacak bir şey yok ?

Başı sonu belli değil kısmına da bir açıklık getireyim discord da yazılan şekilde başvurumu ve karakter fotoğrafımı attıktan sonra sadece recruiterler ile iletişime geçtim ardından bu şekilde bi diyalog oldu ve başvurduğum mesaj discord dan bir yetkili tarafından silindi.
    • @Afrail

Şimdi discordumuzda forum gönderimizin altına başvuru formumuzu Türkçe bilen birinin anlayabileceği "Türkçe" dilinde yazmışız ve devamında da diyoruz ki "foruma bir şey yazmadan bize geri dönüş yapmayın almıyoruz" sen bunun neresini anlamadın da recruitera "aYnI şEY yAzIYoRr" diye mesaj atıyorsun ? Art niyetli biri olduğunu anladığı için adam "kusura bakma seni almıyorum" yazmış.Herhangi bir başvuru formun bile yok adama direkt böyle mesaj atıyorsun.Bravo kanka yaşadığın " problemi " buraya yazmakla iyi yapmışsın boş soytarı seni.