Iron Hand - Guild Tanıtım

• Iron Hand - Guild Tanıtım

Iron Hand, 10 yılı aşkın World of Warcraft geçmişi ile aktif en eski WoW guildlerinden biri olarak Albion Online macerasına katıldı. Guild Wars ve Black Desert Online gibi diğer oyunları denemiş, içerisinde 20 yıllık dostluklar barındıran, WoW'u vanilla zamanından beri oynayan ve WOTLK ek paketi ile kurulmuş guildimizin tek amacı güzel arkadaşlık ortamında eğlenmektir.

Yaş ortalaması yüksek olan guildimizde saygılı üsluba özen gösteriyoruz ve bununla birlikte yaş sınırımız da yoktur. Biz yaş standardı olarak kendisine ve çevresindekilere saygılı olmayı baz alıyoruz.

İşten, okuldan geldikten sonra stres atmak için bir araya gelen topluluğumuzda huzursuzluk çıkartacak olaylara izin vermeyiz. Mizacımız sert gözükse de amacı sadece eğlenmek olan kişileriz. 10 yıllık geçmişimizde sosyal hayatta da görüştüğümüz dostluklar kurduk ve bize yeni renkler katacak proaktif arkadaşlar arıyoruz. Saygılı üsluba sahip, aktif ve eğlenceli ortamımıza katılmak isteyen oyuncuları bekleriz.

Albion Online gibi global bir oyunda maalesef negatif üsluplu, despot, ilgisiz ve suni kalabalığı olan topluluklardan çok daha farklı ve tecrübeli yapımız ile Semi-Hardcore seviyede kaliteli başarılar elde etmeyi arzuluyoruz. Oyunun ana içeriğini tüketmede bize eşlik edebilecek pozitif düşüncede, gelişmeye ve yardım etmeye uyum sağlayabilecek arkadaşlar aramıza katılabilirler.

Guild olarak birçok Albion online içeriğinde tecrübeliyiz lakin end game contentine yeni yeni ayak uydurup en verimli şekilde gelişmeye çalışıyoruz.

-Haftanın belirli günlerinde düzenli PvP yapılır.
      -Düzenli dungeon kurulabilecek aktiflik mevcuttur.
      -Open World PK ve Mage Raidler ile aktif PvP sunulur.
      -Gelişim için ilgilenen tecrübeli bir ekibe sahibiz.

İletişim için aşağıdaki karakter isimlerine özel mesaj atabilir veya direk discord'umuza katılıp bize ulaşabilirsiniz.

Gilrance - YolluTambil - Ecthelionn - Usunji

discord.gg/xYPGrjW
    • Merhaba arkadaşlar. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum: Arkadaşlar dungeon dönmek için guild açmışlar. Demişsiniz de aktif Pvp sunuyoruz diye, eğer pvp anlayışınız kendi discord chatinden arkadaşınız olan "SetoSama" yı,o zamanlar başka klandaymış sonradan o da geçmis "IronHand" guildine, üzerinde t6, t7 en ucuz itemleri aldırıp sürekli kendi adamlarınızdan olan "Giardiel"e öldürtüp fame point transfer yapmaksa evet bence gerçekten çok "AKTİF" PvP contenti olan bir guildsiniz. Şimdi diyeceksiniz ki hayırdır nereden geldi bu sallama diye aşağıya da gerekli linkleri ve ss'leri atayım da içiniz rahat olsun. :D :P

ttps://www.albiononline2d.com/en/scoreboard/players/AM8czLopTF6fZSx3ElXmSA

youtube.com/watch?v=qmhFxw-nWrM :))
      Images
      • 1.png

227.64 kB, 1,843×762, viewed 303 times
      • unknown.png

395.91 kB, 531×678, viewed 278 times

The post was edited 1 time, last by HandHolder ().

• Maalesef forum'da henüz 1 gün önce profil açıp ardından buraya gelip "karalama" yapmaya çalışmak yeteri kadar samimiyetini gösteriyor. Kendisini tanıtamadan sahte hesaplar ile bu şekilde hareket eden insanlara cevap vermek aslında benim hatam.

Art niyetli davranışını veya cahilliğini şöyle aydınlatayım; aklınca SS'lerini alıp burada karalamaya çalıştığın durumdaki kişiler bir ittifakta veya guild'te değiller ve toplam 300-500k PvP fame'den bahsediyorsun, hadi senin için 1m fame olsun. Bu topluluk şükür ki neredeyse 200m PvP fame'e sahip. Total 1.5 milyar fame'i olan ve oyun içindeki sıralamadan da görüleceği gibi maalesef ortalıkta varlık gösteremeyen bir çok Türk guild'inden daha aktif ve kaliteli şekilde oyununu oynamaya devam ediyor.

Misal şöyle bir örnek veriyim 70 kişilik bir topluluk olarak 104. sırada yer alırken aşağıda +150 kişilik güzide bir diğer topluluk 193. sırada. Evet biz bunların hepsini birbirimizi keserek yaptık.

Sahte hesabınla ve art niyetinle sana iyi eğlenceler dilerim.

• Merhaba,
      Guildinizin yeni olması ve hızlı gelişimi dikkatimi çekti. Anlatsanıza nasıl başardınız inaktif bir guildi geçmeyi? Sanırım önünüzde sadece blue army kalmış onları da devirmeniz yakındır.
      Başarınızı neye borçlusunuz? Olmayan karakterinize sabahları yumurta sarısı falan mı içiriyorsunuz?
      Biz yeni arkadaşlara biraz ipucu verin de bize de ışık olsun. ?(
    • Tüh ya adres vermemişsin bu sefer. inaktif olduğunuzdan dolayı mı çay içmeye çağırmadın? Halbuki yukarıda yazılan cümlede herhangi bir rahatsız edici üslup bulunmuyorken senin buraya gelip drama çıkartma çaban gerçekten takdir edilesi. İnaktif bir topluluk ne diye forumu takip edip üye alımı yapsın değil mi?

Karakterinle ve art niyetinle sana iyi eğlenceler dilerim.
    • Anladım aağğğğğbieeeee seni dungeon grubumuza almıyoruz diye bu kadar ağlaman gereksiz be :D nasıl bir hırs yaptın da dungeonlardan çıkmıyorsun sen :D "bi gün büyüyücem ve onları geçicemmmmmmmm" .Drama benim işim ve ben işimi çok seviyorum :D

neyse velhasıl 1.si bu yazdığın ağlamalar inaktif bir guildi geçme başarısı ile övünme düşüklüğünü örtemez :D (nasıl içerlemişsen unutamamışsın, iz bırakmışım sevindim <3 )
      2.si forumu takip ederim etmem sanane :D hangi web sitesine gireceğimi sana mı sorucam little right hand bey
      3. olarak da yumurta sarısına devam :D ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
      bak dalgana dalgan büyüsün surf yaparsın.

iyi dungeonlar :D
    • Sanal ortamda genç arkadaşlara adres verebilen bir karakteri unutmak ne mümkün? Kesinlikle kalite göstergesiydi. Hala gülümseyerek hatırlıyoruz. Gerçi üslubunda kaliteni harika yansıtıyor. İnsanlar için mim oldun "sen çay mı içmek istiyorsun" diye.

Gerekirse 20 kişi dungeon dönülür ancak "officer" olarak kimseye "biz 4 kişi takılıyoruz" diyen olmaz. Şükür ki Albion'da vasıfsızlığını iyi gösterdin insanlara. Sayende yeni insanlar kazanıyoruz sürekli. Sende haklısın çıldırmakta, bu kadar yüzüne vurmamalıydık.

PvP yapmak istersen yukarıda DC adresimiz var, buyur gel onu da öğretiriz.
    • :D öyle uzaktan laf sokup sokup konuşalım diyince susan sen ve minik arkadaşların belki utanıyorlardır yüze söyleyemiyorlardır diye yazdım onu ister 4 kişi takılırız ister 2 kişi officerım veya değilim kiminle ne oynayacağıma sen karışamazsın he diyeceksin ki sen de karışamazsın sen karıştığın ve dc de ağladığın için karışırım. halen ağlıyorsun ya işte gerçi. bıraktım ben oynamıyorum kimi kazanırsan kazan çok da bi tarafımda değil açıkcası.bu arada pvp yapmak istersen yazmışsın yanlışlıkla dungeon yazacaktın sanırım yanlış olmuş.
      onu geçtim çıldırmalık bir durum da yok ki ortada yukarıda da yazdığım gibi içerlemişsin hand of justice i geçtik hahahahahahaa diye postlar yazıyorsun :D
      sen de haklısın kardeşim buradan prim yap çok güzel bir kapı gerçekten 2 aydır inaktif olan bir guildi geçmek herkesin harcı değil senin harcın. Kuyruk acısı baya büyükmüş senin bilseydim zamanında 2-3 kere aramıza alır oynamana izin verirdik :D
      sanal ortamdaki o genç arkadaşlar ve sen sınırınızı bilmediniz adresimizi verdik çünkü 2-3-5 atıp tutuyorsunuz kendi çapınızda eğlendiğinizi sanıyorsunuz en başta cevap vermedim fakat susmadınız Gelin oturalım konuşalım derdiniz nedir, bir sorun mu var konuşalım dedim yazımda. burada da yanlış bilgi verme insanlara.

neyse güzel insan daha fazla muhattap olmayayım ben size başarılar.
    • İki gün yoktuk ortalık iyice karışmış. :) :)

Şimdi önce iddialarına birer birer cevap vereyim.

Öncelikle karalama yapmıyorum bunu netleştireyim. Gerçek neyse onu birebir aktarıyorum. "SetoSama" hesabı şu anda halihazırda Iron hand klanından. "Giardiel" hesabı ise kimin olduğunu bilmiyorum ama bu yukarıda resimlerle gösterdiğim PvP fame transferini size gösterdikten sonra klandan çıkardınız yada çıktı. Hatta beni partiye alıp baktınız acaba kimim diye sonra da yaptığınız iş açığa çıktıktan sonra da almış olabileceğiniz bir karar olabilir.

"Kendimi tanıtmadan sahte hesaplar ile bu şekilde hareket eden insanlara cevap vermek senin hatan" ise neden cevap verme zahmetinde bulunuyorsun acaba? :P :P

Ayrıca ikinci paragrafında klanınıza yapılan bu sahtekarlığı savunarak, olayın gerçekliğini bir yandan da kabul etmiş oluyorsun. Bu konuda zaten diyecek bir şeyim yok.

1.5 m fame olmasından bahsetmişsin ama bildiğim kadarıyla nispeten end game contentleri olan ZvZ, cGvG gibi etkinliklerde herhangi bir katılımınızı göremiyorum. Bu durumda nasıl daha "aktif ve kaliteli" şekilde oyunu oynuyorsunuz merak ediyorum. ?( 8)

He bu arada hand of justice e sallamışşınız. 104. sırada olmayı nasıl başardınız çok merak ettim. Dur ben söyleyeyim 4 tane permafrost, scout ile dungeon dönerek mi bu kadar yüksek seviyeye geldiniz? Bu hızla Xen4 un dediği gibi Blue Army yi felan geçersiniz benden söylemesi. :* :D

Çok da söyleyecek bir şey kalmadı. Zaten sayılar her şeyi gösteriyor. Hadi size kolay gelsin.
    • Biz de guildce archa girip dungeon yapalım territory versinler istiyoruz ama yeterli sayıda permafrostumuz yok arkadaşlar lütfen 2dk recruit yapmayın bize de permalı tank falan lazım da 5m para toplayamadık bi para toplayalım giricez bizde

The post was edited 2 times, last by Welvyre ().

• Merhabalar uzun zamandır yoktum. Biraz ayıya ayı dayıya dayı zamanının geldiğini gördüm bi foruma uğrayayım dedim. Nasılsınız iyi misiniz? Nasıl gidiyor scoutlu permalı ff dönüyor musunuz? Gerçi sezarın hakkını sezara vermek lazım. Ne zaman oyundaki top fame listesine baksam "Iron Hand" klanı top 3 te. Bu başarınızı neye borçluyuz merak ediyorum. 300 kişi ye yakın olmuşsunuz. Global chat de "Merhaba türk var mı" diyen herkesi alıyorsunuz galiba klana sonra da klan olarak gittişiniz ZvZlerde sonuç hüsran oluyor gibi. ( Dakika 6.15 de başlıyor :)) )

Neyse ya yine çok boş muhabbet çevirdim, birazdan gelip buraya yine bir şeyler açıklama çabasına gireceksiniz, ben sözü kısa keseyim. Şuraya sadece yüksek iq li arkadaşların anlayabileceği bir capsi bırakıp sizlere iyi oyunlar dileyeyim. İleride yine gelirim. Öptüm bye.

• Sende haklısın tabi, karalama çalışman başarılı olmadı ve üzerine rahatsızlık duyduğun insanların topluluğu başarılı olup ilerlemeye devam edince bu sefer de o topluluğun içindeki tüm insanları hakir görüp küçük göstermeye çalışıyorsun. Lakin şuraya atılan mesajlardan sonra daha çok üye kazanmamıza sebep oldun. Vasıfsız mizacından dolayı teşekkür ederim. Ne kadar doğru şekilde oyunun içeriğini tüketip keyif aldığımızı gösterdin insanlara.

Bak misal PvP'de 1B fame'e ulaşmışız. Bunların hepsini kendimizi keserek yaptık tabi senin iddia ettiğin gibi. Ha bak genel sıralamada geçtiğimiz hafta PvP'de 27. olmuşuz ama o da yetmez gerçi. Blue Army falan olmak lazımdı değil mi?

Buraları öyle uzun süre boş bıraktıktan sonra bir bildirim gönder, mesaj ulaştır ki böyle geç yanıt vermek zorunda kalmayalım değil mi? Gerçi karaktere sahip olmayan birisinden böyle bir şey beklemekte benim hatam.

Welvyre wrote:

Biz de guildce archa girip dungeon yapalım territory versinler istiyoruz ama yeterli sayıda permafrostumuz yok arkadaşlar lütfen 2dk recruit yapmayın bize de permalı tank falan lazım da 5m para toplayamadık bi para toplayalım giricez bizde

Seni de unutmadım merak etme. Öyle yazılarını editleye editleye cevap vermekle olmuyor. Dungeon yapmak için insanların arkasından laf söyleyip sonrasında grup kurarken "abi abi" diye peşinden koşup ardından gelip burada laf söylemekte sağlam karakter göstergesi. Gerçi hepiniz aynı mizaca sahipsiniz de neyse.

• HandHolder wrote:

Bunuda anlamazsan şuraya sadece senin gibi iq sorunu çeken arkadaşların anlayacağı bir video atalım. biz anlayamadık belki buradan birşeyler anlarsın mübarek hayvan sana bir şeyler katar.
      Merhabalar uzun zamandır yoktum. Biraz ayıya ayı dayıya dayı zamanının geldiğini gördüm bi foruma uğrayayım dedim. Nasılsınız iyi misiniz? Nasıl gidiyor scoutlu permalı ff dönüyor musunuz? Gerçi sezarın hakkını sezara vermek lazım. Ne zaman oyundaki top fame listesine baksam "Iron Hand" klanı top 3 te. Bu başarınızı neye borçluyuz merak ediyorum. 300 kişi ye yakın olmuşsunuz. Global chat de "Merhaba türk var mı" diyen herkesi alıyorsunuz galiba klana sonra da klan olarak gittişiniz ZvZlerde sonuç hüsran oluyor gibi. ( Dakika 6.15 de başlıyor :)) )

Neyse ya yine çok boş muhabbet çevirdim, birazdan gelip buraya yine bir şeyler açıklama çabasına gireceksiniz, ben sözü kısa keseyim. Şuraya sadece yüksek iq li arkadaşların anlayabileceği bir capsi bırakıp sizlere iyi oyunlar dileyeyim. İleride yine gelirim. Öptüm bye.

Bunuda anlamazsan şuraya sadece senin gibi iq sorunu çeken arkadaşların anlayacağı bir video atalım. biz anlayamadık belki buradan birşeyler anlarsın mübarek hayvan sana bir şeyler katar.

(

The post was edited 5 times, last by itkovucu ().

• Ahahahaha. Yukarıda gilrance arkadaşımız şu cümleyi sarf etmiş: "Öyle yazılarını editleye editleye cevap vermekle olmuyor. " Başkasını bunu diyen arkadaş kendi arasından birilerini açtığı hesaptan tam 5 kere edit yapmış postuna daha ne diyeyim ki allah akıl fikir versin demekten başka bir şey gelmiyor elimden.

Anlamakta güçlük çektiğim bir şeyler var. Ben burada bir takım iddialarda bulunuyorum sen gelmişsin sürekli yok efendim şu sıradayız yok efendim şu kadar statımız var demekle olmuyor. Çoğu Türk communitysini takip ediyorum sizin kadar (300 üye) adamı olmayan klanların bile çok kaliteli PvP videolarını görürken sizi ancak ve ancak çarpıştığınız düşmanların gözünden görebiliyorum onda da sonuç hüsran (Bakmak isteyenler yukarıdaki Youtube linkinden ulaşabilir. Aklıma geldikçe gülüyorum, bu arada bir klanın lideri gidip kimsenin olmadığı yerde galatine e si atıyorsa o klanın üyelerinden ne hayır gelir ki… Balık baştan kokar misali.) Ayrıca bir yerlerde takılı kaldığını görüyorum, yine kendinizi kestiğinizi ben taa öncesinde kanıtlarıyla ortaya koydum tamam işte kabul et daha ne diye söylenip duruyorsun . Ayrıca ben karaktersiz biri değilim bu arada sadece karaktersiz avcısı diye tanımlayabilirsiniz.

Eklemek istediğim bir şey daha var. Sen burada bana cevap verirken neden gidip "chozen1" e sataşma isteğinde bulundun merak ediyorum. Senin muhatabın benim gel bana sataş işte ama neyse onu da yapamıyorsun asdasdad. Adam sana yazmış fame gidecekseniz beni de alın ne var ki bunda anlamadım demek ki hepinizde bir özeli ifşalama, ss alma gibi çirkin huylar edinmişiniz.

Son olarak bu klana giren ve girmek isteyen arkadaşlara bir hatırlatma geçmek isterim. Gidin başka klanlarda oynayın daha çok keyif alırsınız. Zamanınızı çarçur etmeyin.

Bu arada "it kovucu" nickli arkadaş, bak ben çok güzel bir şekilde ağzımı bozmadan tamamen “insancıl” bir şekilde buraya post atıyorum sen gelip bana insancıl bir şekilde olmayan “HAYVAN” gibi laflar ediyorsun. Soruyorum sana sence kim daha insan kim daha hayvan. Git bunu fame yaparken biraz düşün tamam mı?

Bu postun altına da yazı yazmanıza gerek yok çünkü anlayışsız olduğunuz için gereksiz yere gereksiz argümanlarla uzatmaya devam edeceksiniz ondan o güzel elinizi kolunuz yormanıza gerek yok onun yerine gidin fame kasın yellow zone da felan takılmaya devam edin.

Öptüm byee.