Iron Hand - Guild Tanıtım

• İmla için edit yapılıyor, senin için daha anlaşılır olsun diye. Yazıların herhangi birisinde değiştirilen birşey olsa mutlaka SS'leri ile buraya bırakılırdı zaten. Kaldı ki aklınca sunduğun tüm vasıfsız argümanların net bir karşılığı mevcut. O yüzden daha fazla diretebileceğin herhangi bir konu olmadığından boş uzatıyorsun. Şu an bulabildiğin tek şey "sizin youtube'ta video'nuz yok" demekten başka birşey değil. Özür dilerim karşılığı verilen tüm boş argümanlarına şimdi de youtube'a PvP video'ları atarak karşılık vermemiz gerek. Maalesef bir tek orası kalmış kendimizi kanıtlamadığımız. Youtube'a video atılınca NE KADAR DA GÜÇLÜ olduğunu kanıtlamış oluyorsun ne de olsa.

Bu arada ben tank oynuyorum bunu senin gibi herkes biliyor :) Spontane bir engage üzerinden değerlendirme yapmak ne kadar PvP bilgisi eksiğin olduğunu ya da ne kadar art niyetli olduğunu gösteriyor zaten. Her kim ne söylerse muhatabı karşılığını alır.
    • Evet biraz yabancı kaldık olaya, lütfen bu dramayı karşılıklı seviyeli bir sohbet ortamında hep beraber konuşabilir miyiz? Ortaklaşa belirlediğimiz bir zamanda canlı yayında hepinizi bu konuları açık şekilde konuşmaya davet ediyoruz. Ak kim kara kim belli olsun. Aynı zamanda benim merak ettiğim bir konu daha var, bu oyundaki en iyi Türk guildi hangisi?

@ruhban @ruhbann
    • Dandun wrote:

(The post has been removed by Evas_Flarelight)
      Rica ediyorum önce Türkçe yazım kurallarını öğren. Zira okurken inanılmaz derecede yorucu oluyor seni anlamak. Gördüğüm kadarıyla psikolojik sorunları olan bir ruh hastasısın zira yazdıklarını okusan sen bile anlayamazsın. Şu üsluptan sonra bir de gelmiş hakaret edip üzerine tehdit ediyorsun ve bulunduğun ithamları kendin yapmış olmuyor musun? Gerçi bunu anlayacak akli zekaya sahip değilsin anlaşılan. Verdiğim tepkide ne kadar haklı olduğumu gösterdiğin için teşekkür ederim. Ha insanları tehdit ederken dikkat et. Burası Türkiye, adamın eline kalem verip yazı yazmasını güzelce öğretirler.

The post was edited 2 times, last by Evas_Flarelight: I've deleted the post from Dandun since it contains real-life threats. ().

• HandHolder wrote:

Çoğu Türk communitysini takip ediyorum sizin kadar (300 üye) adamı olmayan klanların bile çok kaliteli PvP videolarını görürken sizi ancak ve ancak çarpıştığınız düşmanların gözünden görebiliyorum onda da sonuç hüsran (Bakmak isteyenler yukarıdaki Youtube linkinden ulaşabilir. Aklıma geldikçe gülüyorum, bu arada bir klanın lideri gidip kimsenin olmadığı yerde galatine e si atıyorsa o klanın üyelerinden ne hayır gelir ki… Balık baştan kokar misali.)

Gilrance wrote:

Şu an bulabildiğin tek şey "sizin youtube'ta video'nuz yok" demekten başka birşey değil. Özür dilerim karşılığı verilen tüm boş argümanlarına şimdi de youtube'a PvP video'ları atarak karşılık vermemiz gerek. Maalesef bir tek orası kalmış kendimizi kanıtlamadığımız. Youtube'a video atılınca NE KADAR DA GÜÇLÜ olduğunu kanıtlamış oluyorsun ne de olsa.

Hakkını vermek lazım, çok güzel oynuyorsunuz bu oyunu bence hız kesmeden bu şekilde devam edin. :D :D
    • Dandun wrote:

(Post removed by Evas_Flarelight)
      Yaz bana discord'tan. Bak hususi engelini kaldırdım. Adres veriyim öyle "arayıp bulacam" diyerek olmaz o iş. Sonra bana "ama corona var ben dışarı çıkamam" demeyesin. Bir de rica ediyorum Türkçe yazmasını öğren.

HandHolder wrote:

HandHolder wrote:

Çoğu Türk communitysini takip ediyorum sizin kadar (300 üye) adamı olmayan klanların bile çok kaliteli PvP videolarını görürken sizi ancak ve ancak çarpıştığınız düşmanların gözünden görebiliyorum onda da sonuç hüsran (Bakmak isteyenler yukarıdaki Youtube linkinden ulaşabilir. Aklıma geldikçe gülüyorum, bu arada bir klanın lideri gidip kimsenin olmadığı yerde galatine e si atıyorsa o klanın üyelerinden ne hayır gelir ki… Balık baştan kokar misali.)

Gilrance wrote:

Şu an bulabildiğin tek şey "sizin youtube'ta video'nuz yok" demekten başka birşey değil. Özür dilerim karşılığı verilen tüm boş argümanlarına şimdi de youtube'a PvP video'ları atarak karşılık vermemiz gerek. Maalesef bir tek orası kalmış kendimizi kanıtlamadığımız. Youtube'a video atılınca NE KADAR DA GÜÇLÜ olduğunu kanıtlamış oluyorsun ne de olsa.

Hakkını vermek lazım, çok güzel oynuyorsunuz bu oyunu bence hız kesmeden bu şekilde devam edin. :D :D
      Şimdi buna açıklama yapardım Yaga notlarından ama maalesef yukarıda her verdiğim yanıt ve senin karşılığını veremeyişin sonucu boş muhabbet yapıyor olman tatmin etmiyor. Gerçi altımızda kalışını unutamıyorum da neyse : )

The post was edited 1 time, last by Evas_Flarelight: I took out Dandun's post because it contained real-life threats. ().

• HandHolder wrote:

Hımm. Atalarımız çok güzel demiş: "Görünen köy kılavuz istemez"
      Doğru diyorsun. Yaptığın her boş argümanı farklı saçma konular üzerinden değiştirdiğin için "görünen köy" deyiminin birebir örneğisin. Ama sen takipte kal, buradaki insanlar oyunun içeriğini tüketip keyiflerine bakmaya devam ederken sen vasıfsızlığın ile ne idüğü belirsiz şekilde etrafta dolanmaya devam ediceksin. Gerçi "takipte kal" demeye pek gerek yok, hususi karalamaya çalışmak için yaptığın aramalar bile nasıl hasta şekilde taktığını gösteriyor. İlgin için teşekkür ederim.
    • Gilrance wrote:

Yaş ortalaması yüksek olan guildimizde saygılı üsluba özen gösteriyoruz ve bununla birlikte yaş sınırımız da yoktur. Biz yaş standardı olarak kendisine ve çevresindekilere saygılı olmayı baz alıyoruz.

İşten, okuldan geldikten sonra stres atmak için bir araya gelen topluluğumuzda huzursuzluk çıkartacak olaylara izin vermeyiz
      Öncelikle selamlar. Böyle bir şey demişsiniz fakat oyun sırasında bunu göremiyoruz. Guild başkanının yanında ana bacı söverlerken guild başkanının " :) " atması da pek güzel değil açıkcası. Bu adamları temizlemediğiniz ve kendinizi düzeltmediğiniz sürece sizden bir şey olmaz.

Murti

Edit : imla

The post was edited 1 time, last by Felixboi ().

• Arkadaşlar, Türklüğünü unutmuş ve kan kardeşlerinin ayağını kaydırmak isteyenlerin laflarına aldırmayın.

Oğuzhan Bey ile bir süredir görüşüyorum ve kendisinin herhangi bir saygısızlığını ve ya geri çevirmesini görmedim. Loncaları en büyük Türk loncasıdır ve hep bir aktivite sağlamaya çalışıyorlar.
      PvP konusunda laf edenler için PvE yapan adamlara PvP hazırlıklı kişiler saldırırsa zaten kaybetmeleri normaldir. Iron Hand, ZvZ'lerde bizde dahil olarak
      diğer Türk loncalarından daha aktiftir. Bir ordu ne kadar büyür ise yönetmesi o kadar zorlaşır.

Ben şahsen yalan atmak yerine böyle topluluğun bu kadar çalım takma arzusu olmasına rağmen ayak kalmasına ve bu kadar kişi bir arada tutunup, yürütülmesinde ilk olarak Iron Hand üyelerini daha sonra tüm yetkililerini tebrik ediyorum.

(Ekteki fotoğrafta dahaca dün gündelik olarak yapılan yani tam ciddiyetini olmayan bir savaşta Iron Hand'in sadece ZvZ deneyimi yaşamak isteyen üyeleriyle olan performansı var.)
      Images
      • unknown (3).png

116.1 kB, 478×388, viewed 89 times
    • @Cobl

Benim şahsi derdim kalabalık olmaları, kazandıkları başarılar, öldürmeleri bilmem ne değil beni azıcık bilen,tanıyan insanlar öldürüldüğüm zaman bile keyif aldığımı bilirler. Eğer canım isterse önlerinde /suicide bile yazarım. Benim derdim içeride çok fazla saygısız oyuncu olması ve guild masterlerinin bunlara göz yumması. İçeride sevdiğim, sürekli konuştuğum insanlar da var fakat toksik olanlar maalesef guildi gözümde çok küçültüyor. Tam Arch'a yakışan bir guild.

-Murti

Edit: Bir de lütfen dandik bir oyunda bile bana gelip milliyetçilik yapma.
    • Felixboi wrote:

Gilrance wrote:

Yaş ortalaması yüksek olan guildimizde saygılı üsluba özen gösteriyoruz ve bununla birlikte yaş sınırımız da yoktur. Biz yaş standardı olarak kendisine ve çevresindekilere saygılı olmayı baz alıyoruz.

İşten, okuldan geldikten sonra stres atmak için bir araya gelen topluluğumuzda huzursuzluk çıkartacak olaylara izin vermeyiz
      Öncelikle selamlar. Böyle bir şey demişsiniz fakat oyun sırasında bunu göremiyoruz. Guild başkanının yanında ana bacı söverlerken guild başkanının " :) " atması da pek güzel değil açıkcası. Bu adamları temizlemediğiniz ve kendinizi düzeltmediğiniz sürece sizden bir şey olmaz.
      Murti

Edit : imla
      Gank atarken kendi aranda arkadaşlarınla dilediğin gibi konuşabilirsin. Kimse buna karışamaz. Fakat sen yayın açıp bir topluluğa küfür ediyorsan ve sonrasında aldığın reaksiyonda "bak bak guild liderleri gülümsüyor" diyorsan sebebi budur.

Bu zamana kadar kimse benden bu tarz bir reaksiyon almadı siz hariç. Sonra da karşıma geçip "ama sizden adamlar böyle böyle dedi" demeyin. Zira şahıslar arasında olan münakaşaya dahil olmam. İş topluluğa yansırsa o zaman müdahale ederim.

clips.twitch.tv/GiftedComfortableSkunkArsonNoSexy
    • Günlerce küfür yedikten sonra kusura bakma ama en sabırlı insan bile küfür eder. Bu yayından günlerce önce windgrass terrace isimli mapte arkadaşımla beni ganklemeye çalıştıklarında hideouta girdik hiç bir şey yapmadan yediğimiz küfürleri Ridivin'a sorabilirsin. Adam kendi oyun arkadaşlarından sıkıldı yeter artık dedi. Ss ini bulamadım kusura bakmazsın artık.

Edit: Topluluğun neredeyse tamamı bu şekilde davranıyorsa o topluluk bok gibi bir topluluktur.
      Edit iki: düzenleme

The post was edited 2 times, last by Felixboi ().